2024m. March 28d. 11:14:03

Navigacija
· Pradžia
· Straipsniai
· Galerija
· Forumas
· Komentarai
· Anekdotai
· Kontaktai
Naujokams
· Taisyklės
· DUK
· ŽODYNAS
· Paieška
Naudinga
· Konkursai, siurprizai
· Video
· Nuorodos
· Siųstis
· PARAMA
 
 

Naujausia foto
Naujas šeimos narys :))
Naujas šeimos narys...
2023/03/25 11:16

 
 

Atsitiktinė foto

 
 

Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 3

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 8,002
· Naujausias narys: Kestutis
 
 
Peržiūrėti temą
Egzotika.Info » Ektotermai » Žalčiai
 Spausdinti temą
Kukurūzinis žaltys
ievuciuke54
Sveiki visi. Esu šio tinklalapio naujokė. :labas: Daug skaičiau apie kukurūzinius žalčius, daug domėjausi apie jų priežiūrą ir terariumus, perskaičiau visą šią temelę ir pati nusprendžiau tokį padarėlį įsigyti, nes esu prijaučianti gyvatėms - žalčiukams (mano mylimiausias gyvūnas) :thumb: Todėl norėjau užduoti jau galbūt šimtąjį kartą užduotus klausimus : Kur būtų galima įsigyti dar jauną kukurūziuką? Kokio terariumo jiems reikėtų ir kaip ten su įranga? (ko reikėtų) Nes prisiskaičiau, kad vieni sako lempų reik - kiti ne. Ir kur būtų galima įsigyti. Tikiuosi būsiu neapšaukta Jūsų už galbūt kvailus klausimus ir man pagelbėsite. :help::aciu:
 
ievuciuke54
Dar karta sveikučiai. :labas: Ačiū visiems už didelę pagalbą ir nuoširdumą. Tik iškilo dilema. Gyvenu Marijampolėje ir čia Kikoje nėra parduodamų terariumų. Galbūt kas nors galėtų padaryti 40/30/40 matmenų terariumą arba trupučiuką didesnį nebrangiai? Smile Arba pasiūlyti kur būtų galima įsigyti? :yes:
 
Vobleris
http://odisejus.l... ir siunčia lyg visur.
 
www.egzotika.info
ievuciuke54
Dėkui už suteiktą informaciją. Smile
 
gretike123
Jaunu zalciuku manau tau gali parduoti gyvatux. :yes: Kai buvau as pas ja ten ji begale ju turejo. Va pamegink i az parasyt http://www.egzotika.info/profile.php?lookup=3011. Smile
Redagavo gretike123 2011-06-17 11:44
Eublepharis macularius
Iguana
 
donatas_s
Dowis parašė:
Sveiki, įdomu pasidarė, kiek apytiksliai gyvena ( nesusirgęs, jei viskas gerai ) kukurūzinis žaltys?? Straipnį skaičiau, atsakymo į šį klausimą neradau.

Dowis.
:aciu:


Vobleris parašė:
Čia taipogi panašiai Wink ką tau Loona pasakojo :yes: apie driežų gyvenimo trukmę.Gali gyventi ir 8 ir 15 ir gal 20 metų.Tikiuosi daugiau temų su kekvienos rūšies gyvūnu (kas ,kiek gyvena) nebus,tai apstraktu ir priklauso nuo begales faktoriu.Vidurkis yra,bet tai dar neviskas.

+37060481407
 
http://www.egzotika.info
Marius_veta
Sveiki, esu naujokas, norėčiau laikyti kukurūzinį žaltį Smile Visgi 26 puslapiai- ganėtinai daug, o stipresnių akinukų pirkti nesinori ;D Taip, žinau apie maitinimą, nėrimąsi, temperatūras ir visa kita Smile Turiu porą klausimų. Plantuoju daryti terariumą pats (suveržimas varžtais), tačiau klausimas dėl matmenų Smile Ar 100x50x40 nebus per didelis vienam ''kukurūznikui''? Dizainas laiptuotas. Bei antras klausimas- gal žinote kas parduoda jaunus žalčiukus? nesinori kažkieno jau čiupinėto, norisi auginti nuo mažens Smile Jei negaila valandėlės Jūsų brangaus laiko- susisiekite su manim AŽ, e- mail arba skype (mattwaju). Iš anksto dėkoju!
 
