2024m. April 19d. 07:26:20

Navigacija
· Pradžia
· Straipsniai
· Galerija
· Forumas
· Komentarai
· Anekdotai
· Kontaktai
Naujokams
· Taisyklės
· DUK
· ŽODYNAS
· Paieška
Naudinga
· Konkursai, siurprizai
· Video
· Nuorodos
· Siųstis
· PARAMA
 
 

Naujausia foto
Naujas šeimos narys :))
Naujas šeimos narys...
2023/03/25 11:16

 
 

Atsitiktinė foto

 
 

Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 2

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 8,003
· Naujausias narys: Alvyda
 
 
Peržiūrėti temą
Egzotika.Info » Ektotermai » Driežai
 Spausdinti temą
Chameleonai - žaliems
Richardas
Tada galėsi pasakyt kad :Girdėjei iš patikimiausių šaltinių:conf: nes laiko jis chameleonų N....Ir išveises begale.Girdėjau kad ji gerbia ižymūs rusijos biologai tokie kaip Kudriavcevas (gyvačiu tėvs)
Redagavo Richardas 2008-02-16 12:15
Aš nepiktai aš draugiškai .richardas riškus 1968m. Aš geras kai miegu ir miegu kai geras
 
chame
Paskutinės Ponulio naujienos:
- Geria vandenį stovintį iš bliūdelio pats. Savanoriškai. Va. Nesvarbu, kad tekančio irgi yra Smile
- kažkodėl kapoja smėliuką terariumo ir jau ne pirmą sykį. Na, ir dar sudžiūvusius kopūstlapius, kaip visada Smile
- tų kirminų jis visai nebegaudo. Visas terariumas knibžda, o jam p**. Tik svirplius pripažįsta ir pats privaro jų pasiimti vos atidarau dėžutę
- nupirkau vitaminų. Tokie balti milteliai. Kadangi kirminų nevalgo, tai ir vitaminų - ne
- pilvas pas jį toks nukaręs. Atrodo, kaip alinis kokio diedo pilvas
- Beveik nebebūna išsižiojęs!
- Bijau, kad prisirys durpių gabalėlių...Sad Nes jis juos ne visada išspjauna. Ar kenks tai?
Grinisap:


pagarbiai,
Poniutė iš Kavno
 
Richardas
Tai pilvas kaip mano:laugh::alus: o durpiu iškur jis gauna?manau nieko nuo(smulkių) nenutiks, bet pasistenk kad neėstu Stambių ir išvis iš kur josFrown...WinkSakiau kad ši rušis geria iš indo(Jemine karšta, lyja mažai ,taip kad jie nesimaivo:naiv:.) taip kad tas tekantis nėra būtinybė.Kad tik šviežaus būtuCool.Vitaminai milteliais tiks ir svirpliams(pudruoti.:laugh:.) jai jis taip juos mėgsta (pavadinimas koks vitaminu tu?).Tai duok šviežiu kam tos sudžiuvusios salotos:laugh:
Redagavo Richardas 2008-02-16 11:44
Aš nepiktai aš draugiškai .richardas riškus 1968m. Aš geras kai miegu ir miegu kai geras
 
paja
o maniske nei is sio nei is to kiausini padejo Shock tik kad matyt jis jau seniai buvo padetas,nes jau gerokai sudziuwes yra,buvo pasleptas uz geliu vazono,o tvarkydamas tera siandien ji radau.
 
Richardas
Taigi ji....Padėjo ,arba padės dar.Kiek ji laiko pas tave?Kalcio truks jai garantuotai.Dar jie vaikus ėda
Aš nepiktai aš draugiškai .richardas riškus 1968m. Aš geras kai miegu ir miegu kai geras
 
paja
ji pas mane apie du menesius jau yra,vitaminu su kalciu duodu kasdiena,bet kokie ten vaikai... ?patino tai pas mene nera Frown
 
chame
tai gal prieš du mėnesius patiną turėjo.... Grin
pagarbiai,
Poniutė iš Kavno
 
Richardas
Tai va padėjo viena-Kur kiti?,gal turėjo patina prieš 2mėn.:nezin:Kaikurie ropliai deda ir neapvaisintus.Kai kurie moka užlaikyti iki salygu pagerėjimo.Na ir pagaliau ira tokiu kur patinai nereikalingi:laugh:.Chamu portogenesinių rodos nėr:laugh:.Tau reik klausti Chameleons.ru
Aš nepiktai aš draugiškai .richardas riškus 1968m. Aš geras kai miegu ir miegu kai geras
 
paja
radau dar pora kiausiniu pasleptu vazono zemeje,bet panasu kad jie sudziuve....
Redagavo paja 2008-02-17 22:11
 
Vainius
ka daryt mano chamiukas menesi needa????FrownFrownFrownFrown ;( ar jis nenumirs???
 
