2024m. March 28d. 15:02:26

Navigacija
· Pradžia
· Straipsniai
· Galerija
· Forumas
· Komentarai
· Anekdotai
· Kontaktai
Naujokams
· Taisyklės
· DUK
· ŽODYNAS
· Paieška
Naudinga
· Konkursai, siurprizai
· Video
· Nuorodos
· Siųstis
· PARAMA
 
 

Naujausia foto
Naujas šeimos narys :))
Naujas šeimos narys...
2023/03/25 11:16

 
 

Atsitiktinė foto

 
 

Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 2

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 8,002
· Naujausias narys: Kestutis
 
 
Peržiūrėti temą
Egzotika.Info » Egzotika.Info » Egzotika.Info
 Spausdinti temą
Rašykime lietuviškai
Vladas
shrnz parašė:
:laugh: :laugh: :laugh: čia tai fantastiškas sprendimas :laugh: :laugh: :laugh: man kažkodėl kyla įtarimas, kad jis buvo priimtas ar bent paskatintas personų, kurios nėra suinteresuotos šio puslapio augimu; nors šiaip šis sprendimas toks rusiškai, komunistiškai smirdantis, kad bent kiek blaiviau mąstančiam piliečiui turėtų būti gėda tokį sprendimą sugalvot, ką jau apie priėmimą kalbėt; aišku lengviausia yra DRAUSTI ir jei tai būtų politika, tai tiesiog visi juokiasi iš tokių impotentiškų sprendimų ir juos priiminėjančių asmenų; kažkaip net nepadoru aiškinti atrodo suaugusiems asmenims apie šio absurdiško draudimo nesąmoningumą; nors jau kažkur penkis metus rašau tik lietuviškai ir pradėjau dar tada, kai nebuvo tos visuotinės mados, bet niekada nesupratau ir nesuprasiu prievartos


100% pritariu :thumb:
Sunkumuose visada slypi galimybės.
Albertas Einšteinas
 
ezhiukas_ruke
ratas parašė:
evalduxx parašė:
Na aš išsireikšiu biški kitaip: "Lietuva lietuviams, tad ir rašykime lietuviškai.". Iš šito pasakymo akyvaizdžiai, aš už šią taisyklę. Puiku, seniai to reikėjo. :clap:


"biski" ir "akyvaizdziai" tu esi pats lietuviskiausias lietuvis is visu lietuviu Lietuvoje! triskart vallio! ir viena ilga valioooo!


Manau dėl žodžio "biškį" sumaišyti terminai, turi būti tikras aukštaitis - lietuvis. Ir išvis nesuprantu, kam tie ginčai, kam nepatinka, tas ir nerašys. Man asmeniškai svarbiausia egzotiniai gyvūnai ir dėl naujų žinių, ar noro pasidalinti jomis, aš galiu rašyti taip kaip reikalauja taisyklės ir jas kuriantys žmonės. Kam tas šlapinimasis prieš vėją?
www.audiopulsas.lt

0.0.1 Epicrates angulifer
0.0.1 Acrantophis dumerili
0.0.1 Elaphe Teaniura Friesei
0.1.0 Boa Constrictor
1.0.0 Melopsittacus undulatus
0.0.1 Pandinus imperator
0.0.X Tenebrio molitor
 
DaRkAsZz
Bereikalingai kurta tema juk nepriversi žmogaus rašyt lietuviškai jai jis to nenori ar čia taip suprast kad šitas saitas kurtas kad kuo daugiau apie egz. gyvūnus sužinot bet jaigu nemoki lietuviškai rašyt arba moki bet nenori rašyt lietuviskai tai jau vun iš čia?
 
ezhiukas_ruke
DaRkAsZz parašė:
Bereikalingai kurta tema juk nepriversi žmogaus rašyt lietuviškai jai jis to nenori ar čia taip suprast kad šitas saitas kurtas kad kuo daugiau apie egz. gyvūnus sužinot bet jaigu nemoki lietuviškai rašyt arba moki bet nenori rašyt lietuviskai tai jau vun iš čia?


