2024m. March 28d. 14:08:09

Navigacija
· Pradžia
· Straipsniai
· Galerija
· Forumas
· Komentarai
· Anekdotai
· Kontaktai
Naujokams
· Taisyklės
· DUK
· ŽODYNAS
· Paieška
Naudinga
· Konkursai, siurprizai
· Video
· Nuorodos
· Siųstis
· PARAMA
 
 

Naujausia foto
Naujas šeimos narys :))
Naujas šeimos narys...
2023/03/25 11:16

 
 

Atsitiktinė foto

 
 

Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 5

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 8,002
· Naujausias narys: Kestutis
 
 
Peržiūrėti temą
Egzotika.Info » Ektotermai » Vorai
 Spausdinti temą
Mažylių priežiūra?!?
grifonass
Mhm...tik vakas įrengtas terariumas,tikrai to reikia?
 
EveR
Noreciau paklausti.Turiu L2 B.Albopilosum ir ar butu galima silditi jo indeli su staline lempa(laikinai)?Kadangi dar neturiu kabelio,o kambario temperatura nemanau,kad gerai jam.
 
EveR
O kiek mazdaug tas kabelis kainuotu?
 
EveR
Paskutinis klausimas,kokio galingumo turetu jis but?
 
EveR
Dekuj uz atsakymus. Smile
 
Creature
sveiki Smile aš čia esu naujokė, nusipirkau labai mažytį voriuką, arba L1 arba nei karto nesinėręs dar net nežinau tiksliai, ji auginu dabar tokiame indelyje nedideliame kaip nuo foto juostelės tik aukstesnis ir labiau permatomas, tas voriukas įsirausęs i durpes ir neišlenda, kaip man ji pašerti? jau neėdęs 4 dienas, tai ką man daryti? mesti maistą i urvelį? Smile ir kaip žinoti ar drėgmė jam tinkama? indelis aprasojęs tai manyčiau gal ir pakankama drėgmė?
Redagavo Creature 2011-08-04 21:12
 
Chemecall
Visų pirma, jeigu toks mažas ir užsidaręs urvelyje tai gali būti, kad neriasi. Tokiu atveju nesiūlyk jam maisto, o padaryk tai po kokių 4 - 5 dienų. Be to, šiaip reiktų nurodyt voro rūšį kad būtų galima kažką tiksliau apie jį kalbėt ir apie tai kokia drėgmė turi būt... O dabar čia tas dydis ir žinojimas kad tai yra voriukas nepasakys kokios drėgmes jam reikia.
 
Creature
dėkui, na tie kas pardave man tai sake kad jis maisytas motina vagan o tevo nepamena tiksliai Smile
 
donatas_s
Nu negaliu, prasideda, jau maišyti. Ir jau nutuoki kas toks paleido čia į rinką.
Creature - gal nori pamainyti tą savo voriuką į normalų kokį? Duočiau tau Brachypelma albopilosum už šitą taviškį, jei jį perleisi man.
+37060481407
 
http://www.egzotika.info
Creature
O kodėl nori mainyti? manau kad yra įdomu auginti tokį, nes nežinai kaip jis atrodįs, augini ir nekantrauji pamatyti jo pokyčius, gal užaugs labai įdomus Smile
o tavasis irgi dar mažytis? Smile
 
sardelius
Jei nesunku, gal būtų galima pasakyti kas toks pardavinėja maišytus vorus? O auginant tokį vorą blogiausia tai, kad jei toliau poruosi jį (jei jis galės turėti palikuonių) su kitais vagansais ir paleisi juos pardavimui kaip vagans arba poruosi su ta rūšimu, kuri tėvo ir pardavinėsi kaip gryną rūšį palaipsniui gryna rūšis išsigims. Taip pat tikiu, kad Donatas ar kiti nariai galės paaiškinti kuo blogai tai daryti iš biologinės pusės.
saugok ir globok, mylėk savo šalį, savo žemę
 
Stakta
Na pagal skelbimus tai tik viena asmeny radau kuris vagans voriukus parduoda. vyga555518 skaipas. Bet nežinau ar jis.

 
http://staktosvoras.lt
donatas_s
Creature, geriau nesigilinti ką aš vėliau su jais veiksiu... Faktas vienas, padaryčiau, taip, kad į rinką jie daugiau nebepatektu ir neturėtu palikuonių.

O mišrūnai yratiesiog tragedija, nes sunaikinama biologinė rūšis. Išsigimsta genetika. Vaizdžiau tariant gaunamas kažkoks frankenšteinas, su konkrečiai rūšiai nebūdingais požymiais. Geriausiu atveju, tarprūšiniai hibridai nebebus vaisingi ir toliau savo išsigimusių genų nebeplatins. Tačiau deja vorų hibridai gaunami genetiškai artimų rūšių ir jie geba sulaukti savų palikuonių. Rusija puikus pavizdys, kur jau nebeįmanoma darosi iš veisėjų nusipirkti gryno Brachypelma albopilosum, o vien tik mišrūnai.
Pats baisiausias scenarijus būtu, kai tokie mišrūnai nukeliaus iki augintojų, kur ir šiaip jie natūraliai gyvena. Ir neduok Dieve toks mišrūna pabėgs į gamtą ir gamtoje paskleis savo išsigimusį genetinį kodą...

O tas prekiautojas aiškus, jis čia buvo įdėjęs savo skelbimą apie šitų mišrūnų pardavimą, pats skelbimą iškart pašalinau iš puslapio...

