2024m. April 19d. 21:27:29

Navigacija
· Pradžia
· Straipsniai
· Galerija
· Forumas
· Komentarai
· Anekdotai
· Kontaktai
Naujokams
· Taisyklės
· DUK
· ŽODYNAS
· Paieška
Naudinga
· Konkursai, siurprizai
· Video
· Nuorodos
· Siųstis
· PARAMA
 
 

Naujausia foto
Naujas šeimos narys :))
Naujas šeimos narys...
2023/03/25 11:16

 
 

Atsitiktinė foto

 
 

Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 3

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 8,003
· Naujausias narys: Alvyda
 
 
Peržiūrėti temą
Egzotika.Info » Ektotermai » Maistas
 Spausdinti temą
maistas vorams
donatas_s
Neblogai tinka plokštėtaūsinių lervos ( grambuolių, dar vadinamų karkvabaliais lervos ) gyvenančios žemėje, trūnijančioje medienoje, jos storos ir maistingos, dažnai išverčiamos kasant žemę. O dėl vorų tikrai nepatarčiau rizikuoti, atmink mažas paukštėda, nors ir žymiai didesnis už lietuvišką vorą, yra dar nesubrendęs, o lietuviškas, bus pilnai subrendęs, jam bus būdingas stiprus kovojimo instiktas ir namaža tikimybė, kad tavo voras taps auka mažo voro...
+37060481407
 
http://www.egzotika.info
Mantas
tik prieš duodant geriau galva joms su pincetu pertrėkšt, nes gali sužalot vorą
Gamta - vienintelė knyga, kurios kiekvienas puslapis prasmingas. (J.V.Gėtė)
 
bambalys
Gal kas zinot kur Vilniuj galima butu gauti uodu truklio lervu? buvau 2uose zukles prekiu parduotuvese, deja neradau..
 
azrael
akropolije yra žuklės prekių parda ten tikrai turėtu būti. Dar jezuituose yra geltonuose kioskuose žukles prekes. Šituo metu tai jų trūkumo neturetų būti. Gali musių lervu pasimti vietoj truklio.
 
-
fanaRiC
abejoju ar rasi uodo truklio lervas... ju buna tik ziema... ir bet kurioje zukles pardeje... o db tai tikrai abejoju!
2 x Brachypelma albopilisum
P. Irminia
B.boehmei
N.Chromatus
P. Ornata
_______________
E.Guttata Pfft
_______________
Green Iguana Smile
 
Gizma
O aš vis dar turiu svirplių... :naiv:
Redagavo Gizma 2011-01-08 12:53
 
azrael
bet uodo truklio lervos juk greit numirsta. negeriau musiu lervos?
 
-
Loona
azrael parašė:
bet uodo truklio lervos juk greit numirsta. negeriau musiu lervos?


Geriau normalus masitas - svirpliai, zoofobusai, milčiai. Uodo truklio lervos žuvims gerai, o musių lervos -visiškas Š, kam tų jų nešertum.

Norint nedaug ir nebrangiaimaitinti šerti - siūlyčiau milčius - ilgai gyvena, lengvai veisai, jokių spec sąlygų tam sudaryti nereikia, nesmirda, netriukšmauja ir t.t.
 
Richardas
Loona parašė:
azrael parašė:
bet uodo truklio lervos juk greit numirsta. negeriau musiu lervos?


Geriau normalus masitas - svirpliai, zoofobusai, milčiai. Uodo truklio lervos žuvims gerai, o musių lervos -visiškas š, kam tų jų nešertum.

