2024m. April 20d. 04:00:10

Navigacija
· Pradžia
· Straipsniai
· Galerija
· Forumas
· Komentarai
· Anekdotai
· Kontaktai
Naujokams
· Taisyklės
· DUK
· ŽODYNAS
· Paieška
Naudinga
· Konkursai, siurprizai
· Video
· Nuorodos
· Siųstis
· PARAMA
 
 

Naujausia foto
Naujas šeimos narys :))
Naujas šeimos narys...
2023/03/25 11:16

 
 

Atsitiktinė foto

 
 

Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 2

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 8,003
· Naujausias narys: Alvyda
 
 
Peržiūrėti temą
Egzotika.Info » Ektotermai » Gyvatės
 Spausdinti temą
Mažos gyvatėlės
lowerpro
noriu auginti gyvatėlę. mažą. mačiau per televiziją tokias miniatiūrines ir jos daugiau neauga, nei 30 cm. kur tokią galima gauti?


internete radau tik vieną panašia nuotrauką:

http://atman.net/nmherps/060405green.jpg

Redaguota: pavadinimas
Redagavo Pao 2008-01-05 16:50
 
Mariezas
Čia tai primena mambos jauniklį,o šiaip apie 30 cm gyvateles tai nelabai ką girdejes..Tik žinau,kad mažiausia pasaulio gyvate suaugusi siekia 10 cm Smile
 
lowerpro
Smile žinau tas gyvatėles..kaip sliekai atrodo Grin o tai lietuvoj ką įmanoma gauti? galvojau apie pieninę..bet jin didelė užauga. ir taip primeciau, kad pradžiai su terariumu ir gyvatėle reiktų apie 300 lt. taip?
 
Vladas
čia turbūt turi omeny worm snake (Carphophis amoenus ). Ar lietuvoj rasi jų, nežinau, pačiam neteko matyti, beto ir priežiūra manau jų bus sudėtinga... augink geriau naktinius sliekus :trenk:
Sunkumuose visada slypi galimybės.
Albertas Einšteinas
 
lowerpro
labai juokinga Grin tai matyt pieninė bus geriausiai. kaip manot? aš gi žalias,tai kreipiuosi i jus patarimo Smile kas pradžai geriausia?
 
Vladas
pieninė, kukuruzinis pilnai tiktų pradedantiesiems :yes:
Sunkumuose visada slypi galimybės.
Albertas Einšteinas
 
lowerpro
o trijų šimtų litų užtektų gyvatėlei ir terariumui? tarkim kalbam apie pienine Smile
 
titana
Su mažom neapsimoka žaist, nes sudėtinga būtų su maitinimu,juk jom vos gimusių peliukų reiktų ir tai būtų per didelis.
Imk pradžiai geriau kukurūzą ar pieninę.
 
agnulllka
lowerpro parašė:
o trijų šimtų litų užtektų gyvatėlei ir terariumui? tarkim kalbam apie pienine Smile

Gal ir užtektų, bet iš kitos pusės pagalvojus dar įranga terui nepigi, na žiūrint kokį terą pirksi, kainos gi skirtingos. Jei pats darysies tai išeis pigiau, ir į 300 tilpsiWink
Keli faktai:
1. Tu dabar internete
2. Tu dabar egzotika.info
3. Tu skaitai
5. Tu nepastebejai, kad nera 4-to punkto
6. Tu dabar tai patikrinai
7. Tu sypsaisi. Geros dienos!
 
lowerpro
tai kaip isivaizduoju reik pačio tero, substrato, termolaido, uv lempos, termometro..čia tokie pagrindiniai taip? Smile plem idomu man čia viskas.
 
AndriusN
UV lempa nebūtina žalčiui. Ta prasme kukurūzui...
"Šalta!" (P. Coelho)
 
lowerpro
aš jau kaip ir apsiprendęs dėl pieninės Smile tai jai turbūt reik tos lempos. o jeigu bus sildantis akmuo, tai reikalingas ir termolaidas tas?
 
joryyys
Užtenka ir kurio nors vieno
Nebook bomzhas! rasheek letooveeshkai!
 
marius752
pasirinkime dar yra Amūro žaltys prie kukurūzo ir pieninės.

pieninė graži, bet naktinė ir būna problemų su nėrimusi girdėjau. pats nelaikes tai nžnau. mano pirmasis ir vienintelis kol kas amūras. džiaugiuos kad turiu ir tikrai nesigailiu Smile
 
Mariezas
Pas pienines problemos del nerimsoi nesu girdėjęs,greičiau jau su valgymu užsispyrus,būna ilgą laiko tarpą nevalgo,bet vistiek galiausiai pardeda.
 
