2024m. April 20d. 13:13:08

Navigacija
· Pradžia
· Straipsniai
· Galerija
· Forumas
· Komentarai
· Anekdotai
· Kontaktai
Naujokams
· Taisyklės
· DUK
· ŽODYNAS
· Paieška
Naudinga
· Konkursai, siurprizai
· Video
· Nuorodos
· Siųstis
· PARAMA
 
 

Naujausia foto
Naujas šeimos narys :))
Naujas šeimos narys...
2023/03/25 11:16

 
 

Atsitiktinė foto

 
 

Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 2

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 8,003
· Naujausias narys: Alvyda
 
 
Peržiūrėti temą
Egzotika.Info » Ektotermai » Gyvatės
 Spausdinti temą
Mažos gyvatėlės
lowerpro
aham..kas tas boksas tai įdomu Smile
Redagavo lowerpro 2008-01-07 01:51
 
Vobleris
makis parašė:
Pantherophis guttatus ir yra kukurūzinis žaltys, tas pats kurį siūlė titana. Apie info tikrai yra nemažai, kad ir LT tinklapiuose...
P.S. Kaip atrodo tie Richardo minėti boksai? Ir kokio dydžio jų būna? Gal kas galėtų foto įdėt, ar kokį link'a mestelt kur yra foto tos dėžės foto? :naiv:

pvz:;http://www2.senukai.lt/LTU/catalogue.aspx?op=3&id=000050813020 :naiv:Wink
Redagavo Vobleris 2008-01-06 21:16
 
www.egzotika.info
makis
Aišku... Dėkui už nuotrauką.
 
http://www.flickr.com/photos/_makis_/
lowerpro
matyt vienas paskutinių klausimų Grin kas kiek laiko reikia keisti tero substratą? gal skirtingiem substratam reikalingas skirtingas keitimas? o kas gyvatėliai geraiusia?

ps. tvirtai nusiteikiau dėl pieninės :hap: :alus:
 
Pao
lowerpro parašė:
matyt vienas paskutinių klausimų Grin kas kiek laiko reikia keisti tero substratą? gal skirtingiem substratam reikalingas skirtingas keitimas? o kas gyvatėliai geraiusia?

ps. tvirtai nusiteikiau dėl pieninės :hap: :alus:



Yra temų apie substratus, netingėk pasiieškoti.
Draugų draugai man nedraugai, nes jie man nedraugai...
 
www.egzotika.info
lowerpro
tai žinau kad yra...bet mačiau ne vieną klausimą, kas kiek laiko reik keist substratą...bet atsakymo nemaciau..jei kam nesunku tai tik brukstelkit..o as tuo tarpu einu dar paieskot Smile pao nebūk vriednas Smile Cool
 
Richardas
Nežinau kam tiksliai jie skirti (gal drabužiams) tokie dar bųna ir su ratukais . Bet ISK parduotuvėse ira ju daug ,gana ivairaus dydžio :yes: Iš tokio plasmasinio bokso padarau (laikina) tera per keleta minučių ji patobulines.Su apšvietimu ,ventiliacija,šildimu ir tt. Tik būtina išgrežti pakankama kieki skilių :conf:Kaina bokso nuo 20-30 iki 40 litu (čia apitiksliai) Tik va tos ISK ar JSK ar kaip jos ten :trenk: rodos ira tik didmiesčiuose.
Redagavo Richardas 2008-01-07 01:49
Aš nepiktai aš draugiškai .richardas riškus 1968m. Aš geras kai miegu ir miegu kai geras
 
lowerpro
nzn..aš kažkaip nusiteikęs iškart tera noramlų daryt...beto neskubu niekur. man laiko..perakis.
 
Richardas
Čia tiem Box kas skuba Grin o pinigėliu maža.Ir kam mažam vaikui suaugusiu drabužiai :laugh: Dėl --Kas kiek keisti substrata :laugh: Tai Į šĮ naivų klausmą Grin norisi užduoti daug klausimų :laugh: Kam? Koki? kas tau švaru ? (Kas kiek reikia plauti kelnes ?) Dabar išvadink ir mane vriednu :laugh: Kaip Pao :laugh: Faktas tas kad tere turi būti švaru:conf: ir dezinfekuojama :conf:
Redagavo Richardas 2008-01-07 02:09
Aš nepiktai aš draugiškai .richardas riškus 1968m. Aš geras kai miegu ir miegu kai geras
 
Vobleris
Richardas parašė:
Nežinau kam tiksliai jie skirti (gal drabužiams) tokie dar bųna ir su ratukais . Bet ISK parduotuvėse ira ju daug ,gana ivairaus dydžio :yes: Iš tokio plasmasinio bokso padarau (laikina) tera per keleta minučių ji patobulines.Su apšvietimu ,ventiliacija,šildimu ir tt. Tik būtina išgrežti pakankama kieki skilių :conf:Kaina bokso nuo 20-30 iki 40 litu (čia apitiksliai) Tik va tos ISK ar JSK ar kaip jos ten :trenk: rodos ira tik didmiesčiuose.

Ten kur aš nuorodą daviau ir yra su ratukais :naiv: ratukai graziai išsijama:svilp:
Redagavo Vobleris 2008-01-07 15:45
 
www.egzotika.info
AndriusN
Vobleris parašė:
Ten kur aš nuorodą daviau ir yra su ratukais :naiv: ratukai graziai išsijama:svilp:

Aš tai ratukų neišiminėjau. Smile dar geriau, nes ne taip kabelį prispaudžia. Aišku, galima ir išimt, jei jau taip trugdo.
"Šalta!" (P. Coelho)
 
makis
Bet visi tokiose dėžėse laikinai laikot, ar yra ir tokiu kurie visa laik apgyvendine laiko?
 
http://www.flickr.com/photos/_makis_/
AndriusN
makis parašė:
Bet visi tokiose dėžėse laikinai laikot, ar yra ir tokiu kurie visa laik apgyvendine laiko?

Aš tai laikinai. :shy:
Nes mano "šniūras" ten paprasčiausiai nebetilps. :trenk:
"Šalta!" (P. Coelho)
 
titana
makis parašė:
Bet visi tokiose dėžėse laikinai laikot, ar yra ir tokiu kurie visa laik apgyvendine laiko?


Jei maža gyvačiukė ir pakankamo dydžio dėžė galima ir joje auginti.Čia nuo žmogaus priklauso.Kitas gali sumastyt augint stiklainyje ir jo neperkalbėsi augint kitur.
 
lowerpro
tai supratau kad i savaitę kartą reiks papluset tere Smile aciu Smile
 
titana
Paplušejimas usidaro iš to,kad reikia pakeisti vandens indą,padrėkinti substratą,išvalyti išmatas.
 
Vobleris
makis parašė:
Bet visi tokiose dėžėse laikinai laikot, ar yra ir tokiu kurie visa laik apgyvendine laiko?

Laikinai Wink:yes: net pačios didžiausios nėra jau tokios didelės Grino dėl ratukų netrugdo,bet paskui važinėsis po kambary žalčiokas pvz :trenk::laugh:
 
www.egzotika.info
lowerpro
titana o nereikia keist pačio substrato? aš galvojau kad viskas reik išvalyt Grin tai čia nėra daug darbo...:aciu:
 
AndriusN
lowerpro parašė:
o nereikia keist pačio substrato? aš galvojau kad viskas reik išvalyt Grin tai čia nėra daug darbo...:aciu:

Aišku, kad nereikia. Tereikia tik visas š išrinkt ir viskas. Smile
Visas pakeist derėtų kas pora mėnesių. Bent jau aš taip darau. Smile
"Šalta!" (P. Coelho)
 
lowerpro
jėga Smile jau zn kur gausiu terą..tik va del gyvates tai nzn Sad kur vilniuje gaut pieninę gyvatėlę?
 
Peršokti į forumą:
 
 

Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
 
 

Shoutbox
You must login to post a message.

2024-01-05 20:47
Kaip surasti savo įkeltas foto?

2023-10-17 02:27
Hey ho, Nenoriu post'o kurti. Gal kas agamiukus parduoda?

2023-10-16 16:55
Kitais metais egzotika.info bus pilnametė. Grin kiek pamenu, tai nuo 2006 metų gyvuoja. Wink

2023-09-17 12:57
Dėl to puslapis ir laikomas ir dar gyvas Smile

2023-09-13 13:49
Kaip gaila.. kiek čia informacijos pasisemta..

2023-09-02 17:51
Visos iniciatyvos palaikomos Smile

2023-08-06 15:41
Tai davai prikeliam! aš pats čia nebuvau kokius 15 metų xD

2023-07-22 16:51
Dabar pas daugumą namuose jau verda gyvenimai Grin

2023-07-12 22:30
Kazkada cia virė gyvenimas Smile

2023-07-10 12:14
Aš taip pat seniai buvau, krista, kad dar neištrynė Grin

 
 

Draugai, kolegos

Tarantulas.ru

Šinšilų ola

Egzotinių gyvūnų parduotuvė

D. Liekio gamtos tyrimai ir stebėjimai

Norit draugauti?
 
 

Naujausios nuorodos
Egzotiniu gyvūnų parduotuvė GERIAU...
  Geriausia specializuota elektorinė egzotinių ...

Trixie
  Produktai Jūsų augintiniams

Spidersonline.pl
  Elektroninė voragyvių parduotuvė. Į užklau...

Lampropertis šeimos gyvatės
  Lampropertis šeimos gyvatės

Cichlasoma.lt
  Puslapis apie ciklidus ir akvariumus

 
 
Jau yra:
Narių: 8291
Naujienų: 703
Straipsnių: 190
Nuotraukų: 7794
Video: 83
Failų: 25
Anekdotų: 232
Pranešimų: 39611
 
 
  
  36248521 aplankė mus
Draugai: Baidarių nuoma