2024m. March 29d. 14:35:37

Navigacija
· Pradžia
· Straipsniai
· Galerija
· Forumas
· Komentarai
· Anekdotai
· Kontaktai
Naujokams
· Taisyklės
· DUK
· ŽODYNAS
· Paieška
Naudinga
· Konkursai, siurprizai
· Video
· Nuorodos
· Siųstis
· PARAMA
 
 

Naujausia foto
Naujas šeimos narys :))
Naujas šeimos narys...
2023/03/25 11:16

 
 

Atsitiktinė foto

 
 

Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 9

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 8,002
· Naujausias narys: Kestutis
 
 
Peržiūrėti temą
Egzotika.Info » Ektotermai » Driežai
 Spausdinti temą
Chameleonai - žaliems
Pumpuckelis
Negi iš šeryklų neiššoktų tie svirpliai, kad ir sutepta? Smile
 
Richardas
o ką labai šokinėja?
Aš nepiktai aš draugiškai .richardas riškus 1968m. Aš geras kai miegu ir miegu kai geras
 
chame
TAIP, šokinėja. Spraigo, sakyčiau. O tas chamis pats negali ten įkrysti netyčiom ir nusigaluoti. nes man jis toks nezgrabaila atrodo - pastoviai besibraižydamas kraičioja
pagarbiai,
Poniutė iš Kavno
 
Pumpuckelis
Richardai, pas mane kai užklydęs namo svirplys buvo, tai nemažai vargo apturėjau, kol pagavau, ir tai pagavau tik tada, kai katė jam koją nutraukė, tada lėčiau vilkosi jis :jeee:
 
Richardas
:laugh: juokinat su tokiom problemom .Man nešokinėja.WinkKodėl nesakysiu.Idėdavau i tą šėryklą apibarstytus vitaminais.Ir pašerdavau chama. Be jokiu randevu, po visa tera.Grin
Redagavo Richardas 2008-03-21 02:27
Aš nepiktai aš draugiškai .richardas riškus 1968m. Aš geras kai miegu ir miegu kai geras
 
paja
Richardas parašė:
:laugh: juokinat su tokiom problemom .Man nešokinėja.WinkKodėl nesakysiu.Idėdavau i tą šėryklą apibarstytus vitaminais.Ir pašerdavau chama. Be jokiu randevu, po visa tera.Grin


ytariu,Richardai,kad kojeles jiems patrumpini jei nesokineja Grin Grin
 
Richardas
Pasakysiu kad taip tai atsiras moralistuGrin tai tada sakau;neGrin
Aš nepiktai aš draugiškai .richardas riškus 1968m. Aš geras kai miegu ir miegu kai geras
 
paja
Richardas parašė:
Pasakysiu kad taip tai atsiras moralistuGrin tai tada sakau;neGrin


man jie taip pat nesokineja,nes as irgi taip nedarau Grin
 
chame
tikrai trumpinat??? Shock
rizikuoju būti apšaukta moraliste, bet gi tie svirpliai miršta baisiausiose kančiose Shock
nu jau ne. Tegu laigo laisvai po terą iki paskutinės savo gyvenimo minutes ir tegu džiaugiasi gyvenimu. Nors tiek Smile

Šian išsigandusi, kad mano Ponulį gali sugraužti, svirplių bandą pradžioje suleidau į nebenaudojamą alaus bokalą, bet pagailo jų ir iskračiau į terą. Nu, ir ką jūs sau manot?! Gi įleisk kiaulę į bažnyčią ir an altoriaus užlips - kaip mat užsiropštė banda pas chamį į viršų ir pradėjo ant jo laipioti. Tas durniukas tik akis sukinėja ir nieko nedaro. Pati nuvaikiau tuos zarazas (chamis aišku šnypštė ant manęs per tą gelbėjimo operaciją) ir skaudančia bei neramia širdim palikau juos ten. Na, per valandą kitą, kol esu darbe gal nesugrauš Ponulio? Frown :nezin:
Bet pirmą kartą tokie svirpliai nachalai pasitaikė Shock
pagarbiai,
Poniutė iš Kavno
 
Richardas
Roberta parašė:
Pumpuckelis parašė:
Mariezai, ačiū už informaciją, kaip naudotis google ir ko ten ieškoti. Žinok, tikrai neieškojau, per kabutes. Aš klausiu, ar lengva gauti jiems maisto, nes gyvenu Šiauliuose ir neteko dar matyti niekur, kad pardavinėtų tarkim svirplius. Ir įdomu, kaip tą temperatūrą padaryti tinkamą, nes kartą jau susimoviau su aksolotliu ir jis neišgyveno. Taip pat ir neradau informacijos, kaip apsaugoti juos no lempos, kad nenudegtų. Bet jei sunku atsakyti, ta ačiū ir už googlę Wink



Šiuoliuose galima rasti gyvo ėdesio chameleonams katinų muziejuje, žuvininkų g. ten yra gyvų svirplių.:yes:
Kačių muziejuje turbūt neGrin gamtininku st,tam pačiam pastateGrinturbūt............(nesu šiaulietis)Taip juokaujuGrin.PS.Greit maisto bus lauke,daug,daugCool
Redagavo Richardas 2008-04-04 11:19
Aš nepiktai aš draugiškai .richardas riškus 1968m. Aš geras kai miegu ir miegu kai geras
 
