2024m. April 29d. 05:09:52

Navigacija
· Pradžia
· Straipsniai
· Galerija
· Forumas
· Komentarai
· Anekdotai
· Kontaktai
Naujokams
· Taisyklės
· DUK
· ŽODYNAS
· Paieška
Naudinga
· Konkursai, siurprizai
· Video
· Nuorodos
· Siųstis
· PARAMA
 
 

Naujausia foto
Naujas šeimos narys :))
Naujas šeimos narys...
2023/03/25 11:16

 
 

Atsitiktinė foto

 
 

Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 2

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 8,003
· Naujausias narys: Alvyda
 
 
Peržiūrėti temą
Egzotika.Info » Ektotermai » Driežai
 Spausdinti temą
Padekite atpazinti gynūna
Richardas
Jau rašiau kad šis-Puikus perlinis driežas paplites pietų europoje(didžiausias) ir neišrankus,atsparus ir LABAI gražus, puikus terariumo augintinis.Tikrai džiugins naują šeimininką.SVEIKINU :aciu:
Aš nepiktai aš draugiškai .richardas riškus 1968m. Aš geras kai miegu ir miegu kai geras
 
tutisk
Sveiki, prie tos pacios temos is as paprasysiu kad atpazintumete si drieziuka, cia mano bendradarbe buvo tunise ir nufotkino si grozi
tutisk prisegti paveiksliukai:
kascia.jpg

BRAZILIAN RAINBOW BOA
 
AugisZ
pas vilmi panasios rusies driezas gyvena, jis vadina ji dygliauodegiu Grin kos tikrasis lot pavadinimas nezinau Smile
 
GiX
Greičiausiai Uromastyx maliensis
 
www.scorpions.lt
Pumpuckelis
Aš irgi prie to pačio. Žinau, kad čia agama, bet nežinau tikslaus pavadinimo. Ir gal kas žinotų, kur ir už kiek šį grožį galima įsigyti, ir ar labai sunku jam sudaryti tinkamas sąlygas? Smile

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/5/52/Red-headed_Rock_Agama.jpg/764px-Red-headed_Rock_Agama.jpg
 
tutisk
Mano bendradarbe sita grozi nufotkino Tunise laisveje vaiksciojanti, tai vaziuok ir pasigauk :yes:
BRAZILIAN RAINBOW BOA
 
Pumpuckelis
Aha, ačiū už informaciją, kraunuos lagaminus į Tunisą :hap:
 
Richardas
Uromastyx tai tiksliai.Tik va koksFrown.Laikomi jie visi panašiai-Dykumos tipo teras.Po lempa 45' šaltam kampe 27'.Labai aukštos temperatūros ir UVTaip kad daug elektros sanaudu.:laugh:.Dar slėptuvė:yes:.Maistas vabzdžiai+vaisiai-salotos(mėgsta kiaupienes).Veisia juos čekai .Taip kad užsakyti realu ,pas prekeivius........
Redagavo Richardas 2008-03-19 11:05
Aš nepiktai aš draugiškai .richardas riškus 1968m. Aš geras kai miegu ir miegu kai geras
 
Loona
Pumpuckelis parašė:
Aš irgi prie to pačio. Žinau, kad čia agama, bet nežinau tikslaus pavadinimo. Ir gal kas žinotų, kur ir už kiek šį grožį galima įsigyti, ir ar labai sunku jam sudaryti tinkamas sąlygas? Smile


Negarantuoju 100 proc., bet man atrodo visai neseniai Vilniuje parduotuv4je Auksine zuvele maciau kazka labai panasaus, dar jauna ir kaina buvo iki 200 Lt.
Jei rimtai domiesi, pasiskambik jiems, pasidomek (kontaktus ju rasi DUKe)
 
Pumpuckelis
Loona, ačiū :jeee: paskambinsiu. Čia atseit jie red headed agamas vadinas kažkaip, tai lietuviškai taip ir sakyt? Raudongalvė agama? Grin skaičiau angliškam puslapy, kad jiems reikia net iki 80-90 laipsių temperatūros dieną, negi tai tiesa? Jeigu tiesa, kaip išgauti tokią temperatūrą? Nes sąlygos kaip dykumoj atseit turi būt. Man tai ta temperatūra kažkokia per daug nerealiai aukšta atrodo ir nežinau dabar, tikėt ar ne Grin ("Daytime temperatures should be provided in a gradient of 80 degrees F to 90 degrees F in the basking spot. Keep the temperature between 75 degrees F and 80 degrees F at night." )
Redagavo Pumpuckelis 2008-03-19 23:00
 
donatas_s
Tai gal ta temperatūra kartais Farenheitais buvo, o ne Celcijaus laipsniai, tokioje temperatūroje jau turėtum keptą driežą.
+37060481407
 
http://www.egzotika.info
Pumpuckelis
Tai vat ir įmečiau dar anglišką citatą, nes nežinojau, kas tas F ir man ta temperatūra ir atrodė tokia, kad driežas ten keptų ir garuotų atsigulęs Grin o tai kaip realiai tada tie farenheitai skaičiuojami? Smile
 
