2024m. April 29d. 03:58:32

Navigacija
· Pradžia
· Straipsniai
· Galerija
· Forumas
· Komentarai
· Anekdotai
· Kontaktai
Naujokams
· Taisyklės
· DUK
· ŽODYNAS
· Paieška
Naudinga
· Konkursai, siurprizai
· Video
· Nuorodos
· Siųstis
· PARAMA
 
 

Naujausia foto
Naujas šeimos narys :))
Naujas šeimos narys...
2023/03/25 11:16

 
 

Atsitiktinė foto

 
 

Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 1

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 8,003
· Naujausias narys: Alvyda
 
 
Peržiūrėti temą
Egzotika.Info » Ektotermai » Driežai
 Spausdinti temą
padėkit!
gyvatux
mano eublefarė Dorsė pirma karta padėjo 2 kiaušinius. Kaip man juos teisingai inkubuoti? turiu kažka panašaus pasidariusi kaip pas Vilmanta, bet pas jį kiaušiniai padeti smėlio, vermikulito mišinyje. O kaip jūs daret? Artie kiaušiniukai pradžioj buna minkštoki ar trūko patelei kalcio? patarkit.:help::aciu:
gyvatux prisegti paveiksliukai:
dsc00053.jpg

Redagavo gyvatux 2008-06-25 19:34
 
Vyper
Galima kiaušiniams inkubuoti vietoje vermikulito, dėti kiminų (samanos).
 
Sadas-Inga
Gali deti bet vermikulitas daug geriau palaiko dregmes stabiluma negu kiminai
Erudicija - žinojimas apie viską po truputį ir apie truputį – viską, sugebėjimas suprasti žmones, mokėjimas paprastai ir logiškai išaiškinti sudėtingus dalykus.
satan.lt
 
Loona
Teisingai kiaušiniai inkubuojami inkubatoriuje. Kiaušinių negalima vartyti, inkubatoriuje turi būti palaikoma pastovi temperatūra ir drėgmė.
Vilmantas nėra rodiklis, daug ką jis daro neidealiai. Tidėl nepatarčiau lygiotis į jį.
 
gyvatux
supratau.Vermikulito turiu. O nieko ,kad ant kiaušinių yra smėlio? O dėl kiaušinių minkštumo?? Jie tokie turi buti, ar suketes?? Frown
Daugiau neisivaizduoju kaip pasidaryti inkubatoriu, temperatūra man aiški, o dėl dregmės tai nežinau kokia turi būti.

Nuotraukoje mama.
gyvatux prisegti paveiksliukai:
dsc00054.jpg

Redagavo gyvatux 2008-06-25 19:35
 
Loona
Pirmos pora valandų kaišiniai būna minkštoki, paskui sukietėja. Čia aišku jeigu patelė turėjo pakankamai kalcio. Jei ne... iš kiaušinukų gali arba niekas neišsiristi arba išsiristi iškarto rachitų sergantys mažiai.

Patelė buvo suporuota ar ne? Nes ir be patino patelė gali padėti kaišinius, nevaisingus aišku.
 
gyvatux
tikrai poravosi.ne viena kart...
o kokia turi būti dregmė??
Redagavo gyvatux 2008-06-25 16:11
 
Loona
Literatūros lietuvių kalba nėra, tačiau labai rekomenduoju pasiieškoti informacijos užsienio forumuose ir straipsniuose :geek:
Visko papasakot ir padiktuoti kaip ką daryti neįmanoma, reikia patiems domėtis.
 
gyvatux
domėjausi kiek galėjau, bet kaip pirma kart padėjo kiaušinius tai labai pasimečiau, galvojau gal ką netaip padarysiu. dėkui už supratinguma Grin
 
gyvatux
ar taip gali buti kiausiniukai truputi ibliusko ? gal ko truksta, dregmes?? :help::help::help:
 
pusiux
yra failiukas apie eublefarus ten parasyta apie ju inkubacija jis yra skilyje 'siustis'
 
gyvatux
skilti 'siustis' radau, bet niekaip nemoku atsiustiAngry
 
Vyper
http://www.egzotika.info/infusions/downloadfront/readownload.php?download_id=23&download_url=23 nukopijuok sia nuoroda ir tau duos siustis iškartWink
 