Pumpuckelis
Kaip gaudai maistą lauke? Grin
 
Richardas
Rankomis,sieteliu.
Aš nepiktai aš draugiškai .richardas riškus 1968m. Aš geras kai miegu ir miegu kai geras
 
Pumpuckelis
aišku Smile na jei kada galutinai nuspręsiu įsigyt driežą, teks ir man medžiot pradėt Smile
 
chame
taigi.
manau, žvėriškai visi pasiilgot mano Ponulio Grin tai , biškutį papasakosiu Grin

Jei Ponulis išsižiojęs sėdi, tai visai nereišia kad jam karšta (jei jam per karšta, tada labai daug geria vandens, tiesiog), o tai, kad jis nori ėsti žiauriai, arba, jaučiasi nesaugus ir gąsdina. Visks Smile

VanduO: nereik jam jokių šaltinėlių ar kitų pribumbarų - išmoko gerti pats Smile

Vitaminai: prlaužau šakų, nuplaunu ir kišu į narvą - prisiskabo labai uoliai noriai. Žiemą - salotas.

visks.


pagarbiai,
Poniutė iš Kavno
 
Richardas
oho kokios išsamios žinios.giveni ir mokaisi daug metų ,bet negali pasakyti kad žinai.Bet ira žmoniu kurie žino viska iškart ir greitaiGrinSu tokiais nesiginčyju...
Redagavo Richardas 2008-05-13 23:17
Aš nepiktai aš draugiškai .richardas riškus 1968m. Aš geras kai miegu ir miegu kai geras
 
Mantas
žavūs mažyliai.. bet paskaičius straipsnį atšoko fantazjia.. Shock vien išlaidom kiek reikia (vitaminai, uv lempa, terariumas nemažas, krioklys , šildantis akmuo, šildymo kabelis, drėkintuvas... Grinead: Grinead: )... echhhh Grinisap: ....


kadanors....
Redagavo Mantas 2008-07-27 19:34
Gamta - vienintelė knyga, kurios kiekvienas puslapis prasmingas. (J.V.Gėtė)
 
Vobleris
Netaip viskas sudėtinga kaip atrodo Wink:conf: o ir privardijai tu cia Grin ,kabelis,lempa,pastovus drekinimas,normalus teras ir dar viskas priklauso nuo chameleono rušies :naiv:
 
www.egzotika.info
Bennu
tikiuosi patiks kas domisi :yes: www.chamaeleon-terraristik.de
Redagavo Bennu 2008-10-20 18:27
 
guitar
remix as parašė:
žavūs mažyliai.. bet paskaičius straipsnį atšoko fantazjia.. Shock vien išlaidom kiek reikia (vitaminai, uv lempa, terariumas nemažas, krioklys , šildantis akmuo, šildymo kabelis, drėkintuvas... Grinead: Grinead: )... echhhh Grinisap: ....


kadanors....


Aš gyvatę auginu ir teras didelis, ir UV , ir drėkinimas, ir vitaminai, ir maistas geras, ir šildymas kilimais, viskas yra. Juk ne tik chameleonui riekia šių dalykų...
 
madlinas
Sveiki. Gal galite pasakyti, ar galima naudoti dvi lempas vienu metu? Turiu Repti Glo UVB ir Night Glo. Noriu naudoti kartu, nes viena šildo, o kita dėl UVB savybių, reikalingų chameleonui. Tai vat. Laukiu atsakymo. Ačiū.
 
Peršokti į forumą:
 
 

Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
 
 

Shoutbox
You must login to post a message.

2024-01-05 20:47
Kaip surasti savo įkeltas foto?

2023-10-17 02:27
Hey ho, Nenoriu post'o kurti. Gal kas agamiukus parduoda?

2023-10-16 16:55
Kitais metais egzotika.info bus pilnametė. Grin kiek pamenu, tai nuo 2006 metų gyvuoja. Wink

2023-09-17 12:57
Dėl to puslapis ir laikomas ir dar gyvas Smile

2023-09-13 13:49
Kaip gaila.. kiek čia informacijos pasisemta..

2023-09-02 17:51
Visos iniciatyvos palaikomos Smile

2023-08-06 15:41
Tai davai prikeliam! aš pats čia nebuvau kokius 15 metų xD

2023-07-22 16:51
Dabar pas daugumą namuose jau verda gyvenimai Grin

2023-07-12 22:30
Kazkada cia virė gyvenimas Smile

2023-07-10 12:14
Aš taip pat seniai buvau, krista, kad dar neištrynė Grin

 
 

Draugai, kolegos

Tarantulas.ru

Šinšilų ola

Egzotinių gyvūnų parduotuvė

D. Liekio gamtos tyrimai ir stebėjimai

Norit draugauti?
 
 

Naujausios nuorodos
Egzotiniu gyvūnų parduotuvė GERIAU...
  Geriausia specializuota elektorinė egzotinių ...

Trixie
  Produktai Jūsų augintiniams

Spidersonline.pl
  Elektroninė voragyvių parduotuvė. Į užklau...

Lampropertis šeimos gyvatės
  Lampropertis šeimos gyvatės

Cichlasoma.lt
  Puslapis apie ciklidus ir akvariumus

 
 
Jau yra:
Narių: 8241
Naujienų: 703
Straipsnių: 190
Nuotraukų: 7794
Video: 83
Failų: 25
Anekdotų: 232
Pranešimų: 39611
 
 
  
  36152031 aplankė mus
Draugai: Baidarių nuoma