2024m. March 29d. 01:24:19

Navigacija
· Pradžia
· Straipsniai
· Galerija
· Forumas
· Komentarai
· Anekdotai
· Kontaktai
Naujokams
· Taisyklės
· DUK
· ŽODYNAS
· Paieška
Naudinga
· Konkursai, siurprizai
· Video
· Nuorodos
· Siųstis
· PARAMA
 
 

Naujausia foto
Naujas šeimos narys :))
Naujas šeimos narys...
2023/03/25 11:16

 
 

Atsitiktinė foto

 
 

Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 3

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 8,002
· Naujausias narys: Kestutis
 
 
Peržiūrėti temą
Egzotika.Info » Ektotermai » Žalčiai
 Spausdinti temą
Kukurūzinis žaltys
Emilijus
aciu uz informacija dar norejau paklaust ar galima det iskart nupjauta saka i terariuma ar sausu reikia kaip ja paruost jai is misko parsivezus?:geek:
 
Pao
Reiketu paruosti, arba puode pavirinti vandenyje, arba orkaiteje pakaitinti.
Draugų draugai man nedraugai, nes jie man nedraugai...
 
www.egzotika.info
Emilijus
aciu labai uz info, tai cia kaip i akvariuma irgi virint reikia turiu akvariuma:hap:
 
Emilijus
O kas butu geriausia kukuruziniuj zalciuj is kraiku dar skaiciau kad grunta galima ir kokoso zieves gal galit patart kas geriau gal parduotuvej kokiu geresniu yra?:help:
 
Vladas
MrJinx parašė:
Ir is vis nelabai megstu tiketi lietuviu mokslininkais rasanciais apie viska ko realiai negali paciupineti o jei ir gali tai arba keleta egzemplioriu simuliuotomis salygomis arba dalinius stebejimus naturalioje aplinkoje...


100% su tavim sutinku! Lietuvių mokslininkai gal dar ir nusimano šiek tiek ornitologijoj ir entomologijoj (bent jau vietinių rūšių), bet dėl herpertologijos jiems dar ...ttttTOOLIiiii... mano nuomone reikia mokytis iš Geriausių !
Sunkumuose visada slypi galimybės.
Albertas Einšteinas
 
herpetologas
nepasikliauti tokio zmogaus kaip prof R.Kazlausko{ismanancio herpetologijos na tiksliau terariumistikos niuansus ne vien tik teorijose)butu is ties klaidinga,kai buvau jaunas:read: gavau itin daug naudingu patarimu is gerb R.Kazlausko,gerbiu tokius zmones,ir kitiems siulyciau daugiau pagarbos autoritetams,mums dar is ju mokytis ir mokytis,be to drysciau teigti kad profesorius terariumistikos pradininkas LietuvojeSmile
su egzotika idomiau
 
Linius
[quote]Ravenous parašė:
o todėl, kad ateity nelaikytų mano kišamos rankos į terariumą kaip maisto Wink ir negriebtų už jos :geek:

na, nežinau, aš savo taivanį maitinu tere ir niekad rankos griebt nebandė, kažkaip logiškai pamąsčius puolimo refleksas lyg ir neturėtų susidaryt, juk šeriu tik vidutiniškai kartą į savaitę, o šiaip ranką kišu į terą kasdien ir ne po vieną kartą dažniausiai... kiek suprantu, jis maistą čiumpa daugiau pajutęs kvapą, o ir rega, atrodo, ne paskutinėj vietoj, nes į pelę reaguoja jau per tero stiklą.
...nusišypsok, jei skauda labai...
 
herpetologas
ir dar del UV spinduliu reikalingumo zalciams,pitonams,smaugliams,sakyciau pasikliaudamas daugelio zymiu terariumistu nuomone ir asmenine patirtimi kad bet kokiu atveju(kalba gali eiti tik apie tai ar butina UV naudoti istisai)UV spinduliai yra butini ypac jei galvojama apie veisima,UV stimuliuoja poravimasi,pagerina nusilpusiu ropliu busena,ypac UV butini po ziemojimoSmile
su egzotika idomiau
 
Vladas
herpetologas parašė:
ir dar del UV spinduliu reikalingumo zalciams,pitonams,smaugliams,sakyciau pasikliaudamas daugelio zymiu terariumistu nuomone ir asmenine patirtimi kad bet kokiu atveju(kalba gali eiti tik apie tai ar butina UV naudoti istisai)UV spinduliai yra butini ypac jei galvojama apie veisima,UV stimuliuoja poravimasi,pagerina nusilpusiu ropliu busena,ypac UV butini po ziemojimoSmile

Ką tu turi omeny sakydamas UV, UVA ar UVB spektrą ?... Kalba ėjo apie tai ar gyvatėms reikalingas UV (o konkrečiai UVB ) spektras vitamino D3 sintezei... Bet kaip teigia daugelis mokslininkų gyvatėms UVB išvis nereikalingas, nes kaip sakiau jie nemoka sintetinti D3 ir gauna jį iš maisto. Apie UVA spektrą kuris kaip tik ir atsako už veisimąsi, gyvūno savijautą, apetitą ir t.t. aš nieko neturiu ir patariu visiems jį nusipirkti, bet visdelto šis spektras taip pat nebūtinas, bet pageidautinas. Smile
Sunkumuose visada slypi galimybės.
Albertas Einšteinas
 
Emilijus
kur galima nusipirkt kukurizini zalty teroi nera kur dar butu galima vilniuje?:help:
 
evalduxx
Reryje pabanyk paieškoti, gal tenais turės, o šiaip tai lauk pavasario, nes žiemą šaltakraujų gyvūnu prekyba suletėjusi būna, ir nėra tokio didelio pasirinkimo.
 