paurok89
1 Nesu profesionalas ir neturiu sio zalcio, bet manau nebus per didelis
2 nuo mazens sunkiau auginti naujokui siuloma pirkti jau paaugejusy 1m ilgio zalty, o jei knieti gauti mazgi man atrodo Vilmantas gal turi
 
warskiuz
100x50x40:thumb: turiu patina ir patele planuoju jiems 2 toki tera pirkti.. tai vienam rojus butu... nepirk lb jaunu, paziurek forume yra ju daug. patariu pirkti is gyvatux..
 
rimga321
Pritariu Warskiuz, pirk is gyvatux, tikrai gausi sveikus gyvaciukus Wink
 
Chemecall
Norėjau paklaust, ar galima žalčiui duot vištienos sakykim jei neturi kuo tuo metu pašerti? Tik nepradėkt pult ir rėkt, nes aš nekalbu apie tai kad va visą gyvenimą ruošiuos šert vištiena, o tik tam kartui, kol nusipirksiu pelių?
Redagavo Chemecall 2011-09-19 19:36
 
simonanomis
Sveiki, noriu paklausti, del sleptuves ar tinka kukuruzinukams ne kokoso, o kito riesuto ar augalo seklos lukstas? turiu pora, bet nuo ju toks gamtos kvapas sklinda kai isvirinau, kokosai tokio neturi, ar nenuodytu kvapas zalcio?

Jeigu kevala noriu naudoti kaip gertuve-baseina, kuo galima butu padengti dugna, kad nesusigertu vanduo (estetika+sveikata).

Dekui.
 
warskiuz
pabego kukuruzas... gal kam buvo taip ir zinot kaip prisivilioti ji???:help:
 
Loona
http://egzotika.i...icle_id=99
 
warskiuz
visa diena ieskau, ir pastangos bevaises.. toks jausmas, kad isgaravo is namu...
 
blackjack3
man pora kart pabego ir dazniause buna po lova arba linoliaumo o vienas jau 5d. kaip pabeges
 
warskiuz
Vakar namie buvo kambariu keitimasis... viska perziurejau, arba jis pabego i lauka arba po grindimis. visi namai uzpilti miltais, pristatyta peliuku bet judejimo nera..
 
Chemecall
Mano irgi pabėgęs, taigi ne tu vienas sėdi be žalčio Grin
 
blackjack3
gal jie pabego vienas pas kita ? GrinD romeo ir jueleta
 
warskiuz
pas mane snow patinas tai biski gaila butu jei neatsirastu.........
 
Peršokti į forumą:
 
 

Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
 
 

Shoutbox
You must login to post a message.

2024-01-05 20:47
Kaip surasti savo įkeltas foto?

2023-10-17 02:27
Hey ho, Nenoriu post'o kurti. Gal kas agamiukus parduoda?

2023-10-16 16:55
Kitais metais egzotika.info bus pilnametė. Grin kiek pamenu, tai nuo 2006 metų gyvuoja. Wink

2023-09-17 12:57
Dėl to puslapis ir laikomas ir dar gyvas Smile

2023-09-13 13:49
Kaip gaila.. kiek čia informacijos pasisemta..

2023-09-02 17:51
Visos iniciatyvos palaikomos Smile

2023-08-06 15:41
Tai davai prikeliam! aš pats čia nebuvau kokius 15 metų xD

2023-07-22 16:51
Dabar pas daugumą namuose jau verda gyvenimai Grin

2023-07-12 22:30
Kazkada cia virė gyvenimas Smile

2023-07-10 12:14
Aš taip pat seniai buvau, krista, kad dar neištrynė Grin

 
 

Draugai, kolegos

Tarantulas.ru

Šinšilų ola

Egzotinių gyvūnų parduotuvė

D. Liekio gamtos tyrimai ir stebėjimai

Norit draugauti?
 
 

Naujausios nuorodos
Egzotiniu gyvūnų parduotuvė GERIAU...
  Geriausia specializuota elektorinė egzotinių ...

Trixie
  Produktai Jūsų augintiniams

Spidersonline.pl
  Elektroninė voragyvių parduotuvė. Į užklau...

Lampropertis šeimos gyvatės
  Lampropertis šeimos gyvatės

Cichlasoma.lt
  Puslapis apie ciklidus ir akvariumus

 
 
Jau yra:
Narių: 8236
Naujienų: 703
Straipsnių: 190
Nuotraukų: 7794
Video: 83
Failų: 25
Anekdotų: 232
Pranešimų: 39611
 
 
  
  36147505 aplankė mus
Draugai: Baidarių nuoma