Norint nedaug ir nebrangiaimaitinti šerti - siūlyčiau milčius - ilgai gyvena, lengvai veisai, jokių spec sąlygų tam sudaryti nereikia, nesmirda, netriukšmauja ir t.t.
Sutinku lervos musiu -šudas. Tik kartais jos tikras gelbėjimosi ratas (galima jas dar pagerinti pašeriant vitaminizuotai).Milčiai tikrai lengvai auginami ,kartais pamirštu net, kad ,juos turiu:evil: bet jie vis gyvena:evil:
Redagavo Richardas 2008-09-23 14:44
Aš nepiktai aš draugiškai .richardas riškus 1968m. Aš geras kai miegu ir miegu kai geras
 
Loona
Bet kam siūlyti kraštutinį atvejį kai neišbandytos kitos daug geresnės galimybės :nezin:
 
azrael
na aš tik pasiuliau :laugh: man trūko maisto vorui, neturejau tokio smulkaus kuri iveikti galejo tai pirkau musių lervas. o seip tai jomis neseriu.
Reiktu milčių užsiveisti bet neprisiruošiu.
 
-
azrael
Bėja gal kasnors parduoda kokio smulkaus maisto?
 
-
bambalys
Bet tai kad tie visi svirpliai, milciai ir panaisiai gana dideli. Mazi neiveiks.. Reiks pradet augint svirplius ir sert jais kol dar mazi..
 
azrael
na kai isirita skeriai tai maitinu jeis bet jie greit auga, o kita vada negreitai ateina. Manau su svirpliais ir panasei...
 
-
Nauris
Sveiki...kaip jau visi matom artėja žiema...nepritekliaus metas vorų bei kitiems egzo augintojams Angry Grin...
tai ir analogiškas klausimas susijęs su šia tema...kas vis dėlto geriau paaugliukams (vorams aišku) žiemą, ar tai zoofobusai, ar svirpliai, ar žiogai, o gal geriau veist tarakonu kokią rūšį (kaip tik apie šitą varijantą aš ir galvoju, plius svirpliai arba zoofobusai arba visko po truputi lauksiu praktinių patarimų Wink ), nes kaip ir milčiai tik menkas užkandėlis gaunas :laugh:...

taigi laukiu visų nuomonės bei patarimų...kas geriau ir pan...:svilp:

AČIŪ :aciu:
Redagavo Nauris 2008-09-26 23:33
1.0.0 Brachypelma annitha
1.0.0 Brachypelma auratum
0.2.0 Brachypelma boehmei
1.1.0 Brachypelma emilia
0.1.0 Brachypelma epicureanum
0.1.0 Brachypelma schroederi
0.0.X Brachypelma smithi
0.0.1 Chilobrachys dyscolus blue
0.0.1 Chilobrachys fimbriatus
1.1.0 Cyriocosmus elegans
0.0.1 Cyriopagopus sp. Sumatran Tiger
0.0.1 Cyriopagopus shiodetei
0.0.1 Ceratogyrus marshalli
0.0.1 Gramostola pulchipres
0.0.4 Homoeomma sp. Peru II
0.0.10 Idiothele mira
0.0.5 Monocentropus balfouri
0.0.4 Oligoxystre diamantinensis
0.0.1 Pamphobeteus ultramarinus
0.0.1 Poecilotheria metallica
0.0.1 Poecilotheria miranda
0.0.2 Poecilotheria ornata
0.0.1 Poecilotheria rufilata
0.0.1 Theraphosa stirmi
0.0.2 Xenesthis immanis
0.0.1 Xenesthis sp. blue
1.2.0 Heterometrus spinfer
0.0.1 Heterometrus laoticus
0.0.1 Scolopendra hardwickei
0.0.1 Scolopendra dehaani cherry red
X.X.X Gromphadorhina portentosa
 
coliuke
Gal kvailas klausimas, bet tai pirmas mano voras (emilia) ir dar mažai žinių - žiūrėkit kokioj temperatūroj reikia laikyti milčius? Aš laikau ant palangės, ten šalta, bet girdėjau, kiti laiko šaldytuvuose net... Ir dar vienas dalykas: normalu, kad jos neriasi? Atsirado išsinėrusių tokių baltų. Taip pat , jei voras nesuėda maisto, jį iškart ir išimt, ar laikyt kol užsinorės, jo indelyje?

