2024m. March 29d. 03:15:21

Navigacija
· Pradžia
· Straipsniai
· Galerija
· Forumas
· Komentarai
· Anekdotai
· Kontaktai
Naujokams
· Taisyklės
· DUK
· ŽODYNAS
· Paieška
Naudinga
· Konkursai, siurprizai
· Video
· Nuorodos
· Siųstis
· PARAMA
 
 

Naujausia foto
Naujas šeimos narys :))
Naujas šeimos narys...
2023/03/25 11:16

 
 

Atsitiktinė foto

 
 

Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 3

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 8,002
· Naujausias narys: Kestutis
 
 
Peržiūrėti temą
Egzotika.Info » Ektotermai » Driežai
 Spausdinti temą
Chameleonai - žaliems
Richardas
Matai kaip būnaGrin kartais ir viščiukas pamoko višta:laugh:Tai tu šaunuolė :clap:Kažkaip galvoju:kvail:Gal tu Chamų vėl užsiveisti:trenk:Kai Laikiau padariau šias klaidas;Nedaviau žalumynųAngryLaikiau kartu patiną ir patele-Kad ir erdviam 500L tere .Bet jis ja užkniso juodai ir mirtinai(grina tų žodžių prasme-ji būdavo vis juoda (nes jis vis priekabiavo)ir mirėGrinead:,Tai laikiau viengungi. O žinai po kiek šie chamai čekijoje:shy:,40-50 lituku (kronomis)mažas:evil:iš ten jie veža:yes:Va......
Redagavo Richardas 2008-02-08 10:07
Aš nepiktai aš draugiškai .richardas riškus 1968m. Aš geras kai miegu ir miegu kai geras
 
chame
Aišku laikyk!!! Būtų labai faina, tikrai. Juolab, kad dabar patirties tiek daug turi :alus:
Ir augintojų daugiau, nei seniau - paprasčiau pasitarti, nelieki vienas su problema :alus:

Vienžo, teisinga linkme mąstai :yes:

O kas atsitiko Tavo laikytam chamukui patinėliui??Frown
pagarbiai,
Poniutė iš Kavno
 
Richardas
Gyveno vienas beveik 4 metus (vardasPopiežius) ir iškeičiau ji į karališka pitoną.Va koks aš:evil:
Redagavo Richardas 2008-02-08 10:45
Aš nepiktai aš draugiškai .richardas riškus 1968m. Aš geras kai miegu ir miegu kai geras
 
chame
Shock Nu, bejausmis koks tai, Tu . O tai kai augini gyvūną, neprisiriši prie jo???
Va, man Terros berniukai pasakė perkant (turbūt matė, kad perku būtent tą apdegusį), kad jei netiks šitas, galėsiu atvežti jiems ir pakeisti kitu chamiu. Nu bet kaip aš dabar atiduosiu savo Ponulį??? Nesvarbu, kad nudegintą bėdulį..
Tai va, nesuprantu kaip galima išmainyti savo keturis metus popintąaugintąprižiūrėtą augintinį kažkam už kažką :nezin:

Apie šūdukus noriu paklausti.
Kaip ir sakiau, pradžioje maniškis Ponulis visada kakoja tokiomis kaip ir seilėmis, o paskui ir tikrą šūduką pagimdo. Čia visks gerai? Nereikia parintis? :nezin:

Tero valymas. kas kiek? Nes maniškis nesmirda nieko, tai galvoju kas kiek valyti ir kur jį kišti, kai valysiu, kad nesusistresuotų..
pagarbiai,
Poniutė iš Kavno
 
ezhiukas_ruke
Valyk, kai pridirba, o durpes, ar koks ten kraikas pas tave keisk kas mėnesį ar 2, čia jau nuo tavęs priklauso, dar pasižiūrėk karts nuo karto ar pelėsių neatsiranda ir kad neužsiliktų organinių atliekų pūti ( lapų, vaisių gabalėlių). Kai valai gali chamą dėti bet kur, kur tik labai smarkiai nesiskiria temperatūra nuo tero temperatūros, gali net dėžutę bet kokią pašildyt ir įdėt Ponulį. Manau tiek.
www.audiopulsas.lt

0.0.1 Epicrates angulifer
0.0.1 Acrantophis dumerili
0.0.1 Elaphe Teaniura Friesei
0.1.0 Boa Constrictor
1.0.0 Melopsittacus undulatus
0.0.1 Pandinus imperator
0.0.X Tenebrio molitor
 
