2024m. April 19d. 01:42:08

Navigacija
· Pradžia
· Straipsniai
· Galerija
· Forumas
· Komentarai
· Anekdotai
· Kontaktai
Naujokams
· Taisyklės
· DUK
· ŽODYNAS
· Paieška
Naudinga
· Konkursai, siurprizai
· Video
· Nuorodos
· Siųstis
· PARAMA
 
 

Naujausia foto
Naujas šeimos narys :))
Naujas šeimos narys...
2023/03/25 11:16

 
 

Atsitiktinė foto

 
 

Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 2

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 8,003
· Naujausias narys: Alvyda
 
 
Peržiūrėti temą
Egzotika.Info » Ektotermai » Driežai
 Spausdinti temą
Chameleonai - žaliems
madlinas
Nu, matau, kad Richardas jau savam stiliuj pasirodė, bet jau skaičiau visą šį forumą, tai suprantama. Smile Juk nesakiau, kad aš viską žinau, nereikia čia gi kibti prie žodžių... Tikrai dėkingas Jums, kurie man atsako ir turi noro padėti. O apie veisimą Lietuvoje irgi nerašiau. Tai tiek. Šiandien pasikeičiau lempą į Repti Glo 5.0 UMB. Žinoma, negerai, kad iš anksto neįrengiau terariumo, kad chameleoniukas iš karto gyventų jam tinkamomis sąlygomis, bet kitaip neišėjo, todėl dabar jau tetrūksta tekančio vandens fontanėlio sulaukti iš siuntos ir bus viskas jam paruošta. Tai tiek. Dar kartą ačiū.
 
madlinas
Na, tai nekenčiat manęs..? Smile Žinoma, pasirodžiau, kaip viską žinantis, bet to tikrai nenorėjau. Čia taip išėjo iš visos kalbos. Noriu pasakyti, kad chame šaunuolė, kad stengėsi ir padarė viską geriausia savo Ponuliui. Čia tarp kitko. Manau, kad šiandin jau galutinai viską daugmaž pabaigiau, kad manoji chameleonka būtų "patenkinta"... Smile Po substratu išvedžiojau šildomą kabelį ir pajungiau krioklį, temperatūra terariume dieną apie 30 laipsnių, o naktį 23 laipsniai. Dabar drėgmė laikosi ties 60, kai tas krioklys dirba. Ar tai gerai jemenukui? Skaičiau, kad turėtų būti apie 40-50. O jeigu daugiau, kaip šiuo atveju? Atsakykit, nepykit gi. :alus:
 
Richardas
Niekas nepykstaCool ir tikrai tik gero linkima . Gal tik pasirodė kad pasisakei viska žinas:read:.Nes apie chamus nėra lt labai gerai žinančiu.Malonu kad paskaitei viską nuo pradžiųCool Tad nesikartosiu...Linkiu sekmės :alus:.......ps. Lempa ...10 labai pavojinga.Drėgmės rodykliai dar kis.
Redagavo Richardas 2009-05-26 17:04
Aš nepiktai aš draugiškai .richardas riškus 1968m. Aš geras kai miegu ir miegu kai geras
 
Necrofear
Cituoju-Aš nepiktai aš draugiškai .richardas riškus 1968m. Aš geras kai miegu ir miegu kai geras. Smile
 
madlinas
Na, taip. Kai grįžau iš darbo, tai buvo apie 52 procentai dėgmė, tai tada visai gerai, manau. Smile O dabar, kai jau išjungiau šildymą ir krioklį, tai vėl rodo 60 proc. Jeigu ką, tai dar klausiu kažko ir lauksiu atsakymų. Ačiū.
 
madlinas
Štai, įkėliau nuotrauką, kaip dabar viskas atrodo terariume.
madlinas prisegti paveiksliukai:
madlinas_chamke.jpg
 
madlinas
Noriu paklausti, kodėl chameleonkė nė iš šio, nė iš to išsipučia? Suprantu, kai pyksta, jeigu norima ją paimti, bet jos niekas neliečia, o ji vis tiek kartais išsipučia. Iš tolo pastebiu kartais. Čia normalu?
 