Tad mano pasiūlymas dėl mainų vis dar galioja.
+37060481407
 
http://www.egzotika.info
Creature
na nežadu as ju poruoti, o pirkau is draugu, vienas augina vagan ir suleido ten su kazkokiu kitu, pasiule nusipirkti tai ir susidomejau nes visad norejau voro
 
donatas_s
Creature, gali duoti to draugo kontaktinį numerį arba skype arba bent jau el. paštą, man asmeniškai (parašyk man AŽ su duomenimis, o ne čia viešai). Pabandysiu aš iš jo įsigyti visus likusius.
O tau jau sakiau, siūlyčiau pasimainyti ant gryno, tikro voro, kuris ir užaugs atitinkamo dydžio ir turės atitinkamą spalvingumą, kaip ir priklauso konkrečiosa rūšies individui.

O anas narys man rodos, jei gerai pamenu, kas pardavinėjo yra užblokuotas jau.
+37060481407
 
http://www.egzotika.info
Vincas
mano albopolisumas l3-l4 dydzio, kuri parsiveziau pries 3 dienas jau siandien pirma kart pavalge pas mane Smile atsidengiau atsargiai salotu dezute kur jis gyvena ir as jo nemaciau, nes buvo pasislepes. nuejau i saldytuva pasiimti dziku, atsinesu juos ir ziurau jau islindes ir manes visai nebijo Smile o kai imeciau dzika greit ji pagriebe Pfft net smagu pasidare, juk tai mano pirmas voras:thumb:
 
setonas
wincas suprantu tave as ir pats labai noriu voro ir manau greitai pirksiu Smile:hap:
 
nimfeja
Damon Variegatus susilauke voriuku, nesiojasi juos ant nugaros, ju gal koks 40 vnt. Pfft
 
Katinas
Sveiki, isigijau pirma vora ir sugalvojau jam "inkubatoriu", galbut jau kasnors busite isbande sita ideja ir galesite pasidalinti savo patirtimi, vykes tai sumanymas ar ne.
Inkubatorius: tai batu deze, jos dangtyje padariau ventiliacijos angu, ja pritvirtinau prie radiatoriaus, kurio temp. galima reguliuoti rankenele, dezes dugne padariau pertvaru sitemele is vamzdeliu, kad voro dezute neguletu tiesiai ant dugno, ant ju b.smithi l3 indelis, salia panasus tuscias indelis su viduje idetu termo/hidrometru, temp kolkas manau atitaikiau 28-29C pagal radiatoriaus karsti ir batu dezes dangcio skyliu skaiciu.
ka manot? nesate taip kas jau "nudege pirstu"?
 
donatas_s
O kam taip sudėtingai? Imi paprastą mažą indelį, pats naudoju tuos mėginiams skirtus iš vaistinės. L1-L4 vorams jų dažniausiai pakanka. Ir tiesiai dedi juos ant šildomo kilimėlio, ar kitur, kur šilta ir tiek.
Nes vėlgi, tau gi drėgmę ir temperatūrą reik ne tos dėžės žiūrėti, o vorų dėžučių. Kitas reikalas tavo toje batų dėžėje bus aklina tamsa visą laiką greičiausiai. Ir jau tikrai aš nelaikyčiau augintinių ant radiatoriaus, kurio temperatūros niekas nenuspėsi, vakare jis vos šiltas žiemą, o paryčiais kai tau atsuks šilumininkai šildymą, rasi keptą vorą...
+37060481407
 
http://www.egzotika.info
Peršokti į forumą:
 
 

Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
 
 

Shoutbox
You must login to post a message.

2024-01-05 20:47
Kaip surasti savo įkeltas foto?

2023-10-17 02:27
Hey ho, Nenoriu post'o kurti. Gal kas agamiukus parduoda?

2023-10-16 16:55
Kitais metais egzotika.info bus pilnametė. Grin kiek pamenu, tai nuo 2006 metų gyvuoja. Wink

2023-09-17 12:57
Dėl to puslapis ir laikomas ir dar gyvas Smile

2023-09-13 13:49
Kaip gaila.. kiek čia informacijos pasisemta..

2023-09-02 17:51
Visos iniciatyvos palaikomos Smile

2023-08-06 15:41
Tai davai prikeliam! aš pats čia nebuvau kokius 15 metų xD

2023-07-22 16:51
Dabar pas daugumą namuose jau verda gyvenimai Grin

2023-07-12 22:30
Kazkada cia virė gyvenimas Smile

2023-07-10 12:14
Aš taip pat seniai buvau, krista, kad dar neištrynė Grin

 
 

Draugai, kolegos

Tarantulas.ru

Šinšilų ola

Egzotinių gyvūnų parduotuvė

D. Liekio gamtos tyrimai ir stebėjimai

Norit draugauti?
 
 

Naujausios nuorodos
Egzotiniu gyvūnų parduotuvė GERIAU...
  Geriausia specializuota elektorinė egzotinių ...

Trixie
  Produktai Jūsų augintiniams

Spidersonline.pl
  Elektroninė voragyvių parduotuvė. Į užklau...

Lampropertis šeimos gyvatės
  Lampropertis šeimos gyvatės

Cichlasoma.lt
  Puslapis apie ciklidus ir akvariumus

 
 
Jau yra:
Narių: 8239
Naujienų: 703
Straipsnių: 190
Nuotraukų: 7794
Video: 83
Failų: 25
Anekdotų: 232
Pranešimų: 39611
 
 
  
  36148141 aplankė mus
Draugai: Baidarių nuoma