2024m. March 28d. 14:36:24

Navigacija
· Pradžia
· Straipsniai
· Galerija
· Forumas
· Komentarai
· Anekdotai
· Kontaktai
Naujokams
· Taisyklės
· DUK
· ŽODYNAS
· Paieška
Naudinga
· Konkursai, siurprizai
· Video
· Nuorodos
· Siųstis
· PARAMA
 
 

Naujausia foto
Naujas šeimos narys :))
Naujas šeimos narys...
2023/03/25 11:16

 
 

Atsitiktinė foto

 
 

Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 3

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 8,002
· Naujausias narys: Kestutis
 
 
Peržiūrėti temą
Egzotika.Info » Ektotermai » Gyvatės
 Spausdinti temą
Pieninė nevalgo! Ką daryt?
orpa
Sveiki Gyvačių mylėtojai,

pagaliau ir as ją įsigijau Smile Dar tik 2 dienas turiu (apie 30 cm, teroj sakė, jai maždaug 1 mėnuo).
Kiek skaičiau straipsnių ir forume - tai jai stresas turbūt pradžioj, kol pripras prie naujų namų, bet pardavėjas sakė, kad ji paskutinįkart valgė prieš savaitę - tai bandžiau įsiūlyt tik ką gimusį gyvą žiurkėniuką.
DEJA, nevalgė nei dieną, nei per naktį nesuvalgė.
Žiurkėnas, nors ir tik ką gimęs, bet mano (kaip NEeksperto) akim, vistiek nemažas.
Tai va, KLAUSIMAS: ar čia reikia nujausti bėdą, ar tai natūralu, t.y. stresas, ir todel pradžioj nevalgo?

būsiu dėkingas už bet kokius patarimus :help:
Redagavo mildaster 2008-01-04 11:44
 
evalduxx
Juk jeigu skaitei, tai ir gerai perskaitei, kad reikia priprasti prie naujų namų, tad savaitė mažas laiko tarpas lauk. Tada žiurkėno jauniklis bus perdidelis, nes pieninė gyvačiukė ir dar 30cm ilgio, tikrai permaža tokiam maistui, geriau pelių naujagimiai.
 
steu
netempk ilgai su mažytėmis gyvatėmis, visų pirma antrinu evaldukui jog ištiesų reikia mažiuko peliuko, ir negaišk, nes jaunos gyvačiukės greitai nusilpsta, į savaitę po kartą tikrai duok peliuką, dar geriau pora sykių kol jauna jei turės apetitą.

-
 
orpa
evalduxx parašė:
Juk jeigu skaitei, tai ir gerai perskaitei, kad reikia priprasti prie naujų namų, tad savaitė mažas laiko tarpas lauk. Tada žiurkėno jauniklis bus perdidelis, nes pieninė gyvačiukė ir dar 30cm ilgio, tikrai permaža tokiam maistui, geriau pelių naujagimiai.


1.ačiū už atsakymą
2. tas žiurkėnukas apie 1,5 cm ilgio / 0,5 cm storio. Būna mažesnių graužikų naujagimių? Labai tikiuosi...
Redagavo mildaster 2008-01-04 12:08
 
orpa
steu parašė:
netempk ilgai su mažytėmis gyvatėmis, visų pirma antrinu evaldukui jog ištiesų reikia mažiuko peliuko, ir negaišk, nes jaunos gyvačiukės greitai nusilpsta, į savaitę po kartą tikrai duok peliuką, dar geriau pora sykių kol jauna jei turės apetitą.


matai, aš jam ir savo šeimos narius sumaitinčiau, bet kad nesidomi gyvatė maistu :no:
Redagavo mildaster 2008-01-04 12:09
 
giriniss
blogiausiu atveju galima vištienos raumens (širdies arba file :) gabaliuką per prievartą duoti, bet tai patarčiau nebent patyrusiems roplių augintojams su dideliu žinių bagažu, taip kad patariu ieškoti naujagimių peliukų, vilniuj. kaune/klaipėdoj, manau, įmanoma rast.
Redagavo mildaster 2008-01-04 13:06
 
Mariezas
Jei per prievarta šert,patogiausia peliukai.
 
steu
per prievarta reikia mokėti pašerti.. nenugalabykit gyvatės..

