2024m. March 29d. 13:28:29

Navigacija
· Pradžia
· Straipsniai
· Galerija
· Forumas
· Komentarai
· Anekdotai
· Kontaktai
Naujokams
· Taisyklės
· DUK
· ŽODYNAS
· Paieška
Naudinga
· Konkursai, siurprizai
· Video
· Nuorodos
· Siųstis
· PARAMA
 
 

Naujausia foto
Naujas šeimos narys :))
Naujas šeimos narys...
2023/03/25 11:16

 
 

Atsitiktinė foto

 
 

Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 6

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 8,002
· Naujausias narys: Kestutis
 
 
Peržiūrėti temą
Egzotika.Info » Ektotermai » Žalčiai
 Spausdinti temą
Žalčio basic
Loona
Dar realesnis variantas - šaltkrepšis (kad ir alui skirtas) ir buteliukas su šiltu vandieniu, būtinai termometras. Patys žalčiai gali būti dežutėje arba medžiaginiame maišiuke.
 
vasare
Labai ačiū už patarimus:aciu:
O jie neuždus tame šaltkrepšyje, nes bijau jog nors kiek pradarius jie iš ten pabėgs? Nes kiek čia skaitau,tai jie net ant rankų vargiai nusėdi nepripratinti.. Nesinorėtų,kad po mašina tektų juos gaudyti, kai joje dar važiuos ir du šunys Smile
Taip pat: kokio šiltumo turėtų būti vanduo buteliuke? 28 laipsnių?
Dar klausimėlis kita tema: jeigu žaltys yra pratęs prie rankų, tai ar yra jam skirtumas kieno tos rankos? Ar jie kaip ir šiltakraujai skiria kvapą ir tokiu būdu atrenka savus ir nesavus?
Bruknė (šuo, kurtshar'as)
Pinke (žaltys, kukurūzinis)
 
Loona
vasare parašė:
Labai ačiū už patarimus:aciu:
O jie neuždus tame šaltkrepšyje, nes bijau jog nors kiek pradarius jie iš ten pabėgs? Nes kiek čia skaitau,tai jie net ant rankų vargiai nusėdi nepripratinti.. Nesinorėtų,kad po mašina tektų juos gaudyti, kai joje dar važiuos ir du šunys Smile
Taip pat: kokio šiltumo turėtų būti vanduo buteliuke? 28 laipsnių?
Dar klausimėlis kita tema: jeigu žaltys yra pratęs prie rankų, tai ar yra jam skirtumas kieno tos rankos? Ar jie kaip ir šiltakraujai skiria kvapą ir tokiu būdu atrenka savus ir nesavus?


Žaltys vežamas ne pačiame šaltkrepšyje, o plastikinėje dėžutėje įdėtoje į šaltkrepšį. Dėžutė turi būti su ventiliacijos skylutėmis. Šaltkrepšį reikia arba laikas nuo laiko trumpam praverti, arba palikti mažą tarpą ventiliacijai.

Visada gali pasiimti ir termosą su karštu vandeniu ir dapilti į buteliuką vandens. Jei buteliuką įvyniosi į rankšluostį - jis gali būti daug karštesnis nei 28. Bet jei neturi patirties geriau pasibandyk viską iš vakaro ir stebėk temperatūras.

Taip žalčiai skiria kvapus Grin
 
vasare
Ačiū už atsakymus, net jeigu jums atrodo mano klausimai kvailoki, niekas negimė mokėdamas arba su patirtimi Wink
Dar vienas klausimas.
Skaičiau jog rekomenduojama žalčius šerti ne terariume, kaip turėtu atrodyti jų sėrykla? Gal kas nors galėtumėte nufotografuoti jūsų naudojamus indus ir įdeti nuotrauką,kad man būtų lengviau susidaryti vaizdą.
Kokio svorio peliukus rekomenduotina duoti ~7mėn žalčiukams?
Bruknė (šuo, kurtshar'as)
Pinke (žaltys, kukurūzinis)
 
vasare
Šiandien vakarop jau turėčiau pasiimti savo du kukuruziukus.:clap:
Nuotraukose, kiek maciau,tai jie nestoresni nei pirštas ir jų galvytės neatrodo didesnės nei nykščio nago dydžio, tai jie tokie mažučiukai atrodo,kad net peliukai atrodo didesni.
Gal nepyksit jei ir čia paklausiu ar kas nors Vilniuj peliukais prekiaujat? o al žinot kokias parduotuves, kurios sotinėj tuom užsiimtų?Frown

Bruknė (šuo, kurtshar'as)
Pinke (žaltys, kukurūzinis)
 
vasare
Idomiai tu čia pasakei "ne laikas".. O kada laikas, kai vardą gyvatei duodi? Smile
Na šiandien panašu, kad dar nepasiimsiu, tai laiko turim.. Iš bėdos mačiau vieną skelbimą apie siunčiamus šaldytus peliukus- ten ir kreipsiuos. Tik vat su tais gramais man dar sunku gaudytis, kokį kiekį maisto tokie "špingalėtai" gali suvalgytiFrown