Vobleris
Jie "pučiasi" pykdami Wink gali būti ,kad tiesiog tave pastebi ar sureguoja į tam tikrą garsą Smile tai elementarus instinktas.... o šeip chameleonai jautrūs įvairiam stresui.P.S paprastas kokoso durpes rekomenduočiau pakeistį į tokias kaip pvz : Exo Terra Forest Bark,Jungle Earth ir pan.
Redagavo Vobleris 2009-06-03 12:36
 
www.egzotika.info
Richardas
madlinas parašė:
Noriu paklausti, kodėl chameleonkė nė iš šio, nė iš to išsipučia? Suprantu, kai pyksta, jeigu norima ją paimti, bet jos niekas neliečia, o ji vis tiek kartais išsipučia. Iš tolo pastebiu kartais. Čia normalu?
Gali būti kad mato savo atvaizda stikle....chamelionai vienišiai ir nepakenčia į save panašių.
Aš nepiktai aš draugiškai .richardas riškus 1968m. Aš geras kai miegu ir miegu kai geras
 
madlinas
Aha, tai tikriausiai, kad pastebi savo atspindį. Smile Arba mane iš tolo. Reiškia, nieko baisaus. Smile OKi, Vobleri, pakeisiu tas durpes į geresnes. O ką galit pasakyt apie prisijaukinimą? Na, ar tai įmanoma, ar nelabai. Youtube mačiau, kaip chameleonus ima į rankas ir jie dėl to lyg ir nepyksta. Na, tiesiog, kaip patartumėt daryt? Ir dar, vis dėlto, noriu paklausti, kiek reikia jį maitinti? Nuperku ir zoofobusų, ir svirplių. Kiek jų sumaitinti? Ačiū labai už pagalbą. Smile Beje, jau pirmą kartą nėrėsi mažiukas. Ale tai taip gražiai su galine kojyte nuo galvytės sau nusiiminėjo odos atplaišas, kaip koks šuo kasytūsi. Smile O nuo akyčių tai pats nuėmiau, nors ir stresavo chameleonkė. Gal nereikėjo liesti..? Bet man yra sakę, kad reikia nuo akyčių nuimt. Kaip čia yra? Beje, atsiprašau už nekonkrečius klausimus. Smile
 
Vobleris
Visų prima tai pats supranti ,kad tai ne šuniukas ir ne kačiukas Wink žinoma karts nuo karto dideliam norui esant niekas nedraudžia jo pasiimti "ant rankų" "pasivaikščiojimui".Bet jie tam didelio noro ir susidomėjimo tirkai nereiškia Grin......Dėl maitinimo-viskas priklauso nuo gyvūno dydžio Wink geriausias ir jiem skaniausias maistas yra "greitas" ir lengvai virškinamas svirpliai,tarakonai Wink maitinti galima kas dvi tris dienas.Taipogi reiktu nepamiršti karts nuo karto maistą "pateikti" su vitaminais....
 
www.egzotika.info
madlinas
Maniškis apie pusės metų amžiaus. Na, apie 10 cm be uodegos. Tai kiek reikėtų duoti svirplių ar zoofobusų? Ir dar, ar gerai, kad nustačiau, jog UVB lempa įsijungtų apie 7 kartus per dieną po pusę valandos?
 
Vobleris
Iš kur čia tokia nesamone ištraukei su UV lempa Shock tai dieninis roplys ,kuriam reikalingas nemažas UV kiekis normaliai medžiagų apykaitai palaikyt.....nereikia jos junginėt .Ryte įjungi vakare išjungi ji turi šviest visą dieną.Jai valgo tai ir duodi tarkim penkis kokius svirpliokus +-nėra čia tame problemos peršert žinoma irgi nereikia ,nes jie "medžioja"tiek kiek jiem leidi,bet nevisada tiek telpa ir sunkai virškinasi kiek akys mato Grin
Redagavo Vobleris 2009-06-04 16:07
 
www.egzotika.info
madlinas
Aaa... Nu OKi, ne taip supratau tikriausiai, kai skaičiau kažkurioj vietoj šitam forume, kad pusę valandos nustatyti per dieną užtenka, kad gautų reikiamą dozę UV. OKi, laikysiu visą dieną. Bet ji sausina orą, ar ne? Aš nupirkau krioklį, kuris palaiko apie 40-45 procentus drėgmės. Man atrodo, kad nuo tos lempos, jeigu ji ilgiau pašviečia, nukrenta drėgmė truputį mažiau negu 40 proc.
 
Vobleris
Ora sausina tavo naudojama Night glo -kaitrinė naktinė lemputė.Kuri kiek aš pastebėjau fotografijoje yra tiesiai po kriokliu.
 
www.egzotika.info
madlinas
Na, taip, ji virš krioklio. Smile Bet aš be jos neišgaunu terariumo temperatūros, kad būtų virš 35 laipsnių. Akmens ir kabelio neužtenka, o lempa tai kaip reikiant duoda šilumos. Nebent jeigu kitur perkabinčiau, ar ne?
 
