2024m. April 20d. 08:29:19

Navigacija
· Pradžia
· Straipsniai
· Galerija
· Forumas
· Komentarai
· Anekdotai
· Kontaktai
Naujokams
· Taisyklės
· DUK
· ŽODYNAS
· Paieška
Naudinga
· Konkursai, siurprizai
· Video
· Nuorodos
· Siųstis
· PARAMA
 
 

Naujausia foto
Naujas šeimos narys :))
Naujas šeimos narys...
2023/03/25 11:16

 
 

Atsitiktinė foto

 
 

Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 4

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 8,003
· Naujausias narys: Alvyda
 
 
Peržiūrėti temą
 Spausdinti temą
Skruzdės
aishkus
Gal kas auginate skruzdėles namuose, gal ir terariuma patys joms darėtės, įdomu būtų sužinoti apie jų auginimą. Nuorodų į ne Lietuviškus puslapius apie jų auginimą galite nerašyti nemažai ir pats radau. Idomu būtų pabendrauti kurie jau patys augina. Terariumas tai atrodo maždaug taip:
aishkus prisegti paveiksliukai:
myrm19.jpg
 
Richardas
kodėlFrownNėra visi tokios nuomonės:no: Manau net labai idomu jas stebėti.:geek::thumb:Naikina tik nekviestus svečius terariumuose-namuose.O teras joms ira idomu :yes:,su stebėjimo langais:thumb:/Tik apie vabzdžius manau šiame forume nusimano narys Insekto:yes:Smagu kad tu domiesi tokiu požiuriu:geras:
Redagavo Richardas 2008-01-31 16:11
Aš nepiktai aš draugiškai .richardas riškus 1968m. Aš geras kai miegu ir miegu kai geras
 
Markizas Barabasas
Kažkada ir aš norėjau, manau visai gražus dalykas skruzdžių ferma. Bet niekada nesidomėjau rimčiau. Gal tu parašyk išsamiau, gal rasi bendraminčių kurie užsinorės Smile
Sry. jai parašiau ne į temą, man patinka kalbėti :]
 
Big Party
as ir visai noreciau turet skruzdziu ferma . tikrai butu labai ydomu suzinoti daugiau Cool
 
Richardas
aš norėčiau tų gigantiniu :naiv:
Aš nepiktai aš draugiškai .richardas riškus 1968m. Aš geras kai miegu ir miegu kai geras
 
Big Party
as su tokiom nerizikuociau Grin dar pabegtu ir prisiveistu namie Grin
 
Richardas
nea:no:, jom bute amenCool
Aš nepiktai aš draugiškai .richardas riškus 1968m. Aš geras kai miegu ir miegu kai geras
 
Loona
O man teko savo akimis matyti "naminius" skruzdalynus Pfft Yra Rygos zoologijos sode žmogus tuo besidominantis, net teriukus skruzdėms gamina pats :yes:
 
Richardas
Gal jo vardas Igoris?
Aš nepiktai aš draugiškai .richardas riškus 1968m. Aš geras kai miegu ir miegu kai geras
 
Loona
Visko gali būti :shy: jis ten vienas toks auksarankis :yes:
 
Daumantas Liekis
Na dėl skurzdžių auginimo yra keli įdomūs dalykai kuriuos reikėtų žinot. Visų pirma skruzdės priskiriamos plėviasparnių (hymenoptera) būriui, visai kaip kokios bitės ar vapsvos. Norint jas augint reikia pasirūpint ypač sandariu indu (to kogero ir sakyt nereikia). Taip pat norint augint skruzdes nebūtina jas siųsti iš užjūrių ir užsienių. Pakanka pasigaut keliolika ar keliasdešimt darbininkių, nedaugiau penkių karių ir jokiais būdais nereikia motinėlės. Pasigavę motinėlę laikui bėgant susilauksit bėdos, nes ji kontaktuos su patinai ir beperstojo dės kiaušinius, galu gale insekatriume prisiveis tiek skruzdelių, kad Jus nebežinosite ką daryt.
Auginimui insekatriume tinka tiek juodosios tiek rudosios skruzdės (yra ir daugiau rūšių tačiau nesismulkinsiu).
Beje nebūtina daryti tokio sudėtingo dizaino skruzdėlynų, yra kur kas paprastensių schemų (pavyzdžių mačiau reriz faunoj)
 
http://www.dliekis.lt
Richardas
aš norėčiau būtent tu iš už jūrų mariųGrin.GIIIGANTINIŲGrin
Aš nepiktai aš draugiškai .richardas riškus 1968m. Aš geras kai miegu ir miegu kai geras
 
aishkus
nebloga nuoroda į puslapį, kuriame yra keli terariumų variantai skruzdėms bei maisto ruošimas: http://www.krungkuene.org/ameisen_page/artificialantnests.html
 