Richardas
Tuo klausimu ,tai pas tuos kurie laiko daug roplių.Ira paprasta Smilemainome,skoliname,parduodame...Žemo intelekto gyvūnai ira keičiami ir parduodami.Va aukšto papūga,šuo,katė jokiu budu.Nes tai tikra traumaSadJaigu ne šeiminuikui tai gyūnui tikrai.....Dėl to kaku ,tai tos seilės buvo blogis.Va tas tamsus kakas tai gerai.Chamo nelieskSad Pastebėjei jie anksti miegaWink.Tada ir valyk.Durpės dulkaSadTeras šitiem chamam sauso tipo.Todėl ant dugno gali būti bet kas-laikraštis,žvyras......nepamiršk ventiliacija ,kalcis:aciu:
Redagavo Richardas 2008-02-09 13:09
Aš nepiktai aš draugiškai .richardas riškus 1968m. Aš geras kai miegu ir miegu kai geras
 
chame
Richardas parašė:
Dėl to kaku ,tai tos seilės buvo blogis.(...).Chamo nelieskSad :


Gal gali tuos du savo teiginius plačiau papasakoti???FrownShock
esu Tau labai dėkinga. Tavo garbei, savo Ponuliui duosiu Riškaus pavardę, gerai?:naiv:
pagarbiai,
Poniutė iš Kavno
 
Richardas
Čia paprastaSmilechamo normalus kakas tamsus kiek panašus i paukštuko. Tas panašus kakis i seiles -parodo kad nukripimas nuo normos(badavimo pasekmė).Nudegė nugara todėl kad tupėjo arčiausiai lempos,bijodamas kolegų ir nemito.Driežo imitimas matosi pagal uodegos stori prie kloakos ir stubura.
Aš nepiktai aš draugiškai .richardas riškus 1968m. Aš geras kai miegu ir miegu kai geras
 
chame
.. Ponulis nebe išižiojęs (stebėjau visą savaitgalį) ir nebe toks desperatiškai judrus. Manau, čia tikrai buvo alkio simptomai :nezin:
Dabar ramiakiškai nužvelgia tere besiraičionačius kirminus ir keliauja svais reikalais (jo gyvenimo misija - palaipioti ventiliacijos tinkleliu iki raudonosios lempos)

šūdukai vis dar su seilėmis.
Richardai, ką reiškia, kai jis tuo savo liežuviu tokį didelį pagurklį pasidaro?:aciu:

pagarbiai,
Poniutė iš Kavno
 
Richardas
Svarbu kad nenudegtu vėl:evil:.Kad nebeisižiojes gerai:geras:Šudukai svarbu kad nebeskaidrus.Cameleono liežuvis ira jo kūno ilgio (net kartu su uodega tokio)Tai pati pagalvok ką jis ten judinaGrin
Aš nepiktai aš draugiškai .richardas riškus 1968m. Aš geras kai miegu ir miegu kai geras
 
chame
Taigi žinau ką jis ten judina Grin Tik įdomu, KODĖL jis toks visas liežuvį judinantis vaikšto :geek: ??
Tiesiog noriu suprasti savo Ponulį. Gi mano Ruskis irgi nekalba, bet iš jo tipinės, pasikartojančios elgsenos pažįstu jį kaip nuluptą :jeee:
manau, kad ir chamio elgesys padėtų suprasti jo poreikius :aciu:


ačiū, Richardai už pagalbą. Žemai lenkuu galvą prieš Jūsų patirtį :clap:

pagarbiai,
Poniutė iš Kavno
 
Richardas
Tiesa Chamams galima duoti mineralinio vandens(gerai būtu)PrisiminiauGrin Ko jis ten judina nežinau:nezin:Ar gerai gaudo su savo gadykle šaudidamas?
Aš nepiktai aš draugiškai .richardas riškus 1968m. Aš geras kai miegu ir miegu kai geras
 
chame
To su burbulais??? Shock Kodėl gerai? sor, už kodėlčiavimą, bet ... nu .. va..

