2024m. March 28d. 17:52:46

Navigacija
· Pradžia
· Straipsniai
· Galerija
· Forumas
· Komentarai
· Anekdotai
· Kontaktai
Naujokams
· Taisyklės
· DUK
· ŽODYNAS
· Paieška
Naudinga
· Konkursai, siurprizai
· Video
· Nuorodos
· Siųstis
· PARAMA
 
 

Naujausia foto
Naujas šeimos narys :))
Naujas šeimos narys...
2023/03/25 11:16

 
 

Atsitiktinė foto

 
 

Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 2

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 8,002
· Naujausias narys: Kestutis
 
 
Peržiūrėti temą
 Spausdinti temą
Detalių klijavimas
Richardas
Neonfan parašė:
puikiai prilimpa metalas prie stiklo klijuojant automobiliniais veidrodeliu klijais.Taippat ju yra pirkt senukuose prie automobilių reikmenų.Jie yra dvieju komponentų. Metalas prie stiklo prilimpa mirtinai.Pats esu išbandęs ir daugiau nieko nenaudoju .
Tik jie brangūs ir mažai....
Redagavo Richardas 2008-04-04 14:20
Aš nepiktai aš draugiškai .richardas riškus 1968m. Aš geras kai miegu ir miegu kai geras
 
Mantas
su kuo priklyjuot kamštinę plokšte prie terariumo sienelės (stiklo) išorėje? aišku galima visam laikui priklyjuot su silikonu, bet gal yra koks būdas kad laikytų, bet ir nuimti įmanoma būtų?


Gamta - vienintelė knyga, kurios kiekvienas puslapis prasmingas. (J.V.Gėtė)
 
Stakta
o kas tau trukdo suklijuoti silikonu ir poto jį nupjauti kai nebereikės? Šiap gali naudot "prisoskęs" nežinau kaip lietuviškai vadinasi Grin
 
http://staktosvoras.lt
Mode
Mantas parašė:
su kuo priklyjuot kamštinę plokšte prie terariumo sienelės (stiklo) išorėje? aišku galima visam laikui priklyjuot su silikonu, bet gal yra koks būdas kad laikytų, bet ir nuimti įmanoma būtų?


Permatoma dvipusė lipni juosta tinka, bet dėl šilumos būna atšoka. Aš tai viduj priklijavau tą plokšę ir jokių problemų.
Redagavo Mode 2010-02-06 15:04
www.bbc.co.uk/h2g2/skins/Alabaster/images/Smilies/f_spider.gif www.bbc.co.uk/h2g2/skins/Alabaster/images/Smilies/f_bat.gif www.bbc.co.uk/h2g2/skins/Alabaster/images/Smilies/f_bluefish.gif www.bbc.co.uk/h2g2/skins/Alabaster/images/Smilies/f_orangefish.gif www.bbc.co.uk/h2g2/skins/Alabaster/images/Smilies/f_schooloffish.gif www.bbc.co.uk/h2g2/skins/Alabaster/images/Smilies/f_cat.gif www.bbc.co.uk/h2g2/skins/Alabaster/images/Smilies/f_bunny.gif
 
Arnas
Aš klijavau ant putplasčio ir įdėjau į vidų Smile
 
Mantas
o viduje su silikonu klyjavot? su lipnia juosta bandžiau - atšoka Smile
Gamta - vienintelė knyga, kurios kiekvienas puslapis prasmingas. (J.V.Gėtė)
 
Stakta
klijavau stiklo detalęs iš vidaus Smile laiko gerai, tik išdžiovint reikia
 
http://staktosvoras.lt
Mode
Mantas parašė:
o viduje su silikonu klyjavot? su lipnia juosta bandžiau - atšoka Smile

Drėkinant terariumą viduj su lipnia juosta atšoka visada, su silikonu priklijavau ir jokių bėdų, nei pelyja nei ką.
www.bbc.co.uk/h2g2/skins/Alabaster/images/Smilies/f_spider.gif www.bbc.co.uk/h2g2/skins/Alabaster/images/Smilies/f_bat.gif www.bbc.co.uk/h2g2/skins/Alabaster/images/Smilies/f_bluefish.gif www.bbc.co.uk/h2g2/skins/Alabaster/images/Smilies/f_orangefish.gif www.bbc.co.uk/h2g2/skins/Alabaster/images/Smilies/f_schooloffish.gif www.bbc.co.uk/h2g2/skins/Alabaster/images/Smilies/f_cat.gif www.bbc.co.uk/h2g2/skins/Alabaster/images/Smilies/f_bunny.gif
 
Mantas
dėkui, mėginsiu klyjuot
Gamta - vienintelė knyga, kurios kiekvienas puslapis prasmingas. (J.V.Gėtė)
 
Mantas
priklyjavau kamštinę plošktę iš vidaus, išdžiūvo, gerai prilipo, terariume jaučiasi acto kvapas (silikonas), bus galima jį išplaut, neatlips?
Gamta - vienintelė knyga, kurios kiekvienas puslapis prasmingas. (J.V.Gėtė)
 
Mode
Mantas parašė:
priklyjavau kamštinę plošktę iš vidaus, išdžiūvo, gerai prilipo, terariume jaučiasi acto kvapas (silikonas), bus galima jį išplaut, neatlips?