Emilijus
reryje taip pat nera:nezin:
 
ledine11
laba visiems gal kas zino ropliu parduotuves adresa kaune???:conf:FrownFrownFrown:aciu: beje ar terariuma butu galima laikyt ant zemes????ruosiuosi augint kukuruzinuka:hap: kiek kainuotu apytiksliai terariumas gruntas ten tie visi papuosimai ir zaltys apytiksli suma kaune:naiv::laugh::laugh:Frown
Redagavo ledine11 2007-01-25 14:21
Smile
 
KiDa
Ar galima akvarima panaudoti kaip terariuma? FrownManau, nieko blogo nenutiks? Jis butu kukuruziniui.Grinisap:
Oi laukiam laukiam;D
 
KiDa
Ir ar geras dydis? Ilgis-70cm,l Plotis-35cm ir aukstis-40cm. Manau reiktu didesnio...
Oi laukiam laukiam;D
 
titana
Šiaip išmok viską rašyti vienoje žinutėje,jei ką prisiminsi tai darašyk paspaudusi REDAGUOTI.Iš akvariumo galima daryti,tačiau reikės padaryti ventiliacinį dangtį.Išmatavimai pradžiai būtų geri,vėliau galėtum įsigyti didesnį terariumą.
 
KiDa
Iš ko patartumėt daryti ventiliacinį dangtį?Frown
Oi laukiam laukiam;D
 
titana
Kaip iš ko?Iš drotelių.Yra senukuose pirkti įvairaus skersmens tinklelių.
 
tesiukas
Sveiki visi!!! As ruosiu terariuma kukuruzinukui ir man iskilo toks klausimelis: straipsniuose skaiciau apie dezes su dregnomis samanomis, tik nelabai supratau is kokios medziagos tiktu daryti ta deze ir kokios tos samanos turi buti ir ar isvis tos dezes reikia? Frown
 
AndriusN
tesiukas parašė:
Sveiki visi!!! As ruosiu terariuma kukuruzinukui ir man iskilo toks klausimelis: straipsniuose skaiciau apie dezes su dregnomis samanomis, tik nelabai supratau is kokios medziagos tiktu daryti ta deze ir kokios tos samanos turi buti ir ar isvis tos dezes reikia? Frown

Apie drėgmės kamerą čia šneki? Smile
jei taip, tai aš padaręs iš 1litro talpos stiklainio ir uždengęs medžio žieve... Smile
"Šalta!" (P. Coelho)
 
Peršokti į forumą:
 
 

Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
 
 

Shoutbox
You must login to post a message.

2024-01-05 20:47
Kaip surasti savo įkeltas foto?

2023-10-17 02:27
Hey ho, Nenoriu post'o kurti. Gal kas agamiukus parduoda?

2023-10-16 16:55
Kitais metais egzotika.info bus pilnametė. Grin kiek pamenu, tai nuo 2006 metų gyvuoja. Wink

2023-09-17 12:57
Dėl to puslapis ir laikomas ir dar gyvas Smile

2023-09-13 13:49
Kaip gaila.. kiek čia informacijos pasisemta..

2023-09-02 17:51
Visos iniciatyvos palaikomos Smile

2023-08-06 15:41
Tai davai prikeliam! aš pats čia nebuvau kokius 15 metų xD

2023-07-22 16:51
Dabar pas daugumą namuose jau verda gyvenimai Grin

2023-07-12 22:30
Kazkada cia virė gyvenimas Smile

2023-07-10 12:14
Aš taip pat seniai buvau, krista, kad dar neištrynė Grin

 
 

Draugai, kolegos

Tarantulas.ru

Šinšilų ola

Egzotinių gyvūnų parduotuvė

D. Liekio gamtos tyrimai ir stebėjimai

Norit draugauti?
 
 

Naujausios nuorodos
Egzotiniu gyvūnų parduotuvė GERIAU...
  Geriausia specializuota elektorinė egzotinių ...

Trixie
  Produktai Jūsų augintiniams

Spidersonline.pl
  Elektroninė voragyvių parduotuvė. Į užklau...

Lampropertis šeimos gyvatės
  Lampropertis šeimos gyvatės

Cichlasoma.lt
  Puslapis apie ciklidus ir akvariumus

 
 
Jau yra:
Narių: 8240
Naujienų: 703
Straipsnių: 190
Nuotraukų: 7794
Video: 83
Failų: 25
Anekdotų: 232
Pranešimų: 39611
 
 
  
  36149963 aplankė mus
Draugai: Baidarių nuoma