herpetologas
nepatartina vermikulito u smeliu maisyt bent jau inkubuojant e.macularius kiausinius inkubuojantWink
su egzotika idomiau
 
gyvatux
sudejau kiausinius i vermikulita.temperatura apie 28',dregme 80%,nezinau ar gerai?kiausiniukai is virsaus truputi ibliuske :no: ar jau viskas-blogi jie,ar dar pasitaisys?Jei blogi,tai ka netaip padariau?Frown
 
herpetologas
jei ibliuske kaip rasai gal padziuvo truputi bet reiktu pamatyt kaip tas ju "ibliuskimas"atrodo gal nieko tokio
su egzotika idomiau
 
Sadas-Inga
Jei dregme gera ,gali but kad nestumo laikotarpy patelei buvo kalcio trukumas ,arba tie kiausiniai neapvaisinti
Erudicija - žinojimas apie viską po truputį ir apie truputį – viską, sugebėjimas suprasti žmones, mokėjimas paprastai ir logiškai išaiškinti sudėtingus dalykus.
satan.lt
 
Loona
gyvatux, kaip laikosi tavo eublefarės kiaušiniai? Pavyko išsaugoti? Patelė daugiau nedėjo kiaušinių? (paprastai po 3-5 savaičių patelės deda dar vieną dėtį)
 
gyvatux
pirmieji vistik sudziuvo Sad, bet vel padejo- dabar jau menuo laikosi ,vis tikrinu vermikulita ar nesausas (i savaite tikrai viena kart atsargiai ji sudrekinu ).neaisku kaip bus Frown
 
Richardas
gyvatux parašė:
pirmieji vistik sudziuvo Sad, bet vel padejo- dabar jau menuo laikosi ,vis tikrinu vermikulita ar nesausas (i savaite tikrai viena kart atsargiai ji sudrekinu ).neaisku kaip bus Frown
Tikrai drėkink dažniau(nes temperatūra aukšta -greit džiusta) tik toliau nuo kiaušinių (visien pasikirsto drėgmė vermakulite)
Aš nepiktai aš draugiškai .richardas riškus 1968m. Aš geras kai miegu ir miegu kai geras
 
Peršokti į forumą:
 
 

Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
 
 

Shoutbox
You must login to post a message.

2024-01-05 20:47
Kaip surasti savo įkeltas foto?

2023-10-17 02:27
Hey ho, Nenoriu post'o kurti. Gal kas agamiukus parduoda?

2023-10-16 16:55
Kitais metais egzotika.info bus pilnametė. Grin kiek pamenu, tai nuo 2006 metų gyvuoja. Wink

2023-09-17 12:57
Dėl to puslapis ir laikomas ir dar gyvas Smile

2023-09-13 13:49
Kaip gaila.. kiek čia informacijos pasisemta..

2023-09-02 17:51
Visos iniciatyvos palaikomos Smile

2023-08-06 15:41
Tai davai prikeliam! aš pats čia nebuvau kokius 15 metų xD

2023-07-22 16:51
Dabar pas daugumą namuose jau verda gyvenimai Grin

2023-07-12 22:30
Kazkada cia virė gyvenimas Smile

2023-07-10 12:14
Aš taip pat seniai buvau, krista, kad dar neištrynė Grin

 
 

Draugai, kolegos

Tarantulas.ru

Šinšilų ola

Egzotinių gyvūnų parduotuvė

D. Liekio gamtos tyrimai ir stebėjimai

Norit draugauti?
 
 

Naujausios nuorodos
Egzotiniu gyvūnų parduotuvė GERIAU...
  Geriausia specializuota elektorinė egzotinių ...

Trixie
  Produktai Jūsų augintiniams

Spidersonline.pl
  Elektroninė voragyvių parduotuvė. Į užklau...

Lampropertis šeimos gyvatės
  Lampropertis šeimos gyvatės

Cichlasoma.lt
  Puslapis apie ciklidus ir akvariumus

 
 
Jau yra:
Narių: 8306
Naujienų: 703
Straipsnių: 190
Nuotraukų: 7794
Video: 83
Failų: 25
Anekdotų: 232
Pranešimų: 39611
 
 
  
  36259324 aplankė mus
Draugai: Baidarių nuoma