2024m. March 29d. 06:56:05

Navigacija
· Pradžia
· Straipsniai
· Galerija
· Forumas
· Komentarai
· Anekdotai
· Kontaktai
Naujokams
· Taisyklės
· DUK
· ŽODYNAS
· Paieška
Naudinga
· Konkursai, siurprizai
· Video
· Nuorodos
· Siųstis
· PARAMA
 
 

Naujausia foto
Naujas šeimos narys :))
Naujas šeimos narys...
2023/03/25 11:16

 
 

Atsitiktinė foto

 
 

Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 4

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 8,002
· Naujausias narys: Kestutis
 
 
Peržiūrėti temą
Egzotika.Info » Ektotermai » Gyvatės
 Spausdinti temą
problema-neproblema
Indreaja
atsiprašau už naujos temos sukūrimą, tačiau nežinojau kur tokį savo klausimą patalpint. vėliau, manau, bus galima ir trinti. taigi, mačiau puikiai patarėt vienai pradedančiajai merginai dėl gyvatėlės. maniau, ir man kas tiks, bet turbūt per daug inoringa aš.. juokingai skamba, bet mane tiesiog veeeža žalios gyvačiokės, tik kiek permečiau akimis visos kažkokios retokos, o ir nepigios, matyt. kukurūzai, elaphe schrenkii, e. taeniura friesei nežavi nors tu ką. blue beauty-nu gražu gi irgi, bet vėlgi sunkoka su įsigijimu. e.prasina-nuotraukose nuostabi. ar mano padėtis be išeities?

p.s. esu naujokė "su protu", todėl jei galima neskirstykit galvoje besusikančių pavyzdžių į : naujokams ir nenaujokams.
 
AndriusN
Su protu ar be proto, bet yra gyvatės, kurioms reikia patirties ir yra tos, kurioms tos patirties labai daug nereikia. Aišku, visas gyvates auginant reikia žinot ką augini. Smile

"Šalta!" (P. Coelho)
 
GiX
Jeigu veeeeža tave žalios gyvatės, nusipirk dirbtinę žalią gyvatę ir nereikės sukt galvos.

Pirma turi "veeežti" pats gyvūnas, t.y. gyvatė, o jau toliau jos spalva ir kiti niuansai.
 
www.scorpions.lt
Indreaja
galima apseit buvo ir be dirbtinių. ironijos nereikia. klausiu nes dar svajoju ir svaigstu, jokių planų rytojui nėra. dievaži spalva ne pirmoj vietoj tikrai. žaliosios mambos ieškot nežadu.
 
Richardas
Nebūsių toks griežtas.Cool būna kai žmogus domisi-skaito-konsultuojasi ir pasiekia tikslą.Vėliau net ,,perspjauna'' kitus,pradėjes nuo sunkesnio varijanto,ar net sunkiausio.Perspėti žmogų reikia:yes:.Bet žlugdyti svajonių neGrinead:
Redagavo Richardas 2008-07-10 02:32
Aš nepiktai aš draugiškai .richardas riškus 1968m. Aš geras kai miegu ir miegu kai geras
 
GiX
Indreaja parašė:
galima apseit buvo ir be dirbtinių. ironijos nereikia. klausiu nes dar svajoju ir svaigstu, jokių planų rytojui nėra. dievaži spalva ne pirmoj vietoj tikrai. žaliosios mambos ieškot nežadu.


Čia ne ironija, blogai interpretuoji. Iš pirmo posto aišku buvo, kad tu pirmenybę teiki spalvai, tai ir atsakiau. Jokiu būdu įžeist nenorėjau.:read:

Beje žaliąją mamba irgi gali pirkt, labai graži ir jei neįkas, ilgai grožėsies grožiu jos.