super šaudo!!!
geriausia, kai šaudo svirplius padėtus ant jo tero. Tai visą stiklą išseilioja Grin

bet, nebark, nekankinu, tik šiaip kartais pasilinksminu:shy:


ei???? bet negi niekas daugiau apart manęs ir neugina iš viso forumo chamio?????? Shock


p.s. prie raudonos lempos jis neprieis. Bet apie tai žinau tik aš. Tai bėdulis vis dirba Sizifo darbą.. :trenk:

pagarbiai,
Poniutė iš Kavno
 
Richardas
be angliarukštės:yesSadtiesa paskius ji ir mums ira blogai :evil:.lai pasportuoja ponulis kaip sakai-vis dirba Sizifo darbąGrin
Aš nepiktai aš draugiškai .richardas riškus 1968m. Aš geras kai miegu ir miegu kai geras
 
paja
butinai duok jam vitaminų ,nes bus kaip manajam,jau menesi as ji gydau nuo kaulu isretejimo,bet vis dar nepastebiu pagerejimo...
toki jau nusipirkau serganti,bet va richardas isaiskino kas prie ko.
 
chame
ačiū, paja. Kurioje forumo vietoje Richardas aiškino? Norėčiu tą info pasikaityti, kad jam nereiktų kartotis.


Pja, iš kur tu pirkai savo žvėrį? Smile
pagarbiai,
Poniutė iš Kavno
 
chame
beje, kuo pasireiškiak kaulų išretėjimas?? :aciu:
pagarbiai,
Poniutė iš Kavno
 
paja
su richardu mes kitame saite apie tai diskutavom
www.drakono-akis.lt prisiregistruok ten galesi paskaityti,pirkau as ji pas toki Antana (raguvoje),apie kaulu isretejima(kitaip rachita) gali ir cia pasiskaityti ligu skyriuje.O pirmieji jo pozymiai yra sustambejusios bei patinusios galunes....
 
Richardas
Paja va šitas Aleksandras Kiseliovas- http://www.chameleons.ru/va jaigu moki rusiškai ir su juo susisiektum tai žinok jis kiečiausias Chameleonu GURU- visoj ru:yes:
Aš nepiktai aš draugiškai .richardas riškus 1968m. Aš geras kai miegu ir miegu kai geras
 
paja
dekui ,richardai,kai esu seno sukirpimo zmogus tai rusiskai matyt moku geriau nei lietuviskai Grin susisieksiu,pabendrausiu.
 
Peršokti į forumą:
 
 

Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
 
 

Shoutbox
You must login to post a message.

2024-01-05 20:47
Kaip surasti savo įkeltas foto?

2023-10-17 02:27
Hey ho, Nenoriu post'o kurti. Gal kas agamiukus parduoda?

2023-10-16 16:55
Kitais metais egzotika.info bus pilnametė. Grin kiek pamenu, tai nuo 2006 metų gyvuoja. Wink

2023-09-17 12:57
Dėl to puslapis ir laikomas ir dar gyvas Smile

2023-09-13 13:49
Kaip gaila.. kiek čia informacijos pasisemta..

2023-09-02 17:51
Visos iniciatyvos palaikomos Smile

2023-08-06 15:41
Tai davai prikeliam! aš pats čia nebuvau kokius 15 metų xD

2023-07-22 16:51
Dabar pas daugumą namuose jau verda gyvenimai Grin

2023-07-12 22:30
Kazkada cia virė gyvenimas Smile

2023-07-10 12:14
Aš taip pat seniai buvau, krista, kad dar neištrynė Grin

 
 

Draugai, kolegos

Tarantulas.ru

Šinšilų ola

Egzotinių gyvūnų parduotuvė

D. Liekio gamtos tyrimai ir stebėjimai

Norit draugauti?
 
 

Naujausios nuorodos
Egzotiniu gyvūnų parduotuvė GERIAU...
  Geriausia specializuota elektorinė egzotinių ...

Trixie
  Produktai Jūsų augintiniams

Spidersonline.pl
  Elektroninė voragyvių parduotuvė. Į užklau...

Lampropertis šeimos gyvatės
  Lampropertis šeimos gyvatės

Cichlasoma.lt
  Puslapis apie ciklidus ir akvariumus

 
 
Jau yra:
Narių: 8240
Naujienų: 703
Straipsnių: 190
Nuotraukų: 7794
Video: 83
Failų: 25
Anekdotų: 232
Pranešimų: 39611
 
 
  
  36150173 aplankė mus
Draugai: Baidarių nuoma