2024m. March 29d. 03:28:58

Navigacija
· Pradžia
· Straipsniai
· Galerija
· Forumas
· Komentarai
· Anekdotai
· Kontaktai
Naujokams
· Taisyklės
· DUK
· ŽODYNAS
· Paieška
Naudinga
· Konkursai, siurprizai
· Video
· Nuorodos
· Siųstis
· PARAMA
 
 

Naujausia foto
Naujas šeimos narys :))
Naujas šeimos narys...
2023/03/25 11:16

 
 

Atsitiktinė foto

 
 

Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 14

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 8,002
· Naujausias narys: Kestutis
 
 
Peržiūrėti temą
Egzotika.Info » Ektotermai » Vėžliai
 Spausdinti temą
Zvaigzdinis vezlys
Saulius
Planuoju isigyti si zvaigzdini vezliuka (Geochelone elegans). Gal kas laiko, ar teko susidurti su siais graziais ropliais. Kokios ju laikymo salygos, ar yra dalyku kuriuos privalu zinoti auginant butent sia veisle. Pries mazdaug 10 metu esu augines stepini vezliuka, ar skiriasi laikymo salygos?
:aciu: uz gerus patarimus
 
herpetologas
ne pats geriausias pasirinkimas pradedanciajam be to tai nepigus malonumas dabar patikekitWink jei dar pvz panterini vezli g.pardalis imanoma gaut uz 600 lt tai g.elegans startine kaina 1300 ir daugiau nes jau geras desimtmetis uzdraustas ju importas is gamtos(legalus turiu omeny,o veisiasi jie kone sunkiau uz g.gigantea nelaisvejeSmile
su egzotika idomiau
 
Saulius
Nesu pradedantysis, kaip jau minejau auginau stepini vezliuka. Be to teko auginti ir chameleonus, nemanau , kad vezlys bus lepesnis, ar reikalaus daugiau prieziuros. Kaina manes negasdina. Esu nusiziurejas arba spindulini, nors greiciausiai zvaigzdini (Geochelone elegans) vezliuka. As tik noriu suzinoti vertinga informacija auginant butent sia rusi. Gal kas zino kuo skiriasi laikymas nuo stepinio vezlio? Isanksto dekoju uz suteikta informacija.
 
ukas
Sveiki,gal kas augina iš narių Geochelone elegans?būt malonu sužinoti :shy: ,ar kas gali parvežti šios rušies vežlių ir kokia kaina ?jei įmanoma jų gauti??? :naiv:
Redagavo ukas 2008-09-19 15:28
 
Bennu
Tai kasnors veža į Lietuvą retus vežlius ar ne???
 
Saulius
Galinčiu atvežti tikrai atsirastu, tik reikia juos užsakyti iš anksto.
 
guitar
Šiaip didelio skirtumo auginant nėra, tiesiog šiems vežliukams reikia didesnių terų, patinėliai auga iki 20, patelės iki 30cm. Maistas tai standartas:
motiejukai, bermudų salos, dobilai, cikorija, vynuogių lapai, šilkmedžio uogų lapai ir tt, gali karts nuo karto pasiūlyti vaisių)

G. E. dažnai serga kvėpavimo takų ligomis. Na ir šiaip vienaip ar kitaip nepamiršk kalcio ir vitamino D, vitaminus duot gali kiekviena kartą šeriant. žiemot nebūtina Smile
Redagavo guitar 2008-10-13 10:59
 
Bennu
Labai :aciu: guitar už tuos išsakytus žodžius,labai faina,kad atsiliepiat ir negailit patarimu ir info :thumb: malonu
 
guitar
Visada prašom, juk tam čia ir diskutuojam, dalinamės info Smile
 
Richardas
guitar parašė:
Maistas tai standartas:
motiejukai, bermudų salos, dobilai, cikorija, vynuogių lapai, šilkmedžio uogų lapai ir tt, gali karts nuo karto pasiūlyti vaisių)