Silikonas jaigu atsparus drėgmei, neatlips. Pas mane laikosi puikiai, o kvapas išgaruoja kai galutinai išdžiūna silikonas.
www.bbc.co.uk/h2g2/skins/Alabaster/images/Smilies/f_spider.gif www.bbc.co.uk/h2g2/skins/Alabaster/images/Smilies/f_bat.gif www.bbc.co.uk/h2g2/skins/Alabaster/images/Smilies/f_bluefish.gif www.bbc.co.uk/h2g2/skins/Alabaster/images/Smilies/f_orangefish.gif www.bbc.co.uk/h2g2/skins/Alabaster/images/Smilies/f_schooloffish.gif www.bbc.co.uk/h2g2/skins/Alabaster/images/Smilies/f_cat.gif www.bbc.co.uk/h2g2/skins/Alabaster/images/Smilies/f_bunny.gif
 
Jeras
Nenorėjau kurti naujos temos, tad parašysiu pusiau į temą čionais.
Pirmąkart dariausi terariumą, lyg ir viskas gerai tik iš vienų durelių vyriams visiškas krachas, kitų durelių vyriams bent kol kas viskas normaliai. Klijavau elementariu sanitariniu silikonu. Taip pat abiejų durų vyrius valiau su vaitspiritu, su kuriuo neturėtų reaguoti. Taip atsitiko tik iš tų pusių, kurios buvo klijuotos prie stiklo.
Su kitos gamybos vyriais, klijuotais anksčiau nekilo jokių problemų, nors silikonas buvo naudotas kiek kitas.
Gal kam buvo tokia problema? Nuo ko čia galėtų būti?
Jeras prisegti paveiksliukai:
lankstai.jpg

Redagavo omax 2011-10-29 17:49
 
donatas_s
Ko gero silikonas acto ar kitos garuojančios rūgšties pagrindu. Šitie greičiau džiūsta, bet metalas nuo jos surudyja. Kiti kur acetono ar panašios medžiagos pagrindu - nuo tos nerūdija. Bet ir tavo vyriai reiškia niekuo neapsaugoti nuo korozijos...
+37060481407
 
http://www.egzotika.info
Jeras
Tas ir keisčiausia, jog kitų durelių lygiai tokie patys vyriai, klijuoti lygiai to pačio silikono nerodo absoliučiai jokių korozijos ženklų...
 
relaxaz
Imkit boksitiniu klijų susimaišykit ir po maža lašiuką uždėkit pamatysit amžinas dalykas. :geras: :conf:
Elaphe taeniura x1
P. Guttatus x1
B.albopilosum x1
Tel nr. susisiekimui.: 869137855 (Deividas)
 
Vincas
bandžiau šiandien lipdyti terariumą, bet tuojau pat viskas baigėsi.. Žodžiu, per vidurį stiklo lakštas nesiliečia su paviršiumi ant kurio jis klijuojamas. Nusprendžiau ir įsitikinau, kad stalo paviršius yra labai ne lygus. Tai patarkit dabar ką daryti. Ar apsimoka po visą stalą toletinį kaišiot ar yra koks daug paprastesnis būdas jį išlyginti?
B. Albopilosum L10
P. Regalis L6
H. Spinifer I3
 
omax
Tai susirask lygų paviršių, kame bėda:nezin:
 
Vincas
tai pirkt naują stalą? ar ant naujų grindų?Grin
B. Albopilosum L10
P. Regalis L6
H. Spinifer I3
 
Stakta
Nevaizduoja kokio nelygumo turi būt stalas, kad neišeitu terariumo padaryt Grin Susirask faniera ir uždėk ant stalo bus gerai tada Smile
 
http://staktosvoras.lt
Vincas
Ten senas stalas "knyga", išsiskleidžiantis jis, o tero ilgis 1.40m, tai manau ne pas daug ką tokie terai Grin
B. Albopilosum L10
P. Regalis L6
H. Spinifer I3
 
Peršokti į forumą:
 
 

Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
 
 

Shoutbox
You must login to post a message.

2024-01-05 20:47
Kaip surasti savo įkeltas foto?

2023-10-17 02:27
Hey ho, Nenoriu post'o kurti. Gal kas agamiukus parduoda?

2023-10-16 16:55
Kitais metais egzotika.info bus pilnametė. Grin kiek pamenu, tai nuo 2006 metų gyvuoja. Wink

2023-09-17 12:57
Dėl to puslapis ir laikomas ir dar gyvas Smile

2023-09-13 13:49
Kaip gaila.. kiek čia informacijos pasisemta..

2023-09-02 17:51
Visos iniciatyvos palaikomos Smile

2023-08-06 15:41
Tai davai prikeliam! aš pats čia nebuvau kokius 15 metų xD

2023-07-22 16:51
Dabar pas daugumą namuose jau verda gyvenimai Grin

2023-07-12 22:30
Kazkada cia virė gyvenimas Smile

2023-07-10 12:14
Aš taip pat seniai buvau, krista, kad dar neištrynė Grin

 
 

Draugai, kolegos

Tarantulas.ru

Šinšilų ola

Egzotinių gyvūnų parduotuvė

D. Liekio gamtos tyrimai ir stebėjimai

Norit draugauti?
 
 

Naujausios nuorodos
Egzotiniu gyvūnų parduotuvė GERIAU...
  Geriausia specializuota elektorinė egzotinių ...

Trixie
  Produktai Jūsų augintiniams

Spidersonline.pl
  Elektroninė voragyvių parduotuvė. Į užklau...

Lampropertis šeimos gyvatės
  Lampropertis šeimos gyvatės

Cichlasoma.lt
  Puslapis apie ciklidus ir akvariumus

 
 
Jau yra:
Narių: 8239
Naujienų: 703
Straipsnių: 190
Nuotraukų: 7794
Video: 83
Failų: 25
Anekdotų: 232
Pranešimų: 39611
 
 
  
  36148524 aplankė mus
Draugai: Baidarių nuoma