2024m. April 19d. 17:05:29

Navigacija
· Pradžia
· Straipsniai
· Galerija
· Forumas
· Komentarai
· Anekdotai
· Kontaktai
Naujokams
· Taisyklės
· DUK
· ŽODYNAS
· Paieška
Naudinga
· Konkursai, siurprizai
· Video
· Nuorodos
· Siųstis
· PARAMA
 
 

Naujausia foto
Naujas šeimos narys :))
Naujas šeimos narys...
2023/03/25 11:16

 
 

Atsitiktinė foto

 
 

Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 4

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 8,003
· Naujausias narys: Alvyda
 
 
Peržiūrėti temą
Egzotika.Info » Ektotermai » Gyvatės
 Spausdinti temą
Pieninė nevalgo! Ką daryt?
Richardas
orpa parašė:
man jau šita tema nebeaktuali - kolkas viskas super, ryja kaip pakalusi :hap:

tik neima nuo pinceto - kažko bijo. Tada sprendimą toki turim: ji susiraičius guli - tai jai "į viduriuką" įdedu peliuko gabaliuką - pauosto pauosto ir niam niam :clap:

Moderuota: lietuvybė
Tema aktuali visiem pradedantiems laikyti gyvates-- Sveikinu:geras: kad augintinis ėda:thumb: bet išsakytos geros ir protingos mintys gali ir kitam praversti. Gerai parašė Herpetologas būdu n. Nepamiršk kad lampropeltis dar gali krėsti tokiu išdaigu nesyk:conf: Na o dabar dar karta sekmėsWink
Aš nepiktai aš draugiškai .richardas riškus 1968m. Aš geras kai miegu ir miegu kai geras
 
omax
Sveiki visi. Turiu ir aš tokią bėdą. Pirkau 2010.02.05. Kelionė iš Šiaulių jai streso neįvarė, valgė normaliai. Nėrėsi pas mane tris kartus (02.21;03.31;05.27). Maitindavosi tiesiai iš rankų galima sakyt. Kai pradėjo suvalgyt po keturis naujagimius peliukus, pradėjau duot naujagimius žiurkiukus. Dabar peliukų visai neima. Ir suvalgo tik po kokį vieną žiurkiuką į 1,5sav Sad .Pirkau iš Efkos dvi Lampropeltis ruthveni.Vieną iš karto pardaviau. Ir ji yra vos ne dvigubai didesnė už manąją dabar...Sad Nevalgyt pradėjo maždaug tuo laiku, kai pradėjau maitint žiurkiukais ir kardinaliai pakeičiau terariumą į šitą http://www.egzoti...to_id=5773
Sėdi ji ištisai už gertuvės arba už augalo. Jau neėda apie dvi savaites.
Turiu katiną, kuris prieina prie tero per kokį metrą. Nuo vakar jau nebeprieis, nes spinteles perstumdžiau SmileGal čia katinas kaltas, stresą varo?

Laukiu patarimų bei kritikos už mano klaidas.
Redagavo omax 2010-07-10 09:23
 
omax
Nu gyvatė išsinėrė 07.08 Tikėkimės pagerės situacija....
 
neo
1.5 savaites nesimaitina ir jau panikuoji Smile
 
omax
neo,terariumą perdriau balandį kažkur.Ir nuo tada vienas žiurkiukas į savaitę....
 
neo
juk maitinasi, kodel ne tiek kiek anksciau? cia jau kitas klausimas, i kuri atsakymu gali buti labai daug.
 
omax
Aš ir ieškau tų atsakymų.Jei pradžioj gerai maitinosi,o dabar ne,tai kažką aš padariau negerai (bent taip manau).
 
Erikas Bruzikas
kokio dydzio terariumo reikia sei gyvatei? kokios komplektacijos ?
 
SerpentLithuania
Googlis pilnas Wink Suprantu, kai paklausia kazkokiu klausimu kaip elgtis tam tikrose sunkiose situacijose, bet ne tokiu ,,lempiniu'' klausimu.
 
gaby1
Sveiki. Galbūt galėsit padėti. Smile
Taigi,jau apie mėnesį auginu Lampropeltis triangulum sinaloae. Prieš tai daug žinių neturėjau, nes gyvačiokė atvyko pasisvečiuoti, kol šeimininkas užsienyje. Bėda ta,kad gyvatė neėda. Prieš atvykdama pas mane,buvo valgiusi maždaug prieš dvi savaites, taigi šiuo metu yra nevalgiusi jau apie pusantro mėnesio. Prieš kelias dienas išsinėrė. Kasdien po kelis kartus siūlau peliukus, gyvą ir šaldytus,-nevalgo. Atrodo lyg bijotų..Kadangi visada buvo maitinama gyvu maistu,bijau,kad nebūtų įkandęs koks peliukas kažkada. Ką patartumėte daryti? Kad tik nenumirtų po tokio ilgo badavimo..
Pieninukė nemaža,maždaug 1.1 metro,suaugusi. Kokio dydžio peliukus jai reikėtų duoti? Gyvatei siūlomas gyvasis peliukas yra suaugęs,nemažas,tačiau mano žiniomis ji yra valgiusi ir didesnių,tai tikriausiai ne čia problema..
 
Peršokti į forumą:
 
 

Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
 
 

Shoutbox
You must login to post a message.

2024-01-05 20:47
Kaip surasti savo įkeltas foto?

2023-10-17 02:27
Hey ho, Nenoriu post'o kurti. Gal kas agamiukus parduoda?

2023-10-16 16:55
Kitais metais egzotika.info bus pilnametė. Grin kiek pamenu, tai nuo 2006 metų gyvuoja. Wink

2023-09-17 12:57
Dėl to puslapis ir laikomas ir dar gyvas Smile

2023-09-13 13:49
Kaip gaila.. kiek čia informacijos pasisemta..

2023-09-02 17:51
Visos iniciatyvos palaikomos Smile

2023-08-06 15:41
Tai davai prikeliam! aš pats čia nebuvau kokius 15 metų xD

2023-07-22 16:51
Dabar pas daugumą namuose jau verda gyvenimai Grin

2023-07-12 22:30
Kazkada cia virė gyvenimas Smile

2023-07-10 12:14
Aš taip pat seniai buvau, krista, kad dar neištrynė Grin

 
 

Draugai, kolegos

Tarantulas.ru

Šinšilų ola

Egzotinių gyvūnų parduotuvė

D. Liekio gamtos tyrimai ir stebėjimai

Norit draugauti?
 
 

Naujausios nuorodos
Egzotiniu gyvūnų parduotuvė GERIAU...
  Geriausia specializuota elektorinė egzotinių ...

Trixie
  Produktai Jūsų augintiniams

Spidersonline.pl
  Elektroninė voragyvių parduotuvė. Į užklau...

Lampropertis šeimos gyvatės
  Lampropertis šeimos gyvatės

Cichlasoma.lt
  Puslapis apie ciklidus ir akvariumus

 
 
Jau yra:
Narių: 8290
Naujienų: 703
Straipsnių: 190
Nuotraukų: 7794
Video: 83
Failų: 25
Anekdotų: 232
Pranešimų: 39611
 
 
  
  36246638 aplankė mus
Draugai: Baidarių nuoma