Jei nori visiškai žalios: Morelia viridis
Redagavo GiX 2008-07-09 13:51
 
www.scorpions.lt
GiX
Richardas parašė:
Nebūsių toks griežtas.Cool būna kai žmogus domisi-skaito-konsultuojasi ir pasiekia tikslą.Vėliau net ,,perspjauna'' kitus,radėjes nuo sunkesnio varijanto,ar net sunkiausio.Perspėti žmogų reikia:yes:.Bet žlugdyti svajonių neGrinead:


Būtų labai malonu iš Jūsųs pusės, kad manęs nemokintumėte kaip atsakinėti į klausimus. Tavo perdėtas gerumas ir būtinai noras visiems įtikt bet kokioje situacijoje man asmeniškai jau koktus.
 
www.scorpions.lt
Indreaja
GiX parašė:
Čia ne ironija, blogai interpretuoji. Iš pirmo posto aišku buvo, kad tu pirmenybę teiki spalvai, tai ir atsakiau. Jokiu būdu įžeist nenorėjau.:read:


galbūt blogai suformulavau savo žodžius, manau, tu teisus. tačiau vėlgi (sorry, kad lyginsiu su šunimis, bet į kinologiją aš "panirus" labiausiai) todėl mano pačios pavyzdys:kažkada labai seniai susižavėjau rotviko išvaizda, pakako poros savaičių, kad suprasčiau jog tai ne MANO šuo. perėjau prie kitos veislės ir vat čia "paskendau". todėl, kaip bebūtų, manau, dažnai mūsų akys pirmos užsinori, vėliau seka domėjimąsis ir jei protelis sutinka, galimybės atitinka-atkeliauja tas gyvis į namus.

teisingai. nereikia tikėtis visko ant lėkštutės, pasieškosiu, gal rasiu. reiktų pas ką ir į svečius įsibraut.
p.s. aš neįsižeidžiau, netgi smagu buvo sužinot, kaip jaučias tie, kuriuos aš taip nuolat apibaru.:trenk:
 
GiX
Prasina iškart atkrenta, na jos pigios gan jei labai užsimanyt, bet išlaikyt bus labai sunku, nes praktiškai ėda tik išskirtinai driežus, tokius kaip anolis ir panš.. Realiausias variantas būtų Morelia viridis, jos kaina ~1200 lt. Laikyt nepatariu, bet sąlyginai ir Richardas tuo klausimu teisus, nes tinkamai apsiskaičius apie gyvūno laikymo sąlygas, galima bandyti, tačiau šios gyvatės visvien nerekomenduočiau. Pradžiai siūlau kokį smaugliuką nusipirkt, kaip regius ar vaivorykštinį iš bet kokio regiono.
 
www.scorpions.lt
Neonaz
Indreaja, užeik į kokią gyvūnų parduotuvę, kur pardavinėtu gyvatikes, pamatytum realiai kokį kukurūzinį žaltį, gal visai ir sudomintu juk Smile
Brachypelma albopilosum
Brachypelma smithi
Elaphe taeniura friesei
www.streetracing.by/forum/images/smiles/spider.gif
 
vic
GiX parašė:
Jeigu veeeeža tave žalios gyvatės, nusipirk dirbtinę žalią gyvatę ir nereikės sukt galvos.

Pirma turi "veeežti" pats gyvūnas, t.y. gyvatė, o jau toliau jos spalva ir kiti niuansai.

Nesutinku su tokiu pasakymu,kad pirma turi veeezti pats gyvunas,o po to tik spalva.As pats turiu tris kukuruzus ir visus pirkau ne kaip papuole,o butent pagal spalvas kuriu norejau.Jeigu zmogui patinka zalios gyvates kodel jis turi imti betkokia,kad tik gyvate turetFrown
 
GiX
vic parašė:
GiX parašė:
Jeigu veeeeža tave žalios gyvatės, nusipirk dirbtinę žalią gyvatę ir nereikės sukt galvos.

Pirma turi "veeežti" pats gyvūnas, t.y. gyvatė, o jau toliau jos spalva ir kiti niuansai.

