2024m. April 19d. 22:00:56

Navigacija
· Pradžia
· Straipsniai
· Galerija
· Forumas
· Komentarai
· Anekdotai
· Kontaktai
Naujokams
· Taisyklės
· DUK
· ŽODYNAS
· Paieška
Naudinga
· Konkursai, siurprizai
· Video
· Nuorodos
· Siųstis
· PARAMA
 
 

Naujausia foto
Naujas šeimos narys :))
Naujas šeimos narys...
2023/03/25 11:16

 
 

Atsitiktinė foto

 
 

Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 2

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 8,003
· Naujausias narys: Alvyda
 
 
Peržiūrėti temą
Egzotika.Info » Ektotermai » Pitonai
 Spausdinti temą
isdziuvusi pitono oda
vic
Sveiki.Mano draugas nusipirko du pitonus,apie poros metu amziaus,ir turi labai didele beda.Pitonu oda labai sudziuvusi,o vienam net itrukusi oda ir pasimate lasas kraujo.Sukelem dregme,bandem tept ivairiais aliejukais oda,bet niekas nepadeda.Gal kas buvot susidure su tokia problema ar siaip girdeje.Lauksiu ivairiu patarimu nes gyvunai atrodo tikrai tragiskai:help:Frown
 
Richardas
Sukelti drėgme ir joje laikyti pitonus reikia irgi su protu - šiluma+stebėti kad nerųgtu drėgmė,nesutrokštu oras ir neiššustu gyvatė. Išsituštinus pitonui didelioje drėgmėje ir šilumoje, irgi viksta staigus neigiami procesai (taip kad reguliari priėžiura).Geriau juos reguliariai maudyti,duodant paplaukioti .Po maudyniu ,itrukima tepkite šaltalankio aliejumi i vonių vandeni taipat naudynga pilti gydomuju žoliu nuoviro ar kalio permanganato.
Aš nepiktai aš draugiškai .richardas riškus 1968m. Aš geras kai miegu ir miegu kai geras
 
neo
Richardas parašė:
Sukelti drėgme ir joje laikyti pitonus reikia irgi su protu - šiluma+stebėti kad nerųgtu drėgmė,nesutrokštu oras ir neiššustu gyvatė. Išsituštinus pitonui didelioje drėgmėje ir šilumoje, irgi viksta staigus neigiami procesai (taip kad reguliari priėžiura).Geriau juos reguliariai maudyti,duodant paplaukioti .Po maudyniu ,itrukima tepkite šaltalankio aliejumi i vonių vandeni taipat naudynga pilti gydomuju žoliu nuoviro ar kalio permanganato.

kalio permanganatas dar labiau isdziovins oda ar zaizda...
 
Richardas
neo parašė:
Richardas parašė:
Sukelti drėgme ir joje laikyti pitonus reikia irgi su protu - šiluma+stebėti kad nerųgtu drėgmė,nesutrokštu oras ir neiššustu gyvatė. Išsituštinus pitonui didelioje drėgmėje ir šilumoje, irgi viksta staigus neigiami procesai (taip kad reguliari priėžiura).Geriau juos reguliariai maudyti,duodant paplaukioti .Po maudyniu ,itrukima tepkite šaltalankio aliejumi i vonių vandeni taipat naudynga pilti gydomuju žoliu nuoviro ar kalio permanganato.

kalio permanganatas dar labiau isdziovins oda ar zaizda...
Viskas priklauso nuo kiekio tirpale.Taip kad itin maža konsentracija,odos tikrai ne.O žaizda, turi būti sausa,kad gytu.
Aš nepiktai aš draugiškai .richardas riškus 1968m. Aš geras kai miegu ir miegu kai geras
 
titana
neo parašė:
kalio permanganatas dar labiau isdziovins oda ar zaizda...


Neišdžiovins, jei tirpalas bus paruoštas su protu, per didelės koncentracijos gali nudeginti, o neišdžiovinti.
Naudojami keli grūpeliai kalio permanganato, kad būtų silpnai violetinė spalva. Taip dezinfekuojama žaizda. Labai geras tirpaliukas žaizdų gijimui.
Kalbant iš farmacinės pusės tai vandens ir kalio permanganato santykis yra 1000:1.
Tik man įdomu, kaip roplių oda reaguotų į šiltakraujams naudojamus tepalus esant odos nužeidimais, kaip pvz. carbasept ar Evia.
Redagavo titana 2008-06-08 13:24
 
Sadas-Inga
As tai prdziai siulyciau ramuneliu vonias pradzioje jei ytrukimai nera labai pazengia
Erudicija - žinojimas apie viską po truputį ir apie truputį – viską, sugebėjimas suprasti žmones, mokėjimas paprastai ir logiškai išaiškinti sudėtingus dalykus.
satan.lt
 
titana
Sadas-Inga parašė:
As tai prdziai siulyciau ramuneliu vonias pradzioje jei ytrukimai nera labai pazengia


Šiaip galima kaitalioti kalio permanganatą su ramūnėlėm.
 
