2024m. April 19d. 20:39:20

Navigacija
· Pradžia
· Straipsniai
· Galerija
· Forumas
· Komentarai
· Anekdotai
· Kontaktai
Naujokams
· Taisyklės
· DUK
· ŽODYNAS
· Paieška
Naudinga
· Konkursai, siurprizai
· Video
· Nuorodos
· Siųstis
· PARAMA
 
 

Naujausia foto
Naujas šeimos narys :))
Naujas šeimos narys...
2023/03/25 11:16

 
 

Atsitiktinė foto

 
 

Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 1

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 8,003
· Naujausias narys: Alvyda
 
 
Peržiūrėti temą
Egzotika.Info » Ektotermai » Vorai
 Spausdinti temą
reikia maisto GELBEKIT
GiX
Nauris-fresh parašė:
tai nafik tu iš dviračio išradinėji dviratį Grin :svilp:
yra tau to maisto kam dar bėdų sau galvotis...:kvail:
šeri svirpliais, tarakonais, milčių pasiimk. pagausi varle kokią rūsį, nupirksi žiurkėniuką ar peliuką tika atvesta ar didesnį kas kelis mėnesius ir tau gana...kam dar čia nesamonių isigalvot :trenk:...
aš galvojau tu čia neturi kuom šert jau kad šitaip rašai GrinGrinGrin


Aš ir taip pat pagalvojau. Ir išvis, svirpliai turi daug vitaminų, galima jais vienais šerti visada. Grin
 
www.scorpions.lt
donatas_s
Prisimąsto nesamonių visokių su maistu, siūlo visokias „įvairenybes“, po to seka tokie samprotavimai, kad voras ėmė ir priprato prie vieno maisto...
+37060481407
 
http://www.egzotika.info
mindaugas999
nu tai vo blyn, apie ka as ir rasiau Grin ai, ladna :svilp: Smile
 
Richardas
donatas_s parašė:
Prisimąsto nesamonių visokių su maistu, siūlo visokias „įvairenybes“, po to seka tokie samprotavimai, kad voras ėmė ir priprato prie vieno maisto...
Grin Siūlo visokio,priprato prie vieno....Kur logiką? Pakėlei nuotaiką Donatai:aciu:
Redagavo Richardas 2008-11-11 19:26
Aš nepiktai aš draugiškai .richardas riškus 1968m. Aš geras kai miegu ir miegu kai geras
 
donatas_s
Tu ne taip supratai, Richardai Grin , aš turėjau omenyje tai, kad iš pradžių maitina normaliu maistu, pvz: svirpliais, poto ima siūlyti visokias žuveles, neaiškias kirmeles, voras atsisako neaiškaus maisto, iš to seka komentarai apie pripratimą prie vieno maisto. Smile
+37060481407
 
http://www.egzotika.info
Richardas
Dabar supratau teisingai :alus: man atrodo, būna dar papraščiauWinkšėria taip kaip parašė Loona....neturėdami bazės:no: vėliau rašo :help: Ps.Loona teisi:read::clap: įsitaisėt gyvūną, įsitaisykit ir maistinę bazę. O čia pridursiu nuo savęs- prekybininkai paveda,taip kad skęstančiųjų gelbėjimas pačių reikalas.Ir gerai būtų:conf:kuo maistingesnė ir įvairesnė.Nors:kvail: ir tą vieną turimą galima pagerinti įvairiai maitinant.
Redagavo Richardas 2008-11-12 12:01
Aš nepiktai aš draugiškai .richardas riškus 1968m. Aš geras kai miegu ir miegu kai geras
 
marsas
Nu šiandien įrodžiau lyg ir, kad skorpionas [manau vorams tas pats] negali prisirišt prie vieno maisto. Taigi maniškis valgydavo sviplius. Tačiau įmečiau vieną dieną nevalgė. Paskui pasiūliau Uodo truklio lervą - nevalgė. Ir šiandien išėmiau tą lervą ir pabandžiau įmesti GYVĄ svirplį [pirmas svirplys buvo negyvas kaip ir truklio lervą]. Ir ką manot? Iškart ėmė. Taigi išvada tai, kad jis ėdė, nes norėjo ir jam tas masitas pasirodė įdomus.
 
http://ardarkrize.lt
andrys
maniskiui daviau peliuka,tai neede keles dienas paskui griebe kai veliau daviau kita neede,kol nustipo peliukas,dabar ydejau varle tai net ore pagavo
 
valentux
nieko nebesuprantu:no: kas kiek laiko ji maitnti? nes kai as ji gavau sake mazdaug kas menesi,bet itariu kad tai visiska nesamone ane?
 