Nesutinku su tokiu pasakymu,kad pirma turi veeezti pats gyvunas,o po to tik spalva.As pats turiu tris kukuruzus ir visus pirkau ne kaip papuole,o butent pagal spalvas kuriu norejau.Jeigu zmogui patinka zalios gyvates kodel jis turi imti betkokia,kad tik gyvate turetFrown


Pats nesupratai ka komentuoji. Spalva lieka spalva, bet kai dėl spalvos perkama gyvatė kaip dekoracija, tai jau gero nelauk. Taip supratau ir toks vaizdas buvo iš pirmos autorės žinutės, bet vėliau pasitaisė :thumb:

PS: man ir pačiam rūpi gyvūno spalva ir kiti objektyvus dalykai kaip ir visiems.:naiv:
Redagavo GiX 2008-07-10 22:04
 
www.scorpions.lt
Kaaarolis
Taip Gix teisus iš pradžių turi patikti pačios gyvatės, o tada atkreipti dėmesį į spalva ir kitus dalykus kurie tau patinka.Smile
 
Indreaja
vėlokai prisijungiau ir likau maloniai nustebinta, ačiū labai už postus, ypač GiX už konkrečius patarimus. ką gi, niekur neskubam, skaitysim ir domėsimės, vis dėlto, manau, kad teks pradėt nuo kokio žalčioko. tsakant visas laikas mano, žinau kaip sunku yra naujokei, bet po truputį ir kontaktai atsiranda ir žmonės, į kuriuos gali kreiptis ir t.t.
 
neo
o as nesutinku...tarkim patinka sunys...tai perki juk nebetkoki o ta kuris patinka...taigi vel vyksta vertinimas pagal isvaizda...kodel turi atsisakyti to kas tau patinka kaip atrodo...??? Jei jau nutarei pirkt zalia gyvate tai savaime suprantama kad patinka gyvates kaip gyvunai...
False Water Cobra CB15 female + CB16 male
 
Indreaja
šuns NEĮMANOMA pirkti tik dėl išvaizdos, kaip ir sakaiu gali susižavėt taip, kaip jis atrodo, tada pradėt domėtis ir suprast, kad tas veislės charakteris tau tinkamas ir priimtinas. žinoma, pilna tokių, kurie susižavi kikose haskių žydrom akyyyyytėm (matyt, ir aš čia panašiai atrodžiau su ta žalia spalva) ir nsuiperka, ensuprasdamai, kas iš viso ten per šuo, tada žviegia per visus forumus su prašymu padėti, nes jų butą baigia sugriauti žydraakis šunytis.


patikt gal ir patinka, bet kad ir kaip gražu turi gi pasižiūrėti ar tinka ar galėsi augint ir t.t.
Redagavo Indreaja 2008-07-12 13:27
 
GiX
Indreaja parašė:
šuns NEĮMANOMA pirkti tik dėl išvaizdos, kaip ir sakaiu gali susižavėt taip, kaip jis atrodo, tada pradėt domėtis ir suprast, kad tas veislės charakteris tau tinkamas ir priimtinas. žinoma, pilna tokių, kurie susižavi kikose haskių žydrom akyyyyytėm (matyt, ir aš čia panašiai atrodžiau su ta žalia spalva) ir nsuiperka, ensuprasdamai, kas iš viso ten per šuo, tada žviegia per visus forumus su prašymu padėti, nes jų butą baigia sugriauti žydraakis šunytis.


patikt gal ir patinka, bet kad ir kaip gražu turi gi pasižiūrėti ar tinka ar galėsi augint ir t.t.


:thumb:
 
www.scorpions.lt
neo
Indreaja parašė:
šuns NEĮMANOMA pirkti tik dėl išvaizdos, kaip ir sakaiu gali susižavėt taip, kaip jis atrodo, tada pradėt domėtis ir suprast, kad tas veislės charakteris tau tinkamas ir priimtinas. žinoma, pilna tokių, kurie susižavi kikose haskių žydrom akyyyyytėm (matyt, ir aš čia panašiai atrodžiau su ta žalia spalva) ir nsuiperka, ensuprasdamai, kas iš viso ten per šuo, tada žviegia per visus forumus su prašymu padėti, nes jų butą baigia sugriauti žydraakis šunytis.


patikt gal ir patinka, bet kad ir kaip gražu turi gi pasižiūrėti ar tinka ar galėsi augint ir t.t.


neikime iki krastutinumu kai zmogus nieko apie tai nesupranta...kalbu apie atveji kai yra pakankamas ziniu bagazas ir perkamas padaras butent tas kuris patinka...mano asmeniskai pasirinkimas buvo kukuruzai nes man jie patiko...nemanau kad butu kazkas ypatingai kito jei buciau pirkes laibauodegi taciau siuo atveju man jie nepatinka...
False Water Cobra CB15 female + CB16 male
 
