|
Amorphophallus - lavongėlė
|
| Vladas |
parašyta 2007-05-17 10:12
|

Narys
Pranešimai: 484
Įstojo: 2006/03/20 22:00
|
ead:
Vladas prisegti paveiksliukai:
Sunkumuose visada slypi galimybės.
Albertas Einšteinas
|
| |
|
|
| Ravenous |
parašyta 2007-05-17 13:04
|

Vyr. administratorius
Pranešimai: 540
Įstojo: 2006/02/07 16:41
|
ti ko tokį grožį lauke laikai, a ?
:evil:
You are who you eat... Eat me.
|
| |
|
|
| AndriusN |
parašyta 2007-05-17 13:24
|

Narys
Pranešimai: 1487
Įstojo: 2006/03/21 18:11
|
Ravenous parašė:
ti ko tokį grožį lauke laikai, a  ?
:evil:
Matyt, kvepia nelabai kaip... :laugh:
"Šalta!" (P. Coelho)
|
| |
|
|
| aladnas |
parašyta 2007-05-17 13:38
|

Narys
Pranešimai: 174
Įstojo: 2006/04/23 10:35
|
grazus tai grazus- beet  
b.smithi
c.nhandu
100l akvariumukas
|
| |
|
|
| Vladas |
parašyta 2007-05-17 20:31
|

Narys
Pranešimai: 484
Įstojo: 2006/03/20 22:00
|
aš pagalvojau, vat jeigu tokių daugiau užsiauginti ir pražydinti Rugsėjo 1-ąją jaučiu pirkėjų LLLAAABBBAAAIII daug atsirastų :laugh:
Sunkumuose visada slypi galimybės.
Albertas Einšteinas
|
| |
|
|
| aladnas |
parašyta 2007-05-17 20:45
|

Narys
Pranešimai: 174
Įstojo: 2006/04/23 10:35
|
ir dabar tinkamas metas- egzaminai visokie mokyklos baigimas- visi su gelem  
b.smithi
c.nhandu
100l akvariumukas
|
| |
|
|
| Vladas |
parašyta 2007-05-18 20:12
|

Narys
Pranešimai: 484
Įstojo: 2006/03/20 22:00
|
Kuo toliau, tuo smirdžiau ead: jau visas kiemas smirda... kaimynai net buvo atėja klausti, gal kur pas mus prie namo katė užsivertė :laugh:
Vladas prisegti paveiksliukai:
Redagavo Vladas 2007-05-18 20:16
Sunkumuose visada slypi galimybės.
Albertas Einšteinas
|
| |
|
|
| akvilina |
parašyta 2008-01-04 01:16
|

Narys
Pranešimai: 106
Įstojo: 2008/01/03 21:59
|
gražu....:shy:
Redagavo akvilina 2009-01-21 23:04
|
| |
|
|
| Richardas |
parašyta 2008-01-04 01:36
|

Narys
Pranešimai: 1062
Įstojo: 2007/02/16 22:07
|
Graži Labai:thumb:.Kad va tik nesmirdėtu taip:laugh: Bet jūsu šeima originali ir kantri
Redagavo Richardas 2008-01-04 01:38
Aš nepiktai aš draugiškai .richardas riškus 1968m. Aš geras kai miegu ir miegu kai geras
|
| |
|
|
| Kzkas |
parašyta 2008-01-20 21:08
|

Narys
Pranešimai: 126
Įstojo: 2007/03/26 21:26
|
Tai gana įdomūs augalai, kurių pražydę žiedai labai dvokia. Kai kurios amorfofalo rūšys naudojamos kaip dekoratyviniai augalai. perskaičiau internete... tai tiesa??? |
| |
|
|
| akvilina |
parašyta 2008-07-07 20:53
|

Narys
Pranešimai: 106
Įstojo: 2008/01/03 21:59
|
Pasisekė ir man šio augalo tris svogūnėlius gauti:hap:
Atrodo, kad tai bus Amorphophallus rivieri :jeee: |
| |
|
|
| Kzkas |
parašyta 2008-07-07 22:14
|

Narys
Pranešimai: 126
Įstojo: 2007/03/26 21:26
|
o kur gauti?
noriu pasmardinti ir aš... |
| |
|
|
| Ausraa |
parašyta 2012-08-30 18:17
|

Narys
Pranešimai: 55
Įstojo: 2009/03/23 20:41
|
Aš irgi norėčiau sužinot , kur tokių augalų rast Vilniuj... Ir rugsėjo 1-ajai būtų labai į temą .
Rūšys: http://www.aroid.org/genera/generapage.php?genus=amorphophallus
šeriant gyvates iš lauko pagautais gyvūnais (o tas galioja VISIEMS lauko gyvūnams, pvz., sliekai, varliagyviai, driežai ir t.t.) yra vienas BET: gyvatė 100% užsikrės parazitinėmis kirmėlėmis (greičiausiai apvaliosiomis)
Iš egzotinių padarų auginu kol kas tik Testudo horsfieldii .
http://2g.lt/
|
| |
|
|
| Arati |
parašyta 2012-09-12 20:49
|

Narys
Pranešimai: 2
Įstojo: 2012/09/12 19:00
|
Sveiki, mačiau yra ieškančių šios gėlės (greičiausiai Amorphophallus konjac rūšies) svogūniukų, tai aš jų turiu, kokius 5. Galėčiau parduoti. |
| |
|
|
| donatas_s |
parašyta 2012-09-12 21:24
|

Administratorius
Pranešimai: 1517
Įstojo: 2006/10/17 10:07
|
Kokios kainos?
+37060481407
|
| |
|
|
| Arati |
parašyta 2012-09-13 09:58
|

Narys
Pranešimai: 2
Įstojo: 2012/09/12 19:00
|
Tiesą sakant, neįsivaizduoju kiek jos kainuoja, nes niekada nepardavinėjau, na gal koks 50 lt už 6 gėlytes? Kai kurios jų dar žaliuoja, kitos jau gelsta. Dauguma svogūnėlių yra 2-3 metų amžiaus.
Redagavo Arati 2012-09-13 11:03
|
| |
|
|
| AUGUSTASMANIUSIS |
parašyta 2013-02-01 12:48
|

Narys
Pranešimai: 1
Įstojo: 2013/01/30 20:48
|
sveiki atcisiunčiaū iš taylando amorphophallus paeoniifolius ir viena jo puse minkšta taip turi būti ar ne? |
| |
|