Kodėl vun, NERAŠYK, o :read:
www.audiopulsas.lt

0.0.1 Epicrates angulifer
0.0.1 Acrantophis dumerili
0.0.1 Elaphe Teaniura Friesei
0.1.0 Boa Constrictor
1.0.0 Melopsittacus undulatus
0.0.1 Pandinus imperator
0.0.X Tenebrio molitor
 
garsas
nelabai įkertat esmę to reikalo. rašiau jau ne kartą ir kartoju jog klaidas tikiu jog paprasčiausiai ignoruos. už gezų kalbą gal netgi nubaus. bet serveryje galima paleisti automatinį klaidų taisymą, na gal dar įvesti kokį 1000 analogų dažniausiai vartojamų žodžių kuriuos sistema pati konvertuos į lietuvių kalbą, kad pranešimai bent kvapą lietuvišką įgautų bet piktybiškai kenkti ir išsidirbinėti - argi jums nuo to lengviau? registruotų narių 1400 o tik keletas (nesudaro nei 1%) visom keturiom prieštarauja. manot nenusibosit? uždės draudimą kad nerašytumėt ir pasibaigs vyriškumas ir galėsit nelietuviškai toliau rašyti apie savo vorus akvariumas.lt
 
Vladas
garsai, tai, kad jei padarytų apklausą manau atsirastų tikrai daug žmonių kurie balsuotų prieš tokį griežtą sprendimą... nes pradžioje buvo kalbama prašymo formoj ir tiek, tada ir aš pasisakyčiau UŽ rašymą Lt raidėm... bet prievarta... na, bet eziukas_ruke (greit pasikeisk nicką, nes tuoj baną gausi už taisyklių nesilaikymą!) buvo teisus: šlapintis prieš vėją neapsimoka, o administracijos požiūris "pašūkaus ir apsiramins" aiškus. O rašyt per skypą ir diskutuot tyngiu, taigi Jūsų saitas darykit ką norit, man DZIN. Wink
Sunkumuose visada slypi galimybės.
Albertas Einšteinas
 
giriniss
o kiek is tu 1400 aktyviai rasantys?
 
AndriusN
Visiem švepliam: Mano nuomone, kai Jūs mokėsit už serverį ir panašiai, tada galėsit "putotis" kiek norit, o dabar gal geriau patylėkit, nes taisyklės yra taisyklės.
"Šalta!" (P. Coelho)
 
Vobleris
Na ka galiu pasakyt Cool neperlenkim lazdos Wink:conf:na,bet jai rašomi komentarai tokie kaip katik perskaičiau (Parduodami/keičiami vorai) temoje tai :svilp::nezin:
 
www.egzotika.info
giriniss
na,bet jai rašomi komentarai tokie kaip katik perskaičiau (Parduodami/keičiami vorai) temoje tai :svilp::nezin:

a ten visad galima rasti perliukų (-; , kai kurie žmonės gal pirmą kartą prisėdę prie kompo, mėgina savo pirmą skelbimą parašyt.
Redagavo giriniss 2007-11-25 13:52
 
donatas_s
Na, tai, kad matoma jog jau ne pirmas jo čia toks skelbimas, bet šitas tai žiaurus galutinai. Skaičiau gal 5 kartus ir vistiek tik apie trekšdalį teksto supratau, vat, kad jis koks Japonas būtu, tada viskas aišku, bet čia man atrodo yra nauja Kauno tarmė.
+37060481407
 
http://www.egzotika.info
Vobleris
donatas_s parašė:
Na, tai, kad matoma jog jau ne pirmas jo čia toks skelbimas, bet šitas tai žiaurus galutinai. Skaičiau gal 5 kartus ir vistiek tik apie trekšdalį teksto supratau, vat, kad jis koks Japonas būtu, tada viskas aišku, bet čia man atrodo yra nauja Kauno tarmė.

