2024m. April 25d. 14:52:20

Navigacija
· Pradžia
· Straipsniai
· Galerija
· Forumas
· Komentarai
· Anekdotai
· Kontaktai
Naujokams
· Taisyklės
· DUK
· ŽODYNAS
· Paieška
Naudinga
· Konkursai, siurprizai
· Video
· Nuorodos
· Siųstis
· PARAMA
 
 

Naujausia foto
Naujas šeimos narys :))
Naujas šeimos narys...
2023/03/25 11:16

 
 

Atsitiktinė foto

 
 

Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 2

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 8,003
· Naujausias narys: Alvyda
 
 
Peržiūrėti temą
Egzotika.Info » Ektotermai » Gyvatės
 Spausdinti temą
Gyvatės, nesimaitinančios šiltakraujais
Dainux4
noriu auginti gyvate bet nenoriu kad ji ėstų peliukus ir panašiai. tai gal galit ką patarti tokiu atveju? kokią gyvate man pirkti ? iškart ačiū

Moderuota: temos pavadinimas pakeistas į informatyvesnį
Redagavo mildaster 2008-01-11 16:01
 
Vobleris
Na šeip žinok gyvatė ne šuo ir ne kate (ps ir tos naturaliai peles gaudoGrin) taip ,kad jai nenori maitin tokiu maistu siūlau rinktis kita gyvūna :conf: ,nes bet kokiu atveju tokio maisto jai reiks salotu jos nevalgo kačių maisto irGrin Wink:aciu: tiesiog pagalvok rimtaiWink
 
www.egzotika.info
mildaster
Yra žalčiukai tokie. pati kurį laiką turėjau. Opheodrys aestivus ar opheodrys vernalis ir pan. ilgi, ryškiai žali. maitinasi vabaliukais svirpliais, žiogais ir t.t. gali tokiais pasidomėt. bet su savo kaprizais irgi.

dar prieš porą dienų mačiau vilniuje parduotuvėje, yra žalčiukas, kuris žuvimi maitinasi. bet nepamenu lotyniško pavadinimo, gal kas nors iš čia esančių žinos.

Papildymas: tas žalčiukas - Thamnophis sirtalis. Mačiau, tutisk įdėjo nuotrauką Smile

šiaip jeigu tikrai nori šliužo, tai imk kokį kukurūzą ir negailėk tų peliokų. pats irgi mėsą turbūt valgai. paršelius, karvytes ir t.t.
Redagavo mildaster 2008-01-11 16:37
master of disaster
 
http://mildaster.wordpress.com
evalduxx
Nerodia fasciata minta žuvimi.
 
GiX
Vobleris parašė:
Na šeip žinok gyvatė ne šuo ir ne kate (ps ir tos naturaliai peles gaudoGrin) taip ,kad jai nenori maitin tokiu maistu siūlau rinktis kita gyvūna :conf: ,nes bet kokiu atveju tokio maisto jai reiks salotu jos nevalgo kačių maisto irGrin Wink:aciu: tiesiog pagalvok rimtaiWink


Šiuo atveju siūlyčiau išvis nerašyti, nes rašyt apie nieką jokios naudos niekam nesuteikia.
Yra gyvatės, kurios minta žuvimi, kiaušiniais ir t.t.
 
www.scorpions.lt
Richardas
Dainux4 parašė:
noriu auginti gyvate bet nenoriu kad ji ėstų peliukus ir panašiai. tai gal galit ką patarti tokiu atveju? kokią gyvate man pirkti ? iškart ačiū

Moderuota: temos pavadinimas pakeistas į informatyvesnį
Visdelto parašei forume:trenk: tai kam klausi per AŽ?......cituoju;Peliukus ir panašiai-panašiai tai varlytės,žuvytės,vabaliukai(nebūtu šeriami gyvūnai). Tada žinau tokia gyvate:yes: jos pavadinimas ,Žaislinė'
Redagavo Richardas 2008-01-11 19:05
Aš nepiktai aš draugiškai .richardas riškus 1968m. Aš geras kai miegu ir miegu kai geras
 
Vobleris
GiX parašė:
Vobleris parašė:
Na šeip žinok gyvatė ne šuo ir ne kate (ps ir tos naturaliai peles gaudoGrin) taip ,kad jai nenori maitin tokiu maistu siūlau rinktis kita gyvūna :conf: ,nes bet kokiu atveju tokio maisto jai reiks salotu jos nevalgo kačių maisto irGrin Wink:aciu: tiesiog pagalvok rimtaiWink


Šiuo atveju siūlyčiau išvis nerašyti, nes rašyt apie nieką jokios naudos niekam nesuteikia.
Yra gyvatės, kurios minta žuvimi, kiaušiniais ir t.t.