-
 
Mo-o
Maniškė Coelognathus radiatus taip pat,neėdė,2 savaites laukiau,kol pripras,bet ji maistu vistiek nesidomėjo,taigi šeriu per prievartą.
 
orpa
Valio!!!
Vakar vakare žiurkėną(naujagimis, sušaldytas buvo) perpjoviau per pusę ir padėjau atšilusį tere ant akmens... Lempa jį turbūt dar labiau pašildė, ir kol nuėjau parūkyt, grįžęs peliuko neberadau - tik pamačiau, kad ties viduriu kūno manasis kažkoks pastorėjęs :hap:

Tik gaila, paties proceso nemačiau...

Šiandien tą procesą reikės bandyt kartoti :yes:

Moderuota: lietuvybė
Redagavo mildaster 2007-11-23 07:28
l.p.woodiny
a.mexicanum #3
e.macularius
Atelerix albiventris/Atelerix algirus
ir t.t.
 
garsas
gal palauk bent savaitę ar 5-6d. nekartok
 
orpa
o kodėl nekartot?
Argi gresia persivalgymas jai nuo 1/2 mažiuko aklo raudono žiurkėno? Frown
Tas gabaliukas gaunasi nedidesnis už va šitą smile'ą :hug:

Moderuota: lietuvybė
Redagavo mildaster 2007-11-23 13:41
l.p.woodiny
a.mexicanum #3
e.macularius
Atelerix albiventris/Atelerix algirus
ir t.t.
 
Richardas
Šerti šia gyvate priverstinaiGrinead: atsargiau su patarimais ! Angry :no: Visus lampropelčius šerti priverstinai nepatartina :conf: Dar tokius mažus Grinead: :no: Šių gyvačių trapūs žandikauliai, sunkiai praveriama ryklė Frown Net suaugusią lengva pažeisti Grinead: O jauniklį - tuo labiau Grinead: Lampropelčiai linkusios į stresą gyvatės Grinisap:, kurios dažnai mėgsta ir pabadauti. Pradedančiajam nepatarčiau pirkti tokių mažų šių gyvačių :no: Bet jau įsigijo tai įsigijo. Tai suteik jai salygas ir ramybę. Nes post transportinis stresas paveikia visus gyvūnus, ypač tokius tam jautrius :yes: Mažius pradėjo ėsti - tai valio :hap:
ps. būkit atsargesni su patarimais (kai kažkas gali mirti) cituoju: "Maniškė Coelognathus radiatus taip pat neėdė, 2 savaites laukiau, kol pripras, bet ji maistu vistiek nesidomėjo, taigi šeriu per prievartą." Žinoma, badaujančias gyvates reikia šerti priverstinai bet, atsižvelgiant į tai, kokia tai gyvatė ir kitus niuansus ir numanomas priežastis :conf:. Tavo Lampropeltis dar ne kartą badaus (toks jau jų būdas). Tik nedrįsk jo prievartauti :no:: jei bus tikra bėda Grinead:, lai šeria bent jau tas, kas tikrai tai moka. Sėkmės auginant:aciu:
Redagavo mildaster 2007-11-23 13:45
Aš nepiktai aš draugiškai .richardas riškus 1968m. Aš geras kai miegu ir miegu kai geras
 
orpa
va čia tai post'as :thumb:
ačiū už patarimus Wink
šiaip per prievartą ir nežadu to daryt - kompetencijos per mazai Frown

o aš (kiek remiuosi čia rašančiųjų patirtim) manau, pas mane kol kas viskas ok; suvalgė vienąkart - valgys ir toliau :jeee:

Moderuota: lietuvybė
Redagavo mildaster 2007-11-23 13:47
l.p.woodiny
a.mexicanum #3
e.macularius
Atelerix albiventris/Atelerix algirus
ir t.t.
 
Richardas
orpa parašė:
o kodėl nekartot?
Argi gresia persivalgymas jai nuo 1/2 mažiuko aklo raudono žiurkėno? Frown
Tas gabaliukas gaunasi nedidesnis už va šitą smile'ą :hug:

Moderuota: lietuvybė
kur skubi? ar viską apie gyvates perskaitei? Gyvatė virškina vidutiniškai savaitę + - . Nusipirkai juvelyriškai mažą, tai ir elkis juvelyriškai subtiliaiSmile sėkmės Cool
Redagavo mildaster 2007-11-23 14:03
Aš nepiktai aš draugiškai .richardas riškus 1968m. Aš geras kai miegu ir miegu kai geras
 
orpa
bet kad ten nėr ką virškint... įsivaizduok: pusė 2 cm dydžio pelioko...

na bet jei jau spec'as sako - tada sekantis kartas bus už savaitės :aciu:

Moderuota: lietuvybė
Redagavo mildaster 2007-11-23 14:05
l.p.woodiny
a.mexicanum #3
e.macularius
Atelerix albiventris/Atelerix algirus
ir t.t.
 