Vladas
aišku čia farenheitu Smile 80-90 laispnių pagal F bus ~27-32 laipsniai celsijaus Smile
Sunkumuose visada slypi galimybės.
Albertas Einšteinas
 
donatas_s
Pumpuckelis, šiame puslapyje yra skyrelis siųstis, ten nueisi į programas ir parsisiūsk programą Matai, su ja galėsi ne tik temperatūra persiskaičiuroti, bet ir daug kitų matų.
+37060481407
 
http://www.egzotika.info
Vladas
arba gali su mašinėle pats paskaičiuoti, va formulės :evil: :
°C = (5/9)(°F-32)
°F = °C × 1,8 + 32.
Sunkumuose visada slypi galimybės.
Albertas Einšteinas
 
Richardas
donatas_s parašė:
Tai gal ta temperatūra kartais Farenheitais buvo, o ne Celcijaus laipsniai, tokioje temperatūroje jau turėtum keptą driežą.
Butent pagal Celsiju.Ir neiškepaGrinRadau parašyta kad atlaiko aukšta 55c va taip va.Grin
Redagavo Richardas 2008-03-20 00:20
Aš nepiktai aš draugiškai .richardas riškus 1968m. Aš geras kai miegu ir miegu kai geras
 
Pumpuckelis
:aciu:
 
Sadas-Inga
Parasyk olandiska
:aciu:
Erudicija - žinojimas apie viską po truputį ir apie truputį – viską, sugebėjimas suprasti žmones, mokėjimas paprastai ir logiškai išaiškinti sudėtingus dalykus.
satan.lt
 
AndriusN
O tai kam lietuviškai ar angliškai, kai lotyniškai Hemidactylus frenatus jis vadinasi.
P.S. Čia toks jausmas lyg pati nesugebėtum googlėj rast lotyniškų pavadinimų. Na sorry, bet pačiai gi jau nebe 12 metų.
"Šalta!" (P. Coelho)
 
AndriusN
enrika333 parašė:
P.S. nepyk,bet nesugebu

Jei ką tai net olandiškuose straipsniuose rašomi gyvūnų lotyniški pavadinimai. Wink Kitą kart žinok. Wink Ir susiradus olandiškai info galima rast ir angliškai ir kitom kalbom. Net JAPONIŠKAI. Grin
"Šalta!" (P. Coelho)
 
Peršokti į forumą:
 
 

Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
 
 

Shoutbox
You must login to post a message.

2024-01-05 20:47
Kaip surasti savo įkeltas foto?

2023-10-17 02:27
Hey ho, Nenoriu post'o kurti. Gal kas agamiukus parduoda?

2023-10-16 16:55
Kitais metais egzotika.info bus pilnametė. Grin kiek pamenu, tai nuo 2006 metų gyvuoja. Wink

2023-09-17 12:57
Dėl to puslapis ir laikomas ir dar gyvas Smile

2023-09-13 13:49
Kaip gaila.. kiek čia informacijos pasisemta..

2023-09-02 17:51
Visos iniciatyvos palaikomos Smile

2023-08-06 15:41
Tai davai prikeliam! aš pats čia nebuvau kokius 15 metų xD

2023-07-22 16:51
Dabar pas daugumą namuose jau verda gyvenimai Grin

2023-07-12 22:30
Kazkada cia virė gyvenimas Smile

2023-07-10 12:14
Aš taip pat seniai buvau, krista, kad dar neištrynė Grin

 
 

Draugai, kolegos

Tarantulas.ru

Šinšilų ola

Egzotinių gyvūnų parduotuvė

D. Liekio gamtos tyrimai ir stebėjimai

Norit draugauti?
 
 

Naujausios nuorodos
Egzotiniu gyvūnų parduotuvė GERIAU...
  Geriausia specializuota elektorinė egzotinių ...

Trixie
  Produktai Jūsų augintiniams

Spidersonline.pl
  Elektroninė voragyvių parduotuvė. Į užklau...

Lampropertis šeimos gyvatės
  Lampropertis šeimos gyvatės

Cichlasoma.lt
  Puslapis apie ciklidus ir akvariumus

 
 
Jau yra:
Narių: 8306
Naujienų: 703
Straipsnių: 190
Nuotraukų: 7794
Video: 83
Failų: 25
Anekdotų: 232
Pranešimų: 39611
 
 
  
  36259442 aplankė mus
Draugai: Baidarių nuoma