Ponas :aciu: prašau isiskaitytiWinkjūsu atveju aš irgi būčiau nerašes nieko :yes: ,nes i tariama nieka atsakėt nieku :hug:
Redagavo Vobleris 2008-01-11 19:34
 
www.egzotika.info
Richardas
baikit ginčytis :aciu: Pats klausimas joks:laughPfftasiskaites apie givates galėjo jo ir neužduoti.
Redagavo Richardas 2008-01-11 19:39
Aš nepiktai aš draugiškai .richardas riškus 1968m. Aš geras kai miegu ir miegu kai geras
 
GiX
Vobleris parašė:
GiX parašė:
Vobleris parašė:
Na šeip žinok gyvatė ne šuo ir ne kate (ps ir tos naturaliai peles gaudoGrin) taip ,kad jai nenori maitin tokiu maistu siūlau rinktis kita gyvūna :conf: ,nes bet kokiu atveju tokio maisto jai reiks salotu jos nevalgo kačių maisto irGrin Wink:aciu: tiesiog pagalvok rimtaiWink


Šiuo atveju siūlyčiau išvis nerašyti, nes rašyt apie nieką jokios naudos niekam nesuteikia.
Yra gyvatės, kurios minta žuvimi, kiaušiniais ir t.t.

Ponas :aciu: prašau isiskaitytiWinkjūsu atveju aš irgi būčiau nerašes nieko :yes: ,nes i tariama nieka atsakėt nieku :hug:


Taip, autoriui tokios žinutės yra "niekas", bet šiuo atveju ne autoriui rašiau.
 
www.scorpions.lt
Dainux4
dėkoju už patarimus
 
Peršokti į forumą:
 
 

Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
 
 

Shoutbox
You must login to post a message.

2024-01-05 20:47
Kaip surasti savo įkeltas foto?

2023-10-17 02:27
Hey ho, Nenoriu post'o kurti. Gal kas agamiukus parduoda?

2023-10-16 16:55
Kitais metais egzotika.info bus pilnametė. Grin kiek pamenu, tai nuo 2006 metų gyvuoja. Wink

2023-09-17 12:57
Dėl to puslapis ir laikomas ir dar gyvas Smile

2023-09-13 13:49
Kaip gaila.. kiek čia informacijos pasisemta..

2023-09-02 17:51
Visos iniciatyvos palaikomos Smile

2023-08-06 15:41
Tai davai prikeliam! aš pats čia nebuvau kokius 15 metų xD

2023-07-22 16:51
Dabar pas daugumą namuose jau verda gyvenimai Grin

2023-07-12 22:30
Kazkada cia virė gyvenimas Smile

2023-07-10 12:14
Aš taip pat seniai buvau, krista, kad dar neištrynė Grin

 
 

Draugai, kolegos

Tarantulas.ru

Šinšilų ola

Egzotinių gyvūnų parduotuvė

D. Liekio gamtos tyrimai ir stebėjimai

Norit draugauti?
 
 

Naujausios nuorodos
Egzotiniu gyvūnų parduotuvė GERIAU...
  Geriausia specializuota elektorinė egzotinių ...

Trixie
  Produktai Jūsų augintiniams

Spidersonline.pl
  Elektroninė voragyvių parduotuvė. Į užklau...

Lampropertis šeimos gyvatės
  Lampropertis šeimos gyvatės

Cichlasoma.lt
  Puslapis apie ciklidus ir akvariumus

 
 
Jau yra:
Narių: 8298
Naujienų: 703
Straipsnių: 190
Nuotraukų: 7794
Video: 83
Failų: 25
Anekdotų: 232
Pranešimų: 39611
 
 
  
  36253560 aplankė mus
Draugai: Baidarių nuoma