Richardas
Kitą sykį duok daugiau Wink






Moderuota: lietuvybė
Redagavo Ravenous 2007-11-23 14:56
Aš nepiktai aš draugiškai .richardas riškus 1968m. Aš geras kai miegu ir miegu kai geras
 
garsas
orpa parašė: tada sekantis kartas bus už savaitės :aciu:

jei esi nekantrus ir bijai kažko, gali pabandyti padėti kur nors maisto ir anksčiau, bet ne sekančią dieną po pavalgymo. Nesvarbu kiek ji gavo (geriau gautų tiek kiek nori bet iš karto) ir suvalgė nors 5 dienas neduok. nors ir neturėtų pati imti anksčiau nei išalks
Redagavo garsas 2007-11-23 19:20
 
herpetologas
Yra n ir n būdų natūraliai maitinimosi stimuliacijai (zinoma, jei nebuvo pažeistos pagrindinės žalcių mitybos taisyklės - nebuvo kardinaliai pakeistas maistas kaip, pvz, šiuo atveju: žaltys greičiausiai gaudavo peliukus, o čia staiga buvo pasiūlytas žiurkėnas ir, aišku, dar dydis neproporcingas buvusio maisto dydžiui). Lemtingi kartais būna ir teritoriniai pasikeitimai, o stimuliuot mitybos procesus gali ir ultrafioletinių spindulių arba saulės ir vandens vonios; savo praktikoje esu naudojęs ir vit B12 injekcijas. Irgi padėdavo, bet tai jau irgi vienas iš kraštutinių atvejų prieš imantis priverstinos mitybos Wink

Moderuota: lietuvybė

Redagavo mildaster 2007-12-03 08:27
su egzotika idomiau
 
orpa
man jau šita tema nebeaktuali - kolkas viskas super, ryja kaip pakalusi :hap:

tik neima nuo pinceto - kažko bijo. Tada sprendimą toki turim: ji susiraičius guli - tai jai "į viduriuką" įdedu peliuko gabaliuką - pauosto pauosto ir niam niam :clap:

Moderuota: lietuvybė
Redagavo mildaster 2007-12-03 11:30
l.p.woodiny
a.mexicanum #3
e.macularius
Atelerix albiventris/Atelerix algirus
ir t.t.
 
Peršokti į forumą:
 
 

Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
 
 

Shoutbox
You must login to post a message.

2024-01-05 20:47
Kaip surasti savo įkeltas foto?

2023-10-17 02:27
Hey ho, Nenoriu post'o kurti. Gal kas agamiukus parduoda?

2023-10-16 16:55
Kitais metais egzotika.info bus pilnametė. Grin kiek pamenu, tai nuo 2006 metų gyvuoja. Wink

2023-09-17 12:57
Dėl to puslapis ir laikomas ir dar gyvas Smile

2023-09-13 13:49
Kaip gaila.. kiek čia informacijos pasisemta..

2023-09-02 17:51
Visos iniciatyvos palaikomos Smile

2023-08-06 15:41
Tai davai prikeliam! aš pats čia nebuvau kokius 15 metų xD

2023-07-22 16:51
Dabar pas daugumą namuose jau verda gyvenimai Grin

2023-07-12 22:30
Kazkada cia virė gyvenimas Smile

2023-07-10 12:14
Aš taip pat seniai buvau, krista, kad dar neištrynė Grin

 
 

Draugai, kolegos

Tarantulas.ru

Šinšilų ola

Egzotinių gyvūnų parduotuvė

D. Liekio gamtos tyrimai ir stebėjimai

Norit draugauti?
 
 

Naujausios nuorodos
Egzotiniu gyvūnų parduotuvė GERIAU...
  Geriausia specializuota elektorinė egzotinių ...

Trixie
  Produktai Jūsų augintiniams

Spidersonline.pl
  Elektroninė voragyvių parduotuvė. Į užklau...

Lampropertis šeimos gyvatės
  Lampropertis šeimos gyvatės

Cichlasoma.lt
  Puslapis apie ciklidus ir akvariumus

 
 
Jau yra:
Narių: 8239
Naujienų: 703
Straipsnių: 190
Nuotraukų: 7794
Video: 83
Failų: 25
Anekdotų: 232
Pranešimų: 39611
 
 
  
  36148181 aplankė mus
Draugai: Baidarių nuoma