Vobleris
Jam užtenka 30+- ar šektiek daugiau.Ir šitai temperatūrai palaikyti pakanka šildymo kabelio 25w pilnumoje atsižvelgent į terariumo gabaritus.Antras dalykas tai termometro rodmenys kurie skirsis priklausomai nuo vietos kur jus pakabintas ypač "lubose" Winkexo terros šitie prietaisai labiausiai tinkami terariumui papuošti Wink aš ir puošiu, nes gražu Grin ,bet rodmenimis jų tai švelniai tarent pasikliaut stipriai nereiktų Wink.P.SNeperkepink to chamo savo + dabar vasara o tu dar dešimt šilumos šaltiniu prijunges.
Redagavo Vobleris 2009-06-04 18:42
 
www.egzotika.info
madlinas
Tai negerai, jeigu ne tiksliai rodo. Hmm... Bet ir Tu naudoji tokius? Kokius geriau reikėtų nupirkti? Aha, tai vis dėlto reikia išvedžioti tą kabelį, pabandysiu dar kartą, nes jau buvau išjungęs ir išėmęs. Ei, ir ačiū už patarimus. Nepalik forumo... Wink
 
Vobleris
Nėra gerų termometrų Grin yra tik geras įrengimas,patirtis kuri ateina su laiku ir gyvūno stebėjimas jeigu jis gerai jaučiasi :hap:.Ant kekvieno kampo po termometra neprikabinėsi Winktemperatūra kuri yra nurodyta auginimo "biblijose"nėra šventa karvė tačiau reikia į ją +- taikytis.Tačiau tai nereiškia ,kad ji ant kekvieno kampo tokia bus 100% (ji visur vienoda ir neturi būti,gyvūnas turi pasirinkti kur jam yra geriau)ir delto nereikia pergyventi stipriai(ka dažniausiai daro pradedantieji klausia o termometras lubose rodo ne tip-top ir t.t ir Sad pakalnė.
Redagavo Vobleris 2009-06-04 19:04
 
www.egzotika.info
madlinas
O kokios chameleono elgsenos parodytų, kad kažkas negerai? Gal būtų įmanoma įvardinti? Smile
 
Peršokti į forumą:
 
 

Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
 
 

Shoutbox
You must login to post a message.

2024-01-05 20:47
Kaip surasti savo įkeltas foto?

2023-10-17 02:27
Hey ho, Nenoriu post'o kurti. Gal kas agamiukus parduoda?

2023-10-16 16:55
Kitais metais egzotika.info bus pilnametė. Grin kiek pamenu, tai nuo 2006 metų gyvuoja. Wink

2023-09-17 12:57
Dėl to puslapis ir laikomas ir dar gyvas Smile

2023-09-13 13:49
Kaip gaila.. kiek čia informacijos pasisemta..

2023-09-02 17:51
Visos iniciatyvos palaikomos Smile

2023-08-06 15:41
Tai davai prikeliam! aš pats čia nebuvau kokius 15 metų xD

2023-07-22 16:51
Dabar pas daugumą namuose jau verda gyvenimai Grin

2023-07-12 22:30
Kazkada cia virė gyvenimas Smile

2023-07-10 12:14
Aš taip pat seniai buvau, krista, kad dar neištrynė Grin

 
 

Draugai, kolegos

Tarantulas.ru

Šinšilų ola

Egzotinių gyvūnų parduotuvė

D. Liekio gamtos tyrimai ir stebėjimai

Norit draugauti?
 
 

Naujausios nuorodos
Egzotiniu gyvūnų parduotuvė GERIAU...
  Geriausia specializuota elektorinė egzotinių ...

Trixie
  Produktai Jūsų augintiniams

Spidersonline.pl
  Elektroninė voragyvių parduotuvė. Į užklau...

Lampropertis šeimos gyvatės
  Lampropertis šeimos gyvatės

Cichlasoma.lt
  Puslapis apie ciklidus ir akvariumus

 
 
Jau yra:
Narių: 8289
Naujienų: 703
Straipsnių: 190
Nuotraukų: 7794
Video: 83
Failų: 25
Anekdotų: 232
Pranešimų: 39611
 
 
  
  36245422 aplankė mus
Draugai: Baidarių nuoma