Na jo čia jau juokas pro ašaras Grinead: ir manyčiau naujų metų laukt nereiktų :no:
 
www.egzotika.info
giriniss
donatas_s parašė:
Na, tai, kad matoma jog jau ne pirmas jo čia toks skelbimas, bet šitas tai žiaurus galutinai. Skaičiau gal 5 kartus ir vistiek tik apie trekšdalį teksto supratau, vat, kad jis koks Japonas būtu, tada viskas aišku, bet čia man atrodo yra nauja Kauno tarmė.

trint iš karto ir AŽ numest kad perrašytų iš naujo, įskaitomai. kažkaip labai įtartinai paskutiniu metu tokių ėmė daugėti.


Redaguota: lietuvybė

Redagavo Pao 2007-11-25 17:06
 
donatas_s
Pastebėjau, kad puslapyje atsirado daug jaunų žmonių ( kas šiaip sveikintina ), bet dauguma jų kaip tik ir mėgsta tokį rašymo stilių. O antra manau, kad dalis taip protestuoja prieš naujas taisykles ( čia tik mano nuomonė ).


P.S. Norėčiau pasiklausti šių taisyklių sudarytojų, kaip man parašyti žinutę su lietuviškom raidėm iš telefono? Aš prieiti prie kompiuterio su internetu ne visada turiu galimybę, ir dažnai esu prisijungęs su telefonu, o iš jo parašyti Lt raidžių nėra galimybės. Ką apie tai manote?
Redagavo donatas_s 2007-11-25 17:41
+37060481407
 
http://www.egzotika.info
DumBazz
O štai ir išlenda taisyklių spragos.. Smile
 
http://www.flickr.com/photos/8661267@N07/
donatas_s
Tai, kad čia jau visai persistengta, suprantu visas, kad būtų trinamos visos žinutės su visokiausiais sh, ch ir pan, bet lietuviškų raidžių rašymo prievartavimas yra tikra nesamonė, ir aš tikrai nemanau jog nesu lietuvis, jeigu nerašau lietuviškai, ir apskritai tautybė yra parašyta pase ir man visiškai vienodai kokia kalba kas rašo, svarbu, kad rašytų įskaitomai ( nors ir vien lotyniškom raidėm ).
+37060481407
 
http://www.egzotika.info
garsas
Vladas parašė:
garsai, tai, kad jei padarytų apklausą manau atsirastų tikrai daug žmonių kurie balsuotų prieš tokį griežtą sprendimą... nes pradžioje buvo kalbama prašymo formoj ir tiek, tada ir aš pasisakyčiau UŽ rašymą Lt raidėm... bet prievarta... na, bet eziukas_ruke (greit pasikeisk nicką, nes tuoj baną gausi už taisyklių nesilaikymą!) buvo teisus: šlapintis prieš vėją neapsimoka, o administracijos požiūris "pašūkaus ir apsiramins" aiškus. O rašyt per skypą ir diskutuot tyngiu, taigi Jūsų saitas darykit ką norit, man DZIN. Wink

ne saitas nemano, bet aš visom keturiom už rašymą lietuviškai ir kas prieš prašom įsitraukti į diskusijas ir argumentuokit. savo svetainėje tingiu ką nors daryti ir ji "merdi" bet dirba e-pašto tikslais. o serveriu naudojasi daug klientų kurie tvarkosi kaip nori ir svetaines prisižiūri patįs. o už apklausą aš už. tai padėtų ne tik apsispręsti...
 