Bruknė (šuo, kurtshar'as)
Pinke (žaltys, kukurūzinis)
 
vasare
Na kadangi turesiu tik 2 galvas ir neplanuoju pralenkti 38 taviškių, manau,kad surasti 4 peliukus per savaite neturėtų būti misija neįmanomaWink
Beje 2 galvytes jau namie:hap: Gavom ne tik du žalčiukus, terariumą,bet ir maitinimo dezutę, kažkiek vienetų peliukų, substrato ir net pagaliuką su kuriuo žalčiukai pripratę išlipti iš terariumo.
Na mažyliai labai mieli ir labai maži:naiv:
Bruknė (šuo, kurtshar'as)
Pinke (žaltys, kukurūzinis)
 
Paskesas
Kiek kainuotu visa yranga auginti kukuruzui ,ir kiek mazdaug islaikymas i menesi.Esu visiskai zalias kalbant apie gyvates , bet pagaliau ikalbejau namiskius kad leistu auginti gyvate ir kad jin nera setono ispera Grin Todel labai noreciau gauti patarimu ar pasiulymu bei laukuiu atsakymo i savo klausima del islaikymo ir yrangos .
P.S Atsiprasau kad rasau ne lietuviskom raidem bet siuo momentu nesu lietuvoje ir nera ce lietuviskos klavieturos
 
loleris
Paskesas parašė:
Kiek kainuotu visa yranga auginti kukuruzui ,ir kiek mazdaug islaikymas i menesi.Esu visiskai zalias kalbant apie gyvates , bet pagaliau ikalbejau namiskius kad leistu auginti gyvate ir kad jin nera setono ispera Grin Todel labai noreciau gauti patarimu ar pasiulymu bei laukuiu atsakymo i savo klausima del islaikymo ir yrangos .
P.S Atsiprasau kad rasau ne lietuviskom raidem bet siuo momentu nesu lietuvoje ir nera ce lietuviskos klavieturos


Aš siūlau naudoti šią įrangą: 80-60cm x 40 x 40 (apie 200-400lt nebrangiau), paprasta lemputę (12 lt už gerą ir dar lizdas su viela apie 50 lt), šildomąjį kilimėlį arba kabelį (tikslios kainos nežinau) , dvi slėptuves ( gali iš vazonų pasidaryti Grin), du termometrus( jei klijuojami tai po kokius 4 lt), hidrometrą (aš naudoju skaitmeninį tai kainavo 30 lt), vandens baseinėlį ( 20 lt max) ir kokį nors substratą ( tinka net ir laikraščiai ar virtuvinis popierius Pfft) papildykit jei ką pamiršau...
Haters gonna hate
 
mantisxp3
cia skaiciauapie sauliu is ukmerges tai jis turi zooparduotuve ir kedainiuose. tai as pas ji pirkciau zalti taipat ir man patare tapati,kad zaltys nores pasikaitins atsliaus... nores vesiau nusliaus arba susiras terariume jam tinkancia siluma. sake leputes tos uzteka kaip mineju eziukas ruke,tokiu paciu principu darau ir as tikiuosi wiskas bus gerai.
 
Peršokti į forumą:
 
 

Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
 
 

Shoutbox
You must login to post a message.

2024-01-05 20:47
Kaip surasti savo įkeltas foto?

2023-10-17 02:27
Hey ho, Nenoriu post'o kurti. Gal kas agamiukus parduoda?

2023-10-16 16:55
Kitais metais egzotika.info bus pilnametė. Grin kiek pamenu, tai nuo 2006 metų gyvuoja. Wink

2023-09-17 12:57
Dėl to puslapis ir laikomas ir dar gyvas Smile

2023-09-13 13:49
Kaip gaila.. kiek čia informacijos pasisemta..

2023-09-02 17:51
Visos iniciatyvos palaikomos Smile

2023-08-06 15:41
Tai davai prikeliam! aš pats čia nebuvau kokius 15 metų xD

2023-07-22 16:51
Dabar pas daugumą namuose jau verda gyvenimai Grin

2023-07-12 22:30
Kazkada cia virė gyvenimas Smile

2023-07-10 12:14
Aš taip pat seniai buvau, krista, kad dar neištrynė Grin

 
 

Draugai, kolegos

Tarantulas.ru

Šinšilų ola

Egzotinių gyvūnų parduotuvė

D. Liekio gamtos tyrimai ir stebėjimai

Norit draugauti?
 
 

Naujausios nuorodos
Egzotiniu gyvūnų parduotuvė GERIAU...
  Geriausia specializuota elektorinė egzotinių ...

Trixie
  Produktai Jūsų augintiniams

Spidersonline.pl
  Elektroninė voragyvių parduotuvė. Į užklau...

Lampropertis šeimos gyvatės
  Lampropertis šeimos gyvatės

Cichlasoma.lt
  Puslapis apie ciklidus ir akvariumus

 
 
Jau yra:
Narių: 8241
Naujienų: 703
Straipsnių: 190
Nuotraukų: 7794
Video: 83
Failų: 25
Anekdotų: 232
Pranešimų: 39611
 
 
  
  36151763 aplankė mus
Draugai: Baidarių nuoma