Richardas
Vainius parašė:
ka daryt mano chamiukas menesi needa????FrownFrownFrownFrown ;( ar jis nenumirs???
Labai imanoma kad numirsGrinead: .Jie žiojasi gazdindami :yes:Tai imesk i burna maisto su vit. ir kalciu.(Rašau ir nežinau ar jis gyvasSad.)Jaigu gyvas tai tikiuosi skaitai,skaitai,skaitai....................................................................Visas imanomas info.PS.Ir šia tema nuo pradžios
Aš nepiktai aš draugiškai .richardas riškus 1968m. Aš geras kai miegu ir miegu kai geras
 
herpetologas
siaip daugelio chamu nerekomenduociau laikyti su kokiu nors gruntu nebent itaisant taip vadinamas serykleles kad maista is ju gaudytu,bet koks gruntas papuoles chameleonams i organizmo vidu gali sukelt problemas,o serti taip sakant per prievarta rekomenduojama tik ne vabzdziais,peliukais geriausia kad nepazeistu burnos ertmes sieneliu kaip tai gali padaryti kisamas metamas ir pan vabzdys
su egzotika idomiau
 
Richardas
Tiktu lervos,vikšrai, kuriose mažai chitino dangos:yes:Tik pavoliotos vitaminuose ,mineraluose.
Aš nepiktai aš draugiškai .richardas riškus 1968m. Aš geras kai miegu ir miegu kai geras
 
chame
herpetologas parašė:
siaip daugelio chamu nerekomenduociau laikyti su kokiu nors gruntu nebent itaisant taip vadinamas serykleles kad maista is ju gaudytu,bet koks gruntas papuoles chameleonams i organizmo vidu gali sukelt problemas,o serti taip sakant per prievarta rekomenduojama tik ne vabzdziais,peliukais geriausia kad nepazeistu burnos ertmes sieneliu kaip tai gali padaryti kisamas metamas ir pan vabzdys

AngryAngryAngryAngry ir kodėl aš anksčiau to nežinojau???
taigi maniškis net mėgsta smėliuką kapoti be jokių pagardų. Tieskiog šiaip. Privaro ir kapoja. Hm. Tai ką daryti? Pliką stiklą palikti ir šūdukus po kiekvieno pašikimo rankioti??? Shock

p.s. maniškis gyvas, sveikas, guvus, PIKTS ir dabar lupasi/neriasi.

klausimuks: įdėjau pinigų medį į terą. Patenkintas laipioja, bet žiūriu, ir ėda jo lapus - visą trikampiukais iškarpė. O salotų - nea, neėda, nors irgi prikrauta :trenk: Nieko jam blogai nebus nuo tų gėlių?Frown


ačiū! :aciu:
pagarbiai,
Poniutė iš Kavno
 
Richardas
Daug kurios pas mus laikomos vazoninės gėlės ira nuodingos.Pinigu medžiai visi parduodami ira nupurkti ivairiais chemikalais kad blizgėtu (prekinis grožis)..Jaigu čia šaipeisi iš HerpetologoAngry Tai labai negeraiAngry Nes tai labai patyres terariumistas LT ir asmeniškai aš ji labai gerbiu.Jaigu taip tesis perstosiu su tamsta bendrauti:aciu:
Aš nepiktai aš draugiškai .richardas riškus 1968m. Aš geras kai miegu ir miegu kai geras
 
chame
Gerbiamoji vyrija. Nesišaipau aš. Kodėl Tamstoms nuo pat pradžių vis atrodo, kad aš šaipausi,meluoju etc.? :nezin:
Labai nuoširdžiai, iš visos d9šios papasakoju apie savo Ponulį, prašau Tamstų patarimų, o Jūs kažkokius vis pasišaipymus bandot pamatyti :no:
pagarbiai,
Poniutė iš Kavno
 
chame
Richardai, o kokią alternatyvą pinigų medžiui pasiūlytumėt? :aciu:
p.s. nesišaipau :no:
pagarbiai,
Poniutė iš Kavno
 
Richardas
Šitu ženkliuku daug pridėjaiAngry...........Tai pgalvojau kad čia Herpetologui adresuoti šieAngryAngryAngryAngry........Jai taip nėra tai :alus:Taika.......................Alternatyva Hmmmmmm.Tiesa pasakius reikia pagalvoti:geek:.Tik žinau kad tuos pinigų medžius blizgina chemikalais floristai.Kad dauguma vazoninių gėlių nuodingos............Va tokia banali gėlė kaip Tradiskancija tikrai nenuodinga ir daugelių gyvūnų mėgstama (kaip maistas)
Redagavo Richardas 2008-03-17 11:57
Aš nepiktai aš draugiškai .richardas riškus 1968m. Aš geras kai miegu ir miegu kai geras
 
RUTA
Vainius parašė:
ka daryt mano chamiukas menesi needa????FrownFrownFrownFrown ;( ar jis nenumirs???

Mano chameleonas nevalge taip pat koki menesi, tai maitinau per prievarta dejau i burna praziodziusi vitaminus ir zoofobusus ar svirplius kai pirma karta maitinau per prievarta tai taip pajuodavo kaip anglis pasidare galvojau numirs bet ir taip butu numires nes jau nebepakabedavo ant sakeliu bet isgyveno ir sitaip maitinau menesi dabar jau pats valgo ir luotis pradejo nes taip kokius tris menesius nesilupo. Taip kad per prievarta:yes:
myliu gyvius
 
Richardas
RUTA parašė:
Vainius parašė:
ka daryt mano chamiukas menesi needa????FrownFrownFrownFrown ;( ar jis nenumirs???

Mano chameleonas nevalge taip pat koki menesi, tai maitinau per prievarta dejau i burna praziodziusi vitaminus ir zoofobusus ar svirplius kai pirma karta maitinau per prievarta tai taip pajuodavo kaip anglis pasidare galvojau numirs bet ir taip butu numires nes jau nebepakabedavo ant sakeliu bet isgyveno ir sitaip maitinau menesi dabar jau pats valgo ir luotis pradejo nes taip kokius tris menesius nesilupo. Taip kad per prievarta:yes:
Tap per prievarta bet tik minkštais nesukietėjusio chitino vikšrais,lervomis ar imago.(nes chitinas kietas, gali sužeisti)
Redagavo Richardas 2008-03-18 10:06
Aš nepiktai aš draugiškai .richardas riškus 1968m. Aš geras kai miegu ir miegu kai geras
 
Peršokti į forumą:
 
 

Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
 
 

Shoutbox
You must login to post a message.

2024-01-05 20:47
Kaip surasti savo įkeltas foto?

2023-10-17 02:27
Hey ho, Nenoriu post'o kurti. Gal kas agamiukus parduoda?

2023-10-16 16:55
Kitais metais egzotika.info bus pilnametė. Grin kiek pamenu, tai nuo 2006 metų gyvuoja. Wink

2023-09-17 12:57
Dėl to puslapis ir laikomas ir dar gyvas Smile

2023-09-13 13:49
Kaip gaila.. kiek čia informacijos pasisemta..

2023-09-02 17:51
Visos iniciatyvos palaikomos Smile

2023-08-06 15:41
Tai davai prikeliam! aš pats čia nebuvau kokius 15 metų xD

2023-07-22 16:51
Dabar pas daugumą namuose jau verda gyvenimai Grin

2023-07-12 22:30
Kazkada cia virė gyvenimas Smile

2023-07-10 12:14
Aš taip pat seniai buvau, krista, kad dar neištrynė Grin

 
 

Draugai, kolegos

Tarantulas.ru

Šinšilų ola

Egzotinių gyvūnų parduotuvė

D. Liekio gamtos tyrimai ir stebėjimai

Norit draugauti?
 
 

Naujausios nuorodos
Egzotiniu gyvūnų parduotuvė GERIAU...
  Geriausia specializuota elektorinė egzotinių ...

Trixie
  Produktai Jūsų augintiniams

Spidersonline.pl
  Elektroninė voragyvių parduotuvė. Į užklau...

Lampropertis šeimos gyvatės
  Lampropertis šeimos gyvatės

Cichlasoma.lt
  Puslapis apie ciklidus ir akvariumus

 
 
Jau yra:
Narių: 8290
Naujienų: 703
Straipsnių: 190
Nuotraukų: 7794
Video: 83
Failų: 25
Anekdotų: 232
Pranešimų: 39611
 
 
  
  36245838 aplankė mus
Draugai: Baidarių nuoma