vic
Itrukimas tikrai nera pazenges,tik tas odos isdziuvimas gazdina.As pats auginu kukuruza ir normaliai priziurimas jis atrodo nuostabiai, pitonus kai pirko sake terariume net vandens atsigert nebuvo idetaAngryIr :aciu: visiems uz patarimus
 
Min-dau-gas
manau viskas po isinerimo acitaisiys jai gerai drekinsit.
 
vic
Nerimasis nepadejo,o jie neriasi jau antra karta(parsiveze pries tris savaites).Oda lupasi nedideliais gabalais,o kiekvienas zvynas atskirai,yra aisku ir didesniu nusilupusios odos lopeliu,bet labai jau mazai
 
Sadas-Inga
Jo tada voneles ir reik laikyti gerai vintiliuojamone patalpoje bet kad butu kuo maziau skersvejo ir po poros nerimusi susitvarkys plius galit duoti padidinta porcija vitaminu bet atsargiai neperdozuokit nes ie itrukimai atsirado del blogu laikymo salygu ir galimas daigtas del vitaminu trukumo

dabar jau tikreik rupintis ir viskas turetu isgyti :yes:
Erudicija - žinojimas apie viską po truputį ir apie truputį – viską, sugebėjimas suprasti žmones, mokėjimas paprastai ir logiškai išaiškinti sudėtingus dalykus.
satan.lt
 
guitar
Įdomu ar išgijo Smile
 
vic
:hap::alus:Taip dabar viskas su pitonais tvarkoje,tik patelei uodegos galiukas nudziuvo.Apie menesi kas savaite bandydavo nertis,o oda atsilupdavo pradzioj labai mazais gabaliukaiso po to vis didesniais kol galu gale vientisa isnara isejo.Aciu visiems uz patarimus
 
Antonijo
kas nors pasakysit kas kiek laiko pitonai keicia savo odaFrownFrownFrown
 
AndriusN
Kada jiem reikia, tada ir neriasi. Nuo daug veiksnių priklauso. Ir žiūriu neauginęs gyvačių iškart tigriuką pirkai. Jaučiu net neišsivaizduoji kaip jie auga. Grin Sėkmės auginime. Wink
"Šalta!" (P. Coelho)
 
Antonijo
ShockShockShockShockGrinGrinGrin
 
Antonijo
o tu ziuriu toks lb protingas ir viska zinaiGrin aneWink
 
agnulllka
o tu irgi pabūk protingas, ir paskaityk straipsnių, kuriuose yra visi atsakymai į tavo klausimus Wink
Keli faktai:
1. Tu dabar internete
2. Tu dabar egzotika.info
3. Tu skaitai
5. Tu nepastebejai, kad nera 4-to punkto
6. Tu dabar tai patikrinai
7. Tu sypsaisi. Geros dienos!
 
AndriusN
Antonijo parašė:
o tu ziuriu toks lb protingas ir viska zinaiGrin aneWink

Na už tave daugiau žinau. Malonu, kad pastebėjai.
"Šalta!" (P. Coelho)
 
Antonijo
o pats koki augintini turi?Grin
 
Peršokti į forumą:
 
 

Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
 
 

Shoutbox
You must login to post a message.

2024-01-05 20:47
Kaip surasti savo įkeltas foto?

2023-10-17 02:27
Hey ho, Nenoriu post'o kurti. Gal kas agamiukus parduoda?

2023-10-16 16:55
Kitais metais egzotika.info bus pilnametė. Grin kiek pamenu, tai nuo 2006 metų gyvuoja. Wink

2023-09-17 12:57
Dėl to puslapis ir laikomas ir dar gyvas Smile

2023-09-13 13:49
Kaip gaila.. kiek čia informacijos pasisemta..

2023-09-02 17:51
Visos iniciatyvos palaikomos Smile

2023-08-06 15:41
Tai davai prikeliam! aš pats čia nebuvau kokius 15 metų xD

2023-07-22 16:51
Dabar pas daugumą namuose jau verda gyvenimai Grin

2023-07-12 22:30
Kazkada cia virė gyvenimas Smile

2023-07-10 12:14
Aš taip pat seniai buvau, krista, kad dar neištrynė Grin

 
 

Draugai, kolegos

Tarantulas.ru

Šinšilų ola

Egzotinių gyvūnų parduotuvė

D. Liekio gamtos tyrimai ir stebėjimai

Norit draugauti?
 
 

Naujausios nuorodos
Egzotiniu gyvūnų parduotuvė GERIAU...
  Geriausia specializuota elektorinė egzotinių ...

Trixie
  Produktai Jūsų augintiniams

Spidersonline.pl
  Elektroninė voragyvių parduotuvė. Į užklau...

Lampropertis šeimos gyvatės
  Lampropertis šeimos gyvatės

Cichlasoma.lt
  Puslapis apie ciklidus ir akvariumus

 
 
Jau yra:
Narių: 8290
Naujienų: 703
Straipsnių: 190
Nuotraukų: 7794
Video: 83
Failų: 25
Anekdotų: 232
Pranešimų: 39611
 
 
  
  36247059 aplankė mus
Draugai: Baidarių nuoma