2024m. April 19d. 17:29:47

Navigacija
· Pradžia
· Straipsniai
· Galerija
· Forumas
· Komentarai
· Anekdotai
· Kontaktai
Naujokams
· Taisyklės
· DUK
· ŽODYNAS
· Paieška
Naudinga
· Konkursai, siurprizai
· Video
· Nuorodos
· Siųstis
· PARAMA
 
 

Naujausia foto
Naujas šeimos narys :))
Naujas šeimos narys...
2023/03/25 11:16

 
 

Atsitiktinė foto

 
 

Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 2

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 8,003
· Naujausias narys: Alvyda
 
 
Peržiūrėti temą
 Spausdinti temą
Šildymo kontrolė
audioDIY
Sveiki,
štai paprastas terariumo šildymo kontrolės įrenginys kurį daugelis galite pasidaryti patys ir sutaupyti nemažai pinigų http://www.audiod...t/temp.php
Jei kas nors bandysit pasidaryti galėsiu pakonsultuoti.

Ateitį galvoju reikės pasidaryti dar ir drėgmės matavimą, nes radau pirkti drėgmės daviklių.

Taip pat sužinojau, kad yra specialių mikroschemu-laikrodžių. Tai galima pasidaryti sildymo grafika nors ir savaitei Smile arba tiesiog dienos ir nakties skirtingas temperatūras.
Redagavo audioDIY 2008-03-31 11:56
Kitas mano hobis http://www.audiodiy.lt
 
www.audiodiy.lt
karlas
reiks pabandyt. O neturi c kalba parasytos programos, nes man įdomu kaip ji parašyta..
 
audioDIY
Ne, rašiau su asembleriu. Kitam projekte bandysiu rašyti su C, nes pakolkas nesu bandęs, o jaučiu kad bus daug greičiau ir paprasčiau.
Kitas mano hobis http://www.audiodiy.lt
 
www.audiodiy.lt
karlas
na, kadangi as pats jau esu pasidares du termoreguletorius, reiktų man labiau drėgmės matavimo prietaiso...
 
audioDIY
O kokius davilkius galvoji naudoti? Aš tokius užmačiau kaip lengviausiai gaunaumus. http://www.rcl.lt...ow&fid=909
Galvoju pajungti tokį daviklį į varžinį daliklį ir su dac nuskaičius įtampos reikšmes atvaizduoti ekrane atitinkama drėgnumą. Tik kalibraciją reikės atlikti pagal jau kažkokį komercinį produktą. Turėtų būti nesunkus projektas.
Redagavo audioDIY 2008-04-05 19:28
Kitas mano hobis http://www.audiodiy.lt
 
www.audiodiy.lt
karlas
reiktu pasiziuret google, ir pasisiemt minčių Wink uz 7 litus tai visai gerai Grin kaip ir atmega8 Smile tik geriau ne ant kokio kito ekrano, nes jie brangoki Cool
Redagavo karlas 2008-04-05 19:33
 
neo
Na turiu jums ir gera ir bloga zinia... stai dalikelis http://www.masterkit.ru/main/set.php?num=906 kas supranta rusiskai tai pamatys kad cia labai geras dalykas...valdymo variaciju yra daug...tik beda tame kad reikia surast zmogena kuris gali padaryt uzsakyma is rusino...gal turit minciu? Kaina nera didele kaip uz toki daikciuka...
 
lowerpro
kiek cia lietuviskais piginais gautusi? o funkciju, kiek supratau tai nemazai Smile
 
neo
lowerpro parašė:
kiek cia lietuviskais piginais gautusi? o funkciju, kiek supratau tai nemazai Smile

apie 120lt + siuntimas kazkiek...tokio daikto net daryt neapsimoka...kai yra gatavas isbandytas...
 
lowerpro
tai jo gamintis neapsimoka, bet jei pvz uzsikasakai (audioDIY) tai taspats iseina Smile ir nereik sukt galvos del siuntimo uzsakymo ir t.t.
 
neo
lowerpro parašė:
tai jo gamintis neapsimoka, bet jei pvz uzsikasakai (audioDIY) tai taspats iseina Smile ir nereik sukt galvos del siuntimo uzsakymo ir t.t.


na jo gamintas daikciukas yra paprastesnis gerokai...bet jei nieko nebus reiks jam uzsakyma duot Smile
 
Richardas
Klausimėlis tiems kas raukia el.? Ar tas jungiklis, kuris pasukant sumažina šviestuvo šviesa .Tiktu kabelio šilumą reguliuoti?
Aš nepiktai aš draugiškai .richardas riškus 1968m. Aš geras kai miegu ir miegu kai geras
 
lowerpro
neo parašė:

na jo gamintas daikciukas yra paprastesnis gerokai...bet jei nieko nebus reiks jam uzsakyma duot Smile


tai pvz man nereikia ten tu nesveiku funkciju Smile uztenka ir tokio, bet esant reikalui, manau galima susitart ir del didesnio funkciju pasirinkimo Wink nors nesneku...laukiam audioDIY Smile :trenk:
 
neo
Richardas parašė:
Klausimėlis tiems kas raukia el.? Ar tas jungiklis, kuris pasukant sumažina šviestuvo šviesa .Tiktu kabelio šilumą reguliuoti?

daiktas rimtas tuo kad turi 4 iejimus t.y. galima jungti 4 temperaturinius daviklius ( 4 skirtingoms zonoms) ir taip pat valdo 4 atskirus prietaisus ( lempa, termokabeli, ventiliatoriu ar dar kanors). Programuot galima pajungus kompa per COM lizda...kiekvienas daikta galima reguliuot atskirai...as to daikto paniskai noriu jau metai laiko bet niekaip negaliu gaut...
 