GiX
neo parašė:
Indreaja parašė:
šuns NEĮMANOMA pirkti tik dėl išvaizdos, kaip ir sakaiu gali susižavėt taip, kaip jis atrodo, tada pradėt domėtis ir suprast, kad tas veislės charakteris tau tinkamas ir priimtinas. žinoma, pilna tokių, kurie susižavi kikose haskių žydrom akyyyyytėm (matyt, ir aš čia panašiai atrodžiau su ta žalia spalva) ir nsuiperka, ensuprasdamai, kas iš viso ten per šuo, tada žviegia per visus forumus su prašymu padėti, nes jų butą baigia sugriauti žydraakis šunytis.


patikt gal ir patinka, bet kad ir kaip gražu turi gi pasižiūrėti ar tinka ar galėsi augint ir t.t.


neikime iki krastutinumu kai zmogus nieko apie tai nesupranta...kalbu apie atveji kai yra pakankamas ziniu bagazas ir perkamas padaras butent tas kuris patinka...mano asmeniskai pasirinkimas buvo kukuruzai nes man jie patiko...nemanau kad butu kazkas ypatingai kito jei buciau pirkes laibauodegi taciau siuo atveju man jie nepatinka...


Nukrypai biški nuo temos norėdamas apginti savo tiesą. Čia atvirkščiai buvo diskutuojama apie žinių bagažo nebuvimą ir iš jo kylančias pasėkmes.:naiv:
 
www.scorpions.lt
Indreaja
neo parašė:
kalbu apie atveji kai yra pakankamas ziniu bagazas ir perkamas padaras butent tas kuris patinka...

o yra dar tokių atvejų, kai perkamas tau nepatinkantis gyvūnas? mes, matyt, nesusišnekam arba tu kažkam paprieštaraut nori, tik sorry, bet atrodytų, kad pats sau prieštarauji..
 
Peršokti į forumą:
 
 

Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
 
 

Shoutbox
You must login to post a message.

2024-01-05 20:47
Kaip surasti savo įkeltas foto?

2023-10-17 02:27
Hey ho, Nenoriu post'o kurti. Gal kas agamiukus parduoda?

2023-10-16 16:55
Kitais metais egzotika.info bus pilnametė. Grin kiek pamenu, tai nuo 2006 metų gyvuoja. Wink

2023-09-17 12:57
Dėl to puslapis ir laikomas ir dar gyvas Smile

2023-09-13 13:49
Kaip gaila.. kiek čia informacijos pasisemta..

2023-09-02 17:51
Visos iniciatyvos palaikomos Smile

2023-08-06 15:41
Tai davai prikeliam! aš pats čia nebuvau kokius 15 metų xD

2023-07-22 16:51
Dabar pas daugumą namuose jau verda gyvenimai Grin

2023-07-12 22:30
Kazkada cia virė gyvenimas Smile

2023-07-10 12:14
Aš taip pat seniai buvau, krista, kad dar neištrynė Grin

 
 

Draugai, kolegos

Tarantulas.ru

Šinšilų ola

Egzotinių gyvūnų parduotuvė

D. Liekio gamtos tyrimai ir stebėjimai

Norit draugauti?
 
 

Naujausios nuorodos
Egzotiniu gyvūnų parduotuvė GERIAU...
  Geriausia specializuota elektorinė egzotinių ...

Trixie
  Produktai Jūsų augintiniams

Spidersonline.pl
  Elektroninė voragyvių parduotuvė. Į užklau...

Lampropertis šeimos gyvatės
  Lampropertis šeimos gyvatės

Cichlasoma.lt
  Puslapis apie ciklidus ir akvariumus

 
 
Jau yra:
Narių: 8241
Naujienų: 703
Straipsnių: 190
Nuotraukų: 7794
Video: 83
Failų: 25
Anekdotų: 232
Pranešimų: 39611
 
 
  
  36150409 aplankė mus
Draugai: Baidarių nuoma