donatas_s
Tai aš ir esu prieš prievarta rašyt Lt raidėm, o argumentas yra tas, kaip rašyt Lt raidėm su telefonu, kuris nepalaiko lietuviško raidyno, tai ką šiuo atveju pasiūlysi?
+37060481407
 
http://www.egzotika.info
Vladas
garsai, aš ten turėjau omeny šios svetainės adminus sakydamas, kad jų svetainė tai tegu daro ką nori, sorry, kad neaiškiai išsireiškiau Smile. Savo nuomonę jau išsakiau, kad nepalaikau šį idijotišką sprendimą, primenantį nesenai seime išleistą įstatymą dėl rugsėjo 1-osios ir taip pat pasmerktą anksčiau ar vėliau žlugti (tikiuosi), tai ir tiek. Nes kiekvienas yra savo namų karalius kur diktuoja savo taisykles, o mes svečiai, lankytojai tik galim patys sau spręsti į kuriuos "namus" dažniau užeidinėti, šiuo atveju daug lankytojų bus priversti pasirinkti kitus "namus", nes paprasčiausiai neturi (ar nenori) galimybės rašyti lietuvišku šriftu ir pasak gerbiamos administracijos jie yra prastesni už tuos kurie turi (nori).

donatas_s parašė:
Tai aš ir esu prieš prievarta rašyt Lt raidėm, o argumentas yra tas, kaip rašyt Lt raidėm su telefonu, kuris nepalaiko lietuviško raidyno, tai ką šiuo atveju pasiūlysi?


pasiūlysim nesilankyti, ką gi daugiau Grin
Redagavo Vladas 2007-11-25 22:05
Sunkumuose visada slypi galimybės.
Albertas Einšteinas
 
donatas_s
Man tai čia net pagalvojus ir nacizmu kvepia. Labai jau iškeliama tą lietuvybė. O antra primena rusifikavimo laikus, kodėl kiekvienas privalo prieš savo valią rašyti lietuviškom raidėm, užsienio forume to nepastebėjau, netgi rusiškuose forumuose tie patys rusai rašo lotyniškom raidėm, o ne kirilica ir niekas prie jų nekimba, svarbu, kad būtų teisingos raidės, nešvepluojama ir rašoma į tema. Man atrodo, kad čia jau ne egzotinių gyvūnų forumas, o kažkokios totalitarinės lietuvių kalbos puslapis.
Redagavo donatas_s 2007-11-25 23:40
+37060481407
 
http://www.egzotika.info
Peršokti į forumą:
 
 

Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
 
 

Shoutbox
You must login to post a message.

2024-01-05 20:47
Kaip surasti savo įkeltas foto?

2023-10-17 02:27
Hey ho, Nenoriu post'o kurti. Gal kas agamiukus parduoda?

2023-10-16 16:55
Kitais metais egzotika.info bus pilnametė. Grin kiek pamenu, tai nuo 2006 metų gyvuoja. Wink

2023-09-17 12:57
Dėl to puslapis ir laikomas ir dar gyvas Smile

2023-09-13 13:49
Kaip gaila.. kiek čia informacijos pasisemta..

2023-09-02 17:51
Visos iniciatyvos palaikomos Smile

2023-08-06 15:41
Tai davai prikeliam! aš pats čia nebuvau kokius 15 metų xD

2023-07-22 16:51
Dabar pas daugumą namuose jau verda gyvenimai Grin

2023-07-12 22:30
Kazkada cia virė gyvenimas Smile

2023-07-10 12:14
Aš taip pat seniai buvau, krista, kad dar neištrynė Grin

 
 

Draugai, kolegos

Tarantulas.ru

Šinšilų ola

Egzotinių gyvūnų parduotuvė

D. Liekio gamtos tyrimai ir stebėjimai

Norit draugauti?
 
 

Naujausios nuorodos
Egzotiniu gyvūnų parduotuvė GERIAU...
  Geriausia specializuota elektorinė egzotinių ...

Trixie
  Produktai Jūsų augintiniams

Spidersonline.pl
  Elektroninė voragyvių parduotuvė. Į užklau...

Lampropertis šeimos gyvatės
  Lampropertis šeimos gyvatės

Cichlasoma.lt
  Puslapis apie ciklidus ir akvariumus

 
 
Jau yra:
Narių: 8239
Naujienų: 703
Straipsnių: 190
Nuotraukų: 7794
Video: 83
Failų: 25
Anekdotų: 232
Pranešimų: 39611
 
 
  
  36148217 aplankė mus
Draugai: Baidarių nuoma