marsas
Gali ir kas menesi isgyventu. Bet jei dazniau jis greiciau augs
 
http://ardarkrize.lt
valentux
o tai ka jam duoti,sake duoti peles bet tai as kaskaip abejoju kad jis ja sugebes nuzudytiGrinisap::laugh: ai jei ka tai pas mane (GRAMMOSTOLA-ROSEA):yes:
 
k2
Tai duok naujagymes peles nebent...Ir svirplių duok kas pora savaičių
Playing with bass!!!
 
valentux
o kur ju gauti,svirpliu? kikose buna?
 
owe
gyveni Klaipedoj, ir negali nors truputį pamiklint savo pirštus ir paieškot čia forumuose kur kas gyvena ar tiesiog DUK paskaityt???..jau nervini.. va imk info : KLAIPĖDA
"Zoo" | Sportininkų g. 5 | 8-46-314406

UAB "Šinšila" | Vėžaičiai - Klaipėda | 8-614-39609 arba 8-615-11788 | El. paštas

Zooparduotuvė. Vingio 14, IKI parduotuvės patalpose. Dirba kasdien nuo 10 - 20val. Savaitgaliais: šeštadieniais 10-18val., sekmadieniais 11-15val.


P.S pas mus egzotikoj.info yra užsiregistravęs toks narys RICHARDAS, jis iš Klaipėdos, parašyk jam AŽ ar į skype, manau jis tau tikrai pagelbės, jei pats negali susiieškot ;] prašau.
Redagavo owe 2009-01-03 16:26
 
www.egzotika.info
valentux
:aciu: gavau tarakoniuka pas RICHARDA ir mano voriukas nesenei laaabai mielai ji suvartojo:yes::thumb:
 
owe
tada puiku ;]] geras maistas tarakonai, net labai, bet vat geriau nusipirk ir zoofobusų, ir svirplių iš jo jei turi, maisto paivairinimas ir gausumas leis tavo voriukui greičiau nertis o taip pat ir augt, o pats voriukas bus gražus ;]
Redagavo owe 2009-01-03 18:52
 
www.egzotika.info
k2
Nesutinku kad maisto įvairinimas leis vorui greičiau augti...Maisto gausumas ir dydis jam leis augt Wink
Playing with bass!!!
 
owe
taip, redagavau ;]]]
 
www.egzotika.info
valentux
nu as pirma karta maciau kaip jis ciumpa maista tai nerealiai gerai atrode:thumb: o va dar klausimelis,kiek laiko ta tarakono kuneli ten pas ji laikyti?
 
owe
kokį kunelį? tai jei jis valgo, tai ir suvalgys, paliks tik likučius, nesupratau ko nori.... ;D
Redagavo owe 2009-01-03 18:59
 
www.egzotika.info
Peršokti į forumą:
 
 

Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
 
 

Shoutbox
You must login to post a message.

2024-01-05 20:47
Kaip surasti savo įkeltas foto?

2023-10-17 02:27
Hey ho, Nenoriu post'o kurti. Gal kas agamiukus parduoda?

2023-10-16 16:55
Kitais metais egzotika.info bus pilnametė. Grin kiek pamenu, tai nuo 2006 metų gyvuoja. Wink

2023-09-17 12:57
Dėl to puslapis ir laikomas ir dar gyvas Smile

2023-09-13 13:49
Kaip gaila.. kiek čia informacijos pasisemta..

2023-09-02 17:51
Visos iniciatyvos palaikomos Smile

2023-08-06 15:41
Tai davai prikeliam! aš pats čia nebuvau kokius 15 metų xD

2023-07-22 16:51
Dabar pas daugumą namuose jau verda gyvenimai Grin

2023-07-12 22:30
Kazkada cia virė gyvenimas Smile

2023-07-10 12:14
Aš taip pat seniai buvau, krista, kad dar neištrynė Grin

 
 

Draugai, kolegos

Tarantulas.ru

Šinšilų ola

Egzotinių gyvūnų parduotuvė

D. Liekio gamtos tyrimai ir stebėjimai

Norit draugauti?
 
 

Naujausios nuorodos
Egzotiniu gyvūnų parduotuvė GERIAU...
  Geriausia specializuota elektorinė egzotinių ...

Trixie
  Produktai Jūsų augintiniams

Spidersonline.pl
  Elektroninė voragyvių parduotuvė. Į užklau...

Lampropertis šeimos gyvatės
  Lampropertis šeimos gyvatės

Cichlasoma.lt
  Puslapis apie ciklidus ir akvariumus

 
 
Jau yra:
Narių: 8290
Naujienų: 703
Straipsnių: 190
Nuotraukų: 7794
Video: 83
Failų: 25
Anekdotų: 232
Pranešimų: 39611
 
 
  
  36246952 aplankė mus
Draugai: Baidarių nuoma