2024m. April 19d. 11:56:25

Navigacija
· Pradžia
· Straipsniai
· Galerija
· Forumas
· Komentarai
· Anekdotai
· Kontaktai
Naujokams
· Taisyklės
· DUK
· ŽODYNAS
· Paieška
Naudinga
· Konkursai, siurprizai
· Video
· Nuorodos
· Siųstis
· PARAMA
 
 

Naujausia foto
Naujas šeimos narys :))
Naujas šeimos narys...
2023/03/25 11:16

 
 

Atsitiktinė foto

 
 

Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 2

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 8,003
· Naujausias narys: Alvyda
 
 
Peržiūrėti temą
Egzotika.Info » Ektotermai » Vorai
 Spausdinti temą
reikia maisto GELBEKIT
inmemorium69
:help::help:gal kas augina maistui milciu lervas ar zino kur ju galima gaut, nes maniskiai vorai uzsispyre jas valgyt, o tos , kurias turejau susivalge :help:
 
AugisZ
Kokiam mieste gyveni ?
 
Vobleris
Jau blogiausiu ir ne tik blogiausiu atveju siuo metu pilnos pievos žiogelių :conf:
 
www.egzotika.info
AugisZ
Vobleris Žiogeliai jau čia tikrai neblogiausiu atveju, čia vos ne geriausiu Grin Jau vasara tai sert geriau ziogeliais negu tais milciais.. :alus:
 
Vobleris
AugisZ parašė:
Vobleris Žiogeliai jau čia tikrai neblogiausiu atveju, čia vos ne geriausiu Grin Jau vasara tai sert geriau ziogeliais negu tais milciais.. :alus:
Gi aš žmogu raminu Wink Grin jai jau blogiausiu atveju nieko neturi tai ir nereikia nieko tik i pievas nuvaziuot :conf::alus:
Redagavo Vobleris 2008-07-14 12:33
 
www.egzotika.info
Mantas
turiu milčių nemažai :yes:
Gamta - vienintelė knyga, kurios kiekvienas puslapis prasmingas. (J.V.Gėtė)
 
fanaRiC
jo dar pievoj gali pasigaut ir musiu ir kirpminu ir .t.t kad ir prie kokio prudo yra mazyciu varlyciu
2 x Brachypelma albopilisum
P. Irminia
B.boehmei
N.Chromatus
P. Ornata
_______________
E.Guttata Pfft
_______________
Green Iguana Smile
 
Mantas
lašalai :thumb: naktį įsijunk lempa priskris patys, visokių gyvių, musių, uodų, žiogai ir tie atšokuoja šalia lempos Grin (aišku nuošaliasneme kampelyje, ne mieste)
Gamta - vienintelė knyga, kurios kiekvienas puslapis prasmingas. (J.V.Gėtė)
 
Mantas
po kelmais, trūnijančioje medienoje yra visokių lervų (ūsuočių ir t.t..) po kelmais , akmenimis vėdarėlių... tikrai tokiu metų laiku masito pasirinkimas didžiausias :yes:
Gamta - vienintelė knyga, kurios kiekvienas puslapis prasmingas. (J.V.Gėtė)
 
inmemorium69
o tai jei kas turi milciu atliekamu susisiekiam ka ? manau lengviausias dalykas yra telefonu taigi jeigu ka paliksiu savo mob 860516837, nes mano brachypelmos dar zudo tik jas o kitos joms netinka:naiv:
 
Arcciss
Genijau tai gal pasisakyk iš kur esi....
 
zokla13
Norėčiau paklaust, iš kur gauti voriukui maisto žiemą?
 
Paulinute82
jei labai reikia maisto galu gale,uzsuk i zveju parduotuve..ten paprasyk lervu...vienas lervu indelis 2 ar 3lt..
visai nedaug...Wink
tai vat Wink
Baculum extradentatum
 
loonylovegood@one.lt
Richardas
aplink viskas ropinėja ir knebžda o žmogus maisto mažiems voriukams ieško internete:laugh:Gamtoje ropinėjantys tikrai maistingesni nei milčiai:yes:
Aš nepiktai aš draugiškai .richardas riškus 1968m. Aš geras kai miegu ir miegu kai geras
 
zokla13
Na vasarą tai viskas aišku. Aplink Kėdainius nuostabi gamta. Teka upė, aplink ją nuostabios pievos su visokiais vabaliūkščiais.[kai kurių tiesą sakant prisibijau]. Nors svirplių galėčiau prigaudyt šimtus. :shy: Nors manau tiek neprireiks.. Bet klausimas dėl žiemos. Žinoma, mintis apie tas lervas žvejų parduotuvėj nebloga. Bet norėčiau pasakyti Richardui, kad žiemą gamtoje vabzdžiai dažniausiai išmiršta, arba sulenda į žemę ar kokias slėptuves. Tai vat.
 