Bent jau perskaityk, kitą kartą, ką parašai...
Redagavo donatas_s 2008-11-12 20:48
 
AndriusN
coliuke parašė:
gal kvailas klausimas, bet tai pirmas mano voras (emilia) ir dar mazai ziniuo - zekit kokioj temperaturoj reikia laikyti milcius voro?as laikau ant palanges, ten salta, bet girdejau kiti laiko saldytuvuose net... o dar vienas dalykas normalu kad jos neriasi?atsirado isinerusiu tokiu baltu....Frown ir jei voras nesueda maisto ji iskart ir isimt ar laikyt kol uzsinores jo indelije:nezin:


Apie milčius parašyta čia ---> http://www.egzoti...icle_id=83
O kas dėl maisto, tai jei neliečia maisto, pavyzdžiui, per naktį, tai ryte gali išimt ir pasiūlyt po kelių dienų ar po savaitėlės.
"Šalta!" (P. Coelho)
 
coliuke
aisku tai jei pas mane yra jau tos baltos lervos tai ka man daryt?idet kur salciau? kad nebesivystytu? vabalu gi man nereikiaFrown na is vabalu kaip suprantu vel vystymosi ciklu atsiras milciai normalus....
 
Richardas
Taip:yes: atsiras milčiai normalūs.Didink indą ir maisto kiekį,ir turėsi daugybe.tik va vienam vorui nematau prasmės.Jis gi auga maisto reikia didesnio,maistingesnio.
Aš nepiktai aš draugiškai .richardas riškus 1968m. Aš geras kai miegu ir miegu kai geras
 
Loona
coliuke, o tu netyčia nepainioji milčių su dzykais? :geek:
 
Peršokti į forumą:
 
 

Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
 
 

Shoutbox
You must login to post a message.

2024-01-05 20:47
Kaip surasti savo įkeltas foto?

2023-10-17 02:27
Hey ho, Nenoriu post'o kurti. Gal kas agamiukus parduoda?

2023-10-16 16:55
Kitais metais egzotika.info bus pilnametė. Grin kiek pamenu, tai nuo 2006 metų gyvuoja. Wink

2023-09-17 12:57
Dėl to puslapis ir laikomas ir dar gyvas Smile

2023-09-13 13:49
Kaip gaila.. kiek čia informacijos pasisemta..

2023-09-02 17:51
Visos iniciatyvos palaikomos Smile

2023-08-06 15:41
Tai davai prikeliam! aš pats čia nebuvau kokius 15 metų xD

2023-07-22 16:51
Dabar pas daugumą namuose jau verda gyvenimai Grin

2023-07-12 22:30
Kazkada cia virė gyvenimas Smile

2023-07-10 12:14
Aš taip pat seniai buvau, krista, kad dar neištrynė Grin

 
 

Draugai, kolegos

Tarantulas.ru

Šinšilų ola

Egzotinių gyvūnų parduotuvė

D. Liekio gamtos tyrimai ir stebėjimai

Norit draugauti?
 
 

Naujausios nuorodos
Egzotiniu gyvūnų parduotuvė GERIAU...
  Geriausia specializuota elektorinė egzotinių ...

Trixie
  Produktai Jūsų augintiniams

Spidersonline.pl
  Elektroninė voragyvių parduotuvė. Į užklau...

Lampropertis šeimos gyvatės
  Lampropertis šeimos gyvatės

Cichlasoma.lt
  Puslapis apie ciklidus ir akvariumus

 
 
Jau yra:
Narių: 8290
Naujienų: 703
Straipsnių: 190
Nuotraukų: 7794
Video: 83
Failų: 25
Anekdotų: 232
Pranešimų: 39611
 
 
  
  36247002 aplankė mus
Draugai: Baidarių nuoma