2024m. April 24d. 23:00:58

Navigacija
· Pradžia
· Straipsniai
· Galerija
· Forumas
· Komentarai
· Anekdotai
· Kontaktai
Naujokams
· Taisyklės
· DUK
· ŽODYNAS
· Paieška
Naudinga
· Konkursai, siurprizai
· Video
· Nuorodos
· Siųstis
· PARAMA
 
 

Naujausia foto
Naujas šeimos narys :))
Naujas šeimos narys...
2023/03/25 11:16

 
 

Atsitiktinė foto

 
 

Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 1

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 8,003
· Naujausias narys: Alvyda
 
 
Peržiūrėti temą
 Spausdinti temą
Kodėl skyla dugnas?
Faulty
Antrą kartą klijuoju terariumą ir antrą kartą man jo dugnas perskyla į tris dalis. Laukiu pamąstymų iš fizikų, nes su terariumais elgiuosi švelniau nei su savo mergina Smile
 
yovi
Gal po tuo terariumu paviniotas šildymo kabelis Wink?
 
marius752
pasidaryk dugna puse milimetro mažesni už pagrindo plota nuo bet kurios sienos. ta prasme kad maždaug degtuka eitu užkisti. ir tuos tarpelius užpildyk silikonu. na kad nesiliestu su sienom. šiaip pirma kart girdžiu kad skyla....
 
Faulty
Nu termokabelis tai aišku kad pavyniotas, tik nesurišu, kodėl skilt turėtu? o tai mariau, tu manai taip galėjo įvykt dėl stiklo plėtimosi? pagrindas yra didžiausias, tada užpilta silikono ir uždėtos sienos, bet 5mm tai tikrai nebus. Nu jau vėlu aišku, bet tik šiaip smalsu kas darosi.
 
marius752
nžnau tiksliai bet aš dugna įdėjau į vidų tarp 4 sienų su tarpeliais ir jokio skilimo nebuvo.

bandyk į vidų dėti. nes stiklas į karštį reaguoja juk.
 
karolis007
paprasčiausiai gali dėl to, kas galingas kabelis ir kada uzpili vandens temperatūrų skirtumai ir skyla.
 
yovi
Būtent, pritariu Karoliui. Ne tau vienam taip yra buve Wink
 
Loona
Dar daug priklauso nuo stiklo storio ir dugno išmatavimu.
Jei teraraumas daromas su kvardatiniu arba arti to dugnu, tai skilti kaip ir neturėtų. Jei dugnas staciakampis ilgokas, tada skilimo tikimybė didėja.

Kokių išmatavimų ir kokio stiklo terą darei?
 
ratas
skyla ir be vandens pagalbos,kalciausias manau karstis,tarp kabelio ir stiklo apie 70'C! (daugiau termometras nerodo) ir stiklo forma tikrai ne prie koGrin
LIBERATE YOUR MADNESS!
 
Loona
ratas parašė:
... ir stiklo forma tikrai ne prie koGrin


Drįstu nesutikti, forma turi įtakos. Akvariumistai seniai nustatė, kad ilgose ir siaurose akvose stiklo skilimo tikimybė didesnė. Todėl jie visada rekomenduoja pastatiti akvariumą ant tiesaus lygaus paviršiaus.

Kadangi terariumai paprastai stovi ne ant lygaus paviršiaus (dažnai kabelis po dugnu patiesiamas netolygiai), gaunasi skirtingose vietose skirtingi spaudimai. Rezultatas - didesnė dugno skilimo tikimybė.
 
ratas
Drįstu nesutikti, forma turi įtakos. Akvariumistai seniai nustatė, kad ilgose ir siaurose akvose stiklo skilimo tikimybė didesnė. Todėl jie visada rekomenduoja pastatiti akvariumą ant tiesaus lygaus paviršiaus.

Kadangi terariumai paprastai stovi ne ant lygaus paviršiaus (dažnai kabelis po dugnu patiesiamas netolygiai), gaunasi skirtingose vietose skirtingi spaudimai. Rezultatas - didesnė dugno skilimo tikimybė.[/quote]

man truko tero dugnas (100x40cm) kuris stovejo ant idealiai lygaus stalo,o kabelis buvo viduje tero.O ir tero dugnui netenka tokios apkrovos kaip akvariumui.Taip kad kalciausia-temperatura
LIBERATE YOUR MADNESS!
 
Loona
Aš kalbu bendrai, kad stiklo matmenys gali turėti įtakos skilimo tikimybei. Kadangi nežinau kaip ten konkrečiai konkrečiu atveju yra, tai negaliu teigti, kad priežastis yra būtent tokia. Kalbu tik apie tikimybes.

Nes pagrindinis klausimas buvo "Kodėl skyla dugnas?"
Redagavo Loona 2008-01-11 13:37
 
shrnz
na aišku turi šiokios tokios įtakos jei stovi ne ant lygaus paviršiaus; bet akvariume ji daug didesnė, nes spaudimas visai kitas; kas dėl labiau pailgo ar labiau kvadratinio stiklo skilimo tikimybės; na galima sutikti, kad labiau pailgo tikimybė skilt didesnė dėl mažesnio ploto tangentinių įtempimų pasiskirstymui, bet didesnė labai minimaliai; o šiaip ir mano vieno tero dugnas skilo nes šildymo akmuo buvo ant stiklo padėtas ir durpėm užverstas; tik valydamas terą pastebėjau, bet nieko baisaus, gyvena smithi, tai drėkinti nereikia
0.0.1 Acanthoscurria Geniculata
0.0.1 Avicularia Avicularia
0.0.3 Avicularia Versicolor
1.0.4 Brachypelma Albopilosum
0.0.1 Brachypelma Boehmei
0.0.1 Brachypelma Epicureanum
0.1.0 Brachypelma Smithi
0.0.2 Brachypelma Vagans
0.0.2 Chilobrachys Discolus
1.0.2 Grammostola Rosea
0.0.1 Haplopelma Lividum
0.0.1 Lasiodora Parahybana
0.0.1 Poecilotheria Regalis
0.0.1 Psalmopoeus Cambridgei
0.0.1 Psalmopoeus Irminia
0.1.0 Pterinochilus Murinus
1.0.0 Theraphosa Blondi
 
http://forumas.tik.lt
AivarasSt
man irgi vakar skilo tero dugnas. buvo labai ikeitęs ir as ji paėmiau i rankas ir prisilietė prie laikrodžio. manau dėl to i truko Smile

siaip manau tavo atveju reikėtų pakloti paralono sluoksnį po teru
 
Faulty
nėra labai jis pailgas (40x30). o termokabelis nemanau ar įkaista iki 70°C, nes eina rankose išlaikyt, tero viduj temperatūra nebuvo užkilus daugiau 30°C. Stiklo storis 4mm
 
gsp
Rytoj ryte išeikit į lauką ir ant kaimyno mašinos stiklo karšto vandens papilkit (tai bus atvirkščias veiksmas) pamatysit, kaip trūks, jei stiklas neoriginalus Wink fuflo stiklai labai nepatvarūs, o kai terai daromi iš "žalių" stiklų, tai nėra ko noreti. Pats esu suskaldęs taip terą, ir kalčiausias buvo karštis ir papiltas vanduo. papurškiau "padrėkinti", girdžiu tik pokšt... galvoju YES!!! kontaktas Grin Grin Grin :laugh::laugh::laugh:
Redagavo mildaster 2008-01-16 09:34
 
www.gsp.projektas.lt
zemiii
jua, pas mane irgi skilo tero dugnas, kuris, beje, yra šešiakampio formos Grin ir dabar nežinau net ką ir bedaryti. su kuo reikia klijuoti?
*Polluted biologist
 
Richardas
Su silikonu akvariumams.Tik nepirk zooparduotuvėse :no: nes statybinėse pigiauSmile.Skyla manau nuo drėkinimo ikaites:yes:.nes nekaitinami neskyla:nezin:
Redagavo Richardas 2008-02-05 18:39
Aš nepiktai aš draugiškai .richardas riškus 1968m. Aš geras kai miegu ir miegu kai geras
 
zemiii
nea, nuo karščio turėjo skilt, nes daugiau jokių priežasties faktorių nebuvo Smile
:aciu:
*Polluted biologist
 
AndriusN
zemiii parašė:
nea, nuo karščio turėjo skilt, nes daugiau jokių priežasties faktorių nebuvo Smile
:aciu:

Nepylei vandens į terą drėkinimui?
"Šalta!" (P. Coelho)
 
Peršokti į forumą:
 
 

Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
 
 

Shoutbox
You must login to post a message.

2024-01-05 20:47
Kaip surasti savo įkeltas foto?

2023-10-17 02:27
Hey ho, Nenoriu post'o kurti. Gal kas agamiukus parduoda?

2023-10-16 16:55
Kitais metais egzotika.info bus pilnametė. Grin kiek pamenu, tai nuo 2006 metų gyvuoja. Wink

2023-09-17 12:57
Dėl to puslapis ir laikomas ir dar gyvas Smile

2023-09-13 13:49
Kaip gaila.. kiek čia informacijos pasisemta..

2023-09-02 17:51
Visos iniciatyvos palaikomos Smile

2023-08-06 15:41
Tai davai prikeliam! aš pats čia nebuvau kokius 15 metų xD

2023-07-22 16:51
Dabar pas daugumą namuose jau verda gyvenimai Grin

2023-07-12 22:30
Kazkada cia virė gyvenimas Smile

2023-07-10 12:14
Aš taip pat seniai buvau, krista, kad dar neištrynė Grin

 
 

Draugai, kolegos

Tarantulas.ru

Šinšilų ola

Egzotinių gyvūnų parduotuvė

D. Liekio gamtos tyrimai ir stebėjimai

Norit draugauti?
 
 

Naujausios nuorodos
Egzotiniu gyvūnų parduotuvė GERIAU...
  Geriausia specializuota elektorinė egzotinių ...

Trixie
  Produktai Jūsų augintiniams

Spidersonline.pl
  Elektroninė voragyvių parduotuvė. Į užklau...

Lampropertis šeimos gyvatės
  Lampropertis šeimos gyvatės

Cichlasoma.lt
  Puslapis apie ciklidus ir akvariumus

 
 
Jau yra:
Narių: 8298
Naujienų: 703
Straipsnių: 190
Nuotraukų: 7794
Video: 83
Failų: 25
Anekdotų: 232
Pranešimų: 39611
 
 
  
  36252743 aplankė mus
Draugai: Baidarių nuoma