Mantas
Jis turėjo omeny šiltuoju metų sezonu :yes: žiemai per vasara prisiveisk milčių , tarakonų, svirplių ir t.t... ir užtempsi tą žiemą, dar dzykų žiemą nusipirksi taip kad be problemų.. rudenį į kibiriuką su kompostu ir lapais prisikask grambuolių lervų (užkask kibiriuke esančiose žemėse keleta morkų ar bulvių) ir pasidėk kur nors, tą patį galima ir su sliekais, vėdarėliais) kaip tik dabar bandau veist vėdarėlius, ir jie kuo puikiausiai veisiasi, knibžda mažyčių, milimetrinių vėdariukų, belieka juos užaugint Smile
Gamta - vienintelė knyga, kurios kiekvienas puslapis prasmingas. (J.V.Gėtė)
 
Richardas
remix as parašė:
Jis turėjo omeny šiltuoju metų sezonu :yes: žiemai per vasara prisiveisk milčių , tarakonų, svirplių ir t.t... ir užtempsi tą žiemą, dar dzykų žiemą nusipirksi taip kad be problemų.. rudenį į kibiriuką su kompostu ir lapais prisikask grambuolių lervų (užkask kibiriuke esančiose žemėse keleta morkų ar bulvių) ir pasidėk kur nors, tą patį galima ir su sliekais, vėdarėliais) kaip tik dabar bandau veist vėdarėlius, ir jie kuo puikiausiai veisiasi, knibžda mažyčių, milimetrinių vėdariukų, belieka juos užaugint Smile
Va būtent taip:yes:Tik va žiema voras nuo dabar auginat turėtė ėsti peliukus (jaunyklius)arba jai išeis pripratinti mėsa.PSGerai kad rūpiniesi žiema:yes:Tik kam tas pagalbos šauksmasSmile.....Ir kai parašė- bijo vabaliukų, tai prajuokino:laugh:Ir va tas patiko----Bet norėčiau pasakyti Richardui, kad žiemą gamtoje vabzdžiai dažniausiai išmiršta, arba sulenda į žemę ar kokias slėptuves. Tai vat.---Žinosim:hap:
Redagavo Richardas 2008-07-20 21:47
Aš nepiktai aš draugiškai .richardas riškus 1968m. Aš geras kai miegu ir miegu kai geras
 
Mantas
na jo, kas gyvena netoli egzotinių gyvūnų parduotuvės tai žiemą nėr problemų su maistu, tiek tekainuoja, centai tie milčiai, zoofobai, svirpliai , tarakonai ir visa kita... bet va kad man artimiausia zoo parduotuvė už ~110km, tai reikia pačiam veist, nes nedažnai jose apsilannkau... tai stengiuos pats užsiaugint, užsiveist, maisto voram :] ir jei bijo vabaliukų tai kaip laikai vorą, jug jis pavojingesnis už milčių, ar tarakoną, ir beabejo didesnis :laugh:
Gamta - vienintelė knyga, kurios kiekvienas puslapis prasmingas. (J.V.Gėtė)
 
zokla13
milciu ir tarakonu nebijau.;D Vorų too.Grin
 
99zxc99
O kaip vorui žiogai, nieko neatsitiks. Juk žiogų kojos labai, labai stiprios, galėtų apdraskyti vorą. Kokia patirtis su žiogais pas jus??? Aš dar nemėginau duoti žiogų. Frown
Brachypelma albopilosum L ??
 
Peršokti į forumą:
 
 

Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
 
 

Shoutbox
You must login to post a message.

2024-01-05 20:47
Kaip surasti savo įkeltas foto?

2023-10-17 02:27
Hey ho, Nenoriu post'o kurti. Gal kas agamiukus parduoda?

2023-10-16 16:55
Kitais metais egzotika.info bus pilnametė. Grin kiek pamenu, tai nuo 2006 metų gyvuoja. Wink

2023-09-17 12:57
Dėl to puslapis ir laikomas ir dar gyvas Smile

2023-09-13 13:49
Kaip gaila.. kiek čia informacijos pasisemta..

2023-09-02 17:51
Visos iniciatyvos palaikomos Smile

2023-08-06 15:41
Tai davai prikeliam! aš pats čia nebuvau kokius 15 metų xD

2023-07-22 16:51
Dabar pas daugumą namuose jau verda gyvenimai Grin

2023-07-12 22:30
Kazkada cia virė gyvenimas Smile

2023-07-10 12:14
Aš taip pat seniai buvau, krista, kad dar neištrynė Grin

 
 

Draugai, kolegos

Tarantulas.ru

Šinšilų ola

Egzotinių gyvūnų parduotuvė

D. Liekio gamtos tyrimai ir stebėjimai

Norit draugauti?
 
 

Naujausios nuorodos
Egzotiniu gyvūnų parduotuvė GERIAU...
  Geriausia specializuota elektorinė egzotinių ...

Trixie
  Produktai Jūsų augintiniams

Spidersonline.pl
  Elektroninė voragyvių parduotuvė. Į užklau...

Lampropertis šeimos gyvatės
  Lampropertis šeimos gyvatės

Cichlasoma.lt
  Puslapis apie ciklidus ir akvariumus

 
 
Jau yra:
Narių: 8290
Naujienų: 703
Straipsnių: 190
Nuotraukų: 7794
Video: 83
Failų: 25
Anekdotų: 232
Pranešimų: 39611
 
 
  
  36246212 aplankė mus
Draugai: Baidarių nuoma