2024m. April 18d. 21:16:16

Navigacija
· Pradžia
· Straipsniai
· Galerija
· Forumas
· Komentarai
· Anekdotai
· Kontaktai
Naujokams
· Taisyklės
· DUK
· ŽODYNAS
· Paieška
Naudinga
· Konkursai, siurprizai
· Video
· Nuorodos
· Siųstis
· PARAMA
 
 

Naujausia foto
Naujas šeimos narys :))
Naujas šeimos narys...
2023/03/25 11:16

 
 

Atsitiktinė foto

 
 

Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 2

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 8,003
· Naujausias narys: Alvyda
 
 
Peržiūrėti temą
Egzotika.Info » Ektotermai » Skorpionai
 Spausdinti temą
Kodėl skorpionas taip elgiasi?
Laura
kreipiuosi į skorpionų augintojus. Pasidovanojau sau Pandinus Imperator. Pirkau teroje, tesugebėjo man pasakyti, kad jam(jai) jau 1,5metų. Iš dalies džiaugiausi kad jau beveik suaugęs, nes pirmasis mažius sėkmingai pasimirė. Parduotuvėje skorpiuką man įteikė mažoje dėžutėje,kurioje jis jau 3 mėn gyvena..Buvau lengvai šokiruota, nes jis net apsisukti nesugebėjo..Įrengiau aš jam terą su visais privalumais: drėgmė, reikiama temperatūra, sleptuvė, akmenys, durpės ir smėlis ir molis..bet .. toks vaizdas kad jis pasiutlige serga. Laksto kaip pamišęs, iš augalų liko tik šaknys - viską sumindžiojo..Lipa, griūna ,toliau varo. Indelyje su vandeniu nardo, toks vaizdas kad žuvis..na gaila i gyvūną žiūreti.. Į rankas paimi, tai irgi varo kaip su turbina užpakalyje...ir taip jau daugiau kaip savaitė..ar tai normalus jo elgesys ar jis apsipras ir nurims ar aš ką ne taip darau? (beje, toks cirkas prasideda vakaruj atėjus).:nezin:
 
Ukvedys
Man atrodo,kad tai normalus skorpiono elgesys.Vakarui atejus jie suaktyveja nes yra naktiniai gyvunai...Gal jis velgyti nori ir taip begiodamas ir griaudamas viska iesko maisto...? :nezin:
Mama anarhcia,papa stakan portveina!
 
giriniss
nu tai turi turbini skorpa Smile tave laikyt visa gyvenima dezutej a paskiau paleistu, paziureciau kaip rautum Smile oki joking, manishkis irgi vakare nakty aktyviai replinedavo o diena po zieves gabalu snausdavo.
 
Pao
Greičiausiai visi taip elgtūsi iš vienų "sąlygų" į "kitas", kur ant rankų taso patekę... Leisk jam apsiprasti, nejudink bent savaitę...
Draugų draugai man nedraugai, nes jie man nedraugai...
 
www.egzotika.info
Laura
bet pirmas skorpiukas buvo angelytis prieš šitą cirkininką-akrobatą...todėl ir klausiu, nes keista pasidarė...o kalbant apie valgymą, tai valgo. Užvakar pirmą sykį pavalgė po to kai persikėlė gyventi į tėrą ir dėl to džiaugiuosi:hap:
 
giriniss
jai valgo reiskias gyvens
Redagavo giriniss 2007-10-26 08:37
 
titana
Daryk,kaip Pao patarė,nejudink ir nestresuok jo kurį laiką,tegul apsipranta.Kai pamatysi,kad aprimęs tada gali imti,bet žiūrėk,kad vėl nepradėtų stresuot.Manau greitai tai turėtų pasikeist ir aprimt.Manieji tai gražiai tūno savo slėptuvėse ir tik pandinusas kartais išlenda pasirodytSmile
 
Laura
Na ačiū už patarimus, kokie jie ir bebūtųGrin Manau, kad įsigijau pasiutiškai nuostabų gyvį, juk ne visi egzepliorai yra vienodi, kiekvienas turi savitą charakterįSmile


:aciu:
 
GiX
Jei valgo pandinusas - viskas OK, padaryk kiek galima daugiau jam sleptuviu, greiciau apsipras.
 
www.scorpions.lt
zippo1
nenoriu kurt naujos temos tai rasau cia.Skorpas tityus magnimanus nuo liepos menesio nevalgo,lyg turetu nertis,cia butu paskutinis issinerimas,bet nesuprantu kodel jis issketes znyples ir pastates uodega bet nevalgo.ir jau neramu kaip taip ilgai nesineria tai ar viskas normaliai?Grinisap:
 
Bscorpio
maniškis taip elgias kai nori valgyti... :kvail: (kaip suprantu tai medžiokles poza) :nezin:
 
zippo1
as ir taip suprantu bet jis needa :read:
 
forgeris
Čia dar prie tos pačios temos,įsigijau skorpioną Leiurus quinquestriatus, temperatūra atrodo lyg ir gera turėtu būt su kabeliu šildau, drėgmės į savaite pora lašiukų įlašinu, valgyt valgo, bet kažko nerimsta duodas po visą indelį ratais lekioja. Kas galėtu būt negerai gal jam čia? gal per karšta?
www.streetracing.by/forum/images/smiles/spider.gif
 
ReMaX
Maniškis skorpas taip irgi darė, kol apsiprato ir kol neperstojo visi kas 5 minutes bėgiot ir žiurėt į ji. :yes:
 
forgeris
nu bet kol kas aš jį toje dežutėje su kuria gavau ten ir laikau..kažin kas dar galėtu būti blogai..
www.streetracing.by/forum/images/smiles/spider.gif
 
GiX
forgeris parašė:
nu bet kol kas aš jį toje dežutėje su kuria gavau ten ir laikau..kažin kas dar galėtu būti blogai..


Šiaip reiktų ir galvele kartais galvoti, ar ne taip? Smile
Turi būti dvi šildymo zonos, karščiausioje tinkama temperatūra pagal gyvūno reikalavimus, kita - šiek tiek vėsesnė. Kas vieną-dvi savaitės vienam kamputį keletą vandens lašų "padaryti".
Ar ventiliacija šiokia tokia yra, turbūt neklausinėsiu, kaip ir apie maitinimą.
Redagavo GiX 2012-11-21 18:26
 
www.scorpions.lt
forgeris
ačiū už atsakymus, na tiesiog noriu kad jam viskas gerai būtu tai ir pasiklausiau..
www.streetracing.by/forum/images/smiles/spider.gif
 
Alvydas
mano tai pirma nakti krebzdejo ziauriai(asijos miskinis),paskui as 2 dienas geriau tai nemaciau ir negirdejau...imeciau svirpli-nevalgo...primaitino kogero pries atsiunciant:hap: tikiuosi ishlys uz kokios savaites bent susipazinti:laugh:
 
Garmin
Alvydas koks skorpo lot. pavadinimas? Bandyk stebėt nakti, didžiausias šansas susipažinti:yes:. Tik nelysk prie gyvuno pavartojęs stipriujų gerimų:no:
 
Alvydas
Heterometrus longimanus -patele:yes: .,as nelendu prie jos jokiu gerimu isgeres,bet aciu uz patarima:hug:
Redagavo Alvydas 2012-11-14 16:09
 
Peršokti į forumą:
 
 

Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
 
 

Shoutbox
You must login to post a message.

2024-01-05 20:47
Kaip surasti savo įkeltas foto?

2023-10-17 02:27
Hey ho, Nenoriu post'o kurti. Gal kas agamiukus parduoda?

2023-10-16 16:55
Kitais metais egzotika.info bus pilnametė. Grin kiek pamenu, tai nuo 2006 metų gyvuoja. Wink

2023-09-17 12:57
Dėl to puslapis ir laikomas ir dar gyvas Smile

2023-09-13 13:49
Kaip gaila.. kiek čia informacijos pasisemta..

2023-09-02 17:51
Visos iniciatyvos palaikomos Smile

2023-08-06 15:41
Tai davai prikeliam! aš pats čia nebuvau kokius 15 metų xD

2023-07-22 16:51
Dabar pas daugumą namuose jau verda gyvenimai Grin

2023-07-12 22:30
Kazkada cia virė gyvenimas Smile

2023-07-10 12:14
Aš taip pat seniai buvau, krista, kad dar neištrynė Grin

 
 

Draugai, kolegos

Tarantulas.ru

Šinšilų ola

Egzotinių gyvūnų parduotuvė

D. Liekio gamtos tyrimai ir stebėjimai

Norit draugauti?
 
 

Naujausios nuorodos
Egzotiniu gyvūnų parduotuvė GERIAU...
  Geriausia specializuota elektorinė egzotinių ...

Trixie
  Produktai Jūsų augintiniams

Spidersonline.pl
  Elektroninė voragyvių parduotuvė. Į užklau...

Lampropertis šeimos gyvatės
  