Richardas
Aš kalbu apie ta primityvų šviesos pasukama reguliatorių.Kas bus jaigu pajungti per ji kabeli.Kiek suprantu tas sukamas jungiklis sumažina srove. Todėl lempa mažiau šviečia.Tai gal ir kabelis mažiau šils?
Aš nepiktai aš draugiškai .richardas riškus 1968m. Aš geras kai miegu ir miegu kai geras
 
neo
Richardas parašė:
Aš kalbu apie ta primityvų šviesos pasukama reguliatorių.Kas bus jaigu pajungti per ji kabeli.Kiek suprantu tas sukamas jungiklis sumažina srove. Todėl lempa mažiau šviečia.Tai gal ir kabelis mažiau šils?

aaaa...taip kaip ir lempute maziau sviecia taip ir kabelis maziau kais...
 
Richardas
Nu jo tas daiktas labai pigus:naiv: Įdomu nuo tokio srovės mažinimo kabelis išgyvens?Nes kabeliui įtrukimas ir amenGrinead:
Aš nepiktai aš draugiškai .richardas riškus 1968m. Aš geras kai miegu ir miegu kai geras
 
Sadas-Inga
Teoriskai tam kabelui nieko neatsitiks nes lempai taip pat nera didelio pastebimo neigiamo poveikio manyciau ir kabelui irgi neturetu buti neigiamu pasekmiu paprasciausiai reiktu isbandyti
Erudicija - žinojimas apie viską po truputį ir apie truputį – viską, sugebėjimas suprasti žmones, mokėjimas paprastai ir logiškai išaiškinti sudėtingus dalykus.
satan.lt
 
Richardas
Taip tada būtu eurika:hap: jie gi pigūs tie suktukai.
Aš nepiktai aš draugiškai .richardas riškus 1968m. Aš geras kai miegu ir miegu kai geras
 
neo
Richardas parašė:
Taip tada būtu eurika:hap: jie gi pigūs tie suktukai.


Kazkada Richardai minejai jog is praktikos zinai kad lemputes greit perdega nuo reguliatoriaus taip kad kaip bus su kabeliu irgi neaisku...o ju kainos prasideda nuo 33 lt.
 
Peršokti į forumą:
 
 

Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
 
 

Shoutbox
You must login to post a message.

2024-01-05 20:47
Kaip surasti savo įkeltas foto?

2023-10-17 02:27
Hey ho, Nenoriu post'o kurti. Gal kas agamiukus parduoda?

2023-10-16 16:55
Kitais metais egzotika.info bus pilnametė. Grin kiek pamenu, tai nuo 2006 metų gyvuoja. Wink

2023-09-17 12:57
Dėl to puslapis ir laikomas ir dar gyvas Smile

2023-09-13 13:49
Kaip gaila.. kiek čia informacijos pasisemta..

2023-09-02 17:51
Visos iniciatyvos palaikomos Smile

2023-08-06 15:41
Tai davai prikeliam! aš pats čia nebuvau kokius 15 metų xD

2023-07-22 16:51
Dabar pas daugumą namuose jau verda gyvenimai Grin

2023-07-12 22:30
Kazkada cia virė gyvenimas Smile

2023-07-10 12:14
Aš taip pat seniai buvau, krista, kad dar neištrynė Grin

 
 

Draugai, kolegos

Tarantulas.ru

Šinšilų ola

Egzotinių gyvūnų parduotuvė

D. Liekio gamtos tyrimai ir stebėjimai

Norit draugauti?
 
 

Naujausios nuorodos
Egzotiniu gyvūnų parduotuvė GERIAU...
  Geriausia specializuota elektorinė egzotinių ...

Trixie
  Produktai Jūsų augintiniams

Spidersonline.pl
  Elektroninė voragyvių parduotuvė. Į užklau...

Lampropertis šeimos gyvatės
  Lampropertis šeimos gyvatės

Cichlasoma.lt
  Puslapis apie ciklidus ir akvariumus

 
 
Jau yra:
Narių: 8290
Naujienų: 703
Straipsnių: 190
Nuotraukų: 7794
Video: 83
Failų: 25
Anekdotų: 232
Pranešimų: 39611
 
 
  
  36246688 aplankė mus
Draugai: Baidarių nuoma