Smile
.Kas čią per? bermudų salos
Redagavo Richardas 2008-10-14 01:23
Aš nepiktai aš draugiškai .richardas riškus 1968m. Aš geras kai miegu ir miegu kai geras
 
guitar
salotos Grin kaip lietuviskai nezinau, tai pazodziui is rusu knygos ir isverciau
Redagavo guitar 2008-10-14 01:28
 
Richardas
GrinTai neverta ir rašyti pažodžiui. čia irgi juokingai-šilkmedžio uogų lapai:laugh:
Redagavo Richardas 2008-10-14 01:36
Aš nepiktai aš draugiškai .richardas riškus 1968m. Aš geras kai miegu ir miegu kai geras
 
guitar
:hap: a fdruk kas nors žino tokių lapų pavadinimus ? galvojau vienas beraštis aš toks.. Grin
 
Richardas
Pavargtum tokio maisto ieškotiGrin
Aš nepiktai aš draugiškai .richardas riškus 1968m. Aš geras kai miegu ir miegu kai geras
 
guitar
vienintelis dalykas ką pavargau daryt tai ieškot LED lempučių, viskas išpirkta Grin
 
Richardas
Ėda jie visą vegetarini maista kaip ir kiti vėžliai:yes: Be ,,navarotu'',gal tik vaisių reikia daugiau siūlyti.
Redagavo Richardas 2008-10-14 12:03
Aš nepiktai aš draugiškai .richardas riškus 1968m. Aš geras kai miegu ir miegu kai geras
 
Vobleris
Žinot yra toks geras posakis jai nemoki p....... tai nėra ko ir lysti :naiv: perfrzuot galima taip kam klaidinti zmones :nezin: nes su tokiais vertimais toli nenukeliausi Wink o jau jai lb norima pasirodyt tai gal verta susirasti kitu budu save realizuot :evil:
Redagavo Vobleris 2008-10-14 11:00
 
www.egzotika.info
Peršokti į forumą:
 
 

Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
 
 

Shoutbox
You must login to post a message.

2024-01-05 20:47
Kaip surasti savo įkeltas foto?

2023-10-17 02:27
Hey ho, Nenoriu post'o kurti. Gal kas agamiukus parduoda?

2023-10-16 16:55
Kitais metais egzotika.info bus pilnametė. Grin kiek pamenu, tai nuo 2006 metų gyvuoja. Wink

2023-09-17 12:57
Dėl to puslapis ir laikomas ir dar gyvas Smile

2023-09-13 13:49
Kaip gaila.. kiek čia informacijos pasisemta..

2023-09-02 17:51
Visos iniciatyvos palaikomos Smile

2023-08-06 15:41
Tai davai prikeliam! aš pats čia nebuvau kokius 15 metų xD

2023-07-22 16:51
Dabar pas daugumą namuose jau verda gyvenimai Grin

2023-07-12 22:30
Kazkada cia virė gyvenimas Smile

2023-07-10 12:14
Aš taip pat seniai buvau, krista, kad dar neištrynė Grin

 
 

Draugai, kolegos

Tarantulas.ru

Šinšilų ola

Egzotinių gyvūnų parduotuvė

D. Liekio gamtos tyrimai ir stebėjimai

Norit draugauti?
 
 

Naujausios nuorodos
Egzotiniu gyvūnų parduotuvė GERIAU...
  Geriausia specializuota elektorinė egzotinių ...

Trixie
  Produktai Jūsų augintiniams

Spidersonline.pl
  Elektroninė voragyvių parduotuvė. Į užklau...

Lampropertis šeimos gyvatės
  Lampropertis šeimos gyvatės

Cichlasoma.lt
  Puslapis apie ciklidus ir akvariumus

 
 
Jau yra:
Narių: 8240
Naujienų: 703
Straipsnių: 190
Nuotraukų: 7794
Video: 83
Failų: 25
Anekdotų: 232
Pranešimų: 39611
 
 
  
  36150203 aplankė mus
Draugai: Baidarių nuoma