Vladas
Aš seniau irgi labai jomis domėjausi, pats ir terariumą pasidariau (tokio tipo kaip parodyta pirmam paveikslėly, bet tik šiektiek sudetingesnis: du tie plokšti terariumiukai sujungti šiaudeliu ir iš kiekvieno pusės taip pat šiaudeliu prijungti du colos buteliai, kur atseit atsukdavau kamštuką ir mėtydavau jiems maistą.) Ką galiu pasakyti, asmeniškai man nieko įdomaus nesigavo... jei įleidi tik darbininkus, šiektiek karių, kokonus ir kiaušinėlius tai jie šiektiek pagyvena, užsiaugina vaikus, bet vėliau miršta, o nuo lavonų išvalyti tą plokščią terariumą gana sunku. Taip pat bandžiau apgyvendinti tame terariume vasaros pabaigoje jau be sparnų apvaisintas pateles... jos iškąsdavo nedidelį tunelį ir vėliau dažniausiai nusibaigdavau. Tiesa bandžiau auginti vant tas juodasias skurzdeles.
Sunkumuose visada slypi galimybės.
Albertas Einšteinas
 
Heksogenas
Va aš irgi kaip Vladas rašo esu bandęs bet nieko nesigavo.:no: Šiaip jų auginimas ir teriariumo gamyba aprašytas knygoje ,,Gyvasis kampelis":yes: gan primityviai bet užtikrintai. Šia vasarą reiks vėl pabandyti.:svilp:
 
Sheepshegeris
Oho aishkaus nuorodoje primečiau, kad gan sudėtingas joms tterariumas reikalingas. Būtina tokio rimto? Nuo kūdikystės norėjau pabandyt jas augint. Bet kaip supratau daug su jom problemų. Tai va ir pasimetęs Grinead:
[small]
Brachypelma smithi
Lasiodora parahybana
Grammastola rosea
 
yovi
O man tai visai patiko enrika333 pateikta nuoroda http://www.coolst...cts_id=168 tik gaila, kad ta želė baigias... Aišku netikras skruzdėlynas, bet vaizdelis įdomus visai Wink
ps. jis ten prie žaislų priskirtas Grin
Redagavo yovi 2008-03-20 20:20
 
akvilina
http://www.coolstuff.lt/product_info.php?products_id=168
Bet gana brangus tas skruzdelynas...:no: O šeip tai įdomiai tikriausiai būtų.
 
marius752
akvilina parašė:
http://www.coolstuff.lt/product_info.php?products_id=168
Bet gana brangus tas skruzdelynas...:no: O šeip tai įdomiai tikriausiai būtų.


čia nesveika kaina, draugas.lt dovanos kažkur buvo pan. blogiausiu atveju iš anglijos pigiau parsisiust pažiūrėkis iwantoneofthose.com ten yra gėrio Smile
 
Silmaren
Dėstytojas šiandien pasakojo, kaip jis laiko skruzdžių kolonijas: belekokiame stikliniame, atvirame inde, įstatytame į kita indą su vandeniu. Per vandenį jos niekur neina...
 
Peršokti į forumą:
 
 

Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
 
 

Shoutbox
You must login to post a message.

2024-01-05 20:47
Kaip surasti savo įkeltas foto?

2023-10-17 02:27
Hey ho, Nenoriu post'o kurti. Gal kas agamiukus parduoda?

2023-10-16 16:55
Kitais metais egzotika.info bus pilnametė. Grin kiek pamenu, tai nuo 2006 metų gyvuoja. Wink

2023-09-17 12:57
Dėl to puslapis ir laikomas ir dar gyvas Smile

2023-09-13 13:49
Kaip gaila.. kiek čia informacijos pasisemta..

2023-09-02 17:51
Visos iniciatyvos palaikomos Smile

2023-08-06 15:41
Tai davai prikeliam! aš pats čia nebuvau kokius 15 metų xD

2023-07-22 16:51
Dabar pas daugumą namuose jau verda gyvenimai Grin

2023-07-12 22:30
Kazkada cia virė gyvenimas Smile

2023-07-10 12:14
Aš taip pat seniai buvau, krista, kad dar neištrynė Grin

 
 

Draugai, kolegos

Tarantulas.ru

Šinšilų ola

Egzotinių gyvūnų parduotuvė

D. Liekio gamtos tyrimai ir stebėjimai

Norit draugauti?
 
 

Naujausios nuorodos
Egzotiniu gyvūnų parduotuvė GERIAU...
  Geriausia specializuota elektorinė egzotinių ...

Trixie
  Produktai Jūsų augintiniams

Spidersonline.pl
  Elektroninė voragyvių parduotuvė. Į užklau...

Lampropertis šeimos gyvatės
  Lampropertis šeimos gyvatės

Cichlasoma.lt
  Puslapis apie ciklidus ir akvariumus

 
 
Jau yra:
Narių: 8290
Naujienų: 703
Straipsnių: 190
Nuotraukų: 7794
Video: 83
Failų: 25
Anekdotų: 232
Pranešimų: 39611
 
 
  
  36248069 aplankė mus
Draugai: Baidarių nuoma