Neonaz
Dėl pieninių nerimosi irgi neteko girdėt kad sunkiai neriasi ar pan...tik su valgymu problema... O kodėl laibauodegio žalčio nenori? gražus, mažai problemų sukelia... Smile
Brachypelma albopilosum
Brachypelma smithi
Elaphe taeniura friesei
www.streetracing.by/forum/images/smiles/spider.gif
 
Richardas
Mažų gyvačių ira ir daugiauSmile Dar ira ir nikštukinių smėlinių smaugliukų ir ...tt Bet LT pasirinkimo nėra Frown.Mažiausią pitoną kuri gali LT nupirkti tai Python Regius 1m-1,50cm.Na pieninė gyvate imti gali bet tai nėra labai lengvas varijantas:nezin:Nors visai imanomas jaigu patinka .300 lt tikrai pakaks.Pradžiai isirengi tera iš kokios senos vitrinos,lentynos,sekcijos,ar nusiperki kokioje ISK plasmasini boksa.Visuose šituose objektose padarai- ventiliaciją ,baseinėli(gertuve)ir šviesą.Šildyk belekaip Cool kad tik atitiktu parametrus tai gyvatei kuria išsirinksi. :gift: Visada kartoju šildymo būdų labai daug :conf: gali sukurti svaji Pfft Pradedant :gift: problemu nėra baisių juk gyvatis bus mažas jam ir vietos daug nereikia (plastikinis boksas tiks) Tik pirk Gyvate dydelesne mažiau šansų nusivilti:thumb:ir skaityk, skatyk ,skatyk straipsnius SEKMĖS PRADEDANT Smile
Redagavo Richardas 2008-01-06 01:02
Aš nepiktai aš draugiškai .richardas riškus 1968m. Aš geras kai miegu ir miegu kai geras
 
lowerpro
hm..reik pasidomėti apie ta kitą gyvatę. šiaip tai man labai graži pieninė, dėl to ir sužavėjo Grin o to problemos su valgymu, tai cia buna tada kai jin bando kitoje vietoje priprasti?

p.s. ačiū labai visiem už pagalbą Smile
 
lowerpro
dar yra viena graži Pantherophis guttatus Smile kas čia toks? narandu apie jį info.
 
makis
Pantherophis guttatus ir yra kukurūzinis žaltys, tas pats kurį siūlė titana. Apie info tikrai yra nemažai, kad ir LT tinklapiuose...
P.S. Kaip atrodo tie Richardo minėti boksai? Ir kokio dydžio jų būna? Gal kas galėtų foto įdėt, ar kokį link'a mestelt kur yra foto tos dėžės foto? :naiv:
Redagavo makis 2008-01-06 14:15
 
http://www.flickr.com/photos/_makis_/
Peršokti į forumą:
 
 

Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
 
 

Shoutbox
You must login to post a message.

2024-01-05 20:47
Kaip surasti savo įkeltas foto?

2023-10-17 02:27
Hey ho, Nenoriu post'o kurti. Gal kas agamiukus parduoda?

2023-10-16 16:55
Kitais metais egzotika.info bus pilnametė. Grin kiek pamenu, tai nuo 2006 metų gyvuoja. Wink

2023-09-17 12:57
Dėl to puslapis ir laikomas ir dar gyvas Smile

2023-09-13 13:49
Kaip gaila.. kiek čia informacijos pasisemta..

2023-09-02 17:51
Visos iniciatyvos palaikomos Smile

2023-08-06 15:41
Tai davai prikeliam! aš pats čia nebuvau kokius 15 metų xD

2023-07-22 16:51
Dabar pas daugumą namuose jau verda gyvenimai Grin

2023-07-12 22:30
Kazkada cia virė gyvenimas Smile

2023-07-10 12:14
Aš taip pat seniai buvau, krista, kad dar neištrynė Grin

 
 

Draugai, kolegos

Tarantulas.ru

Šinšilų ola

Egzotinių gyvūnų parduotuvė

D. Liekio gamtos tyrimai ir stebėjimai

Norit draugauti?
 
 

Naujausios nuorodos
Egzotiniu gyvūnų parduotuvė GERIAU...
  Geriausia specializuota elektorinė egzotinių ...

Trixie
  Produktai Jūsų augintiniams

Spidersonline.pl
  Elektroninė voragyvių parduotuvė. Į užklau...

Lampropertis šeimos gyvatės
  Lampropertis šeimos gyvatės

Cichlasoma.lt
  Puslapis apie ciklidus ir akvariumus

 
 
Jau yra:
Narių: 8290
Naujienų: 703
Straipsnių: 190
Nuotraukų: 7794
Video: 83
Failų: 25
Anekdotų: 232
Pranešimų: 39611
 
 
  
  36247672 aplankė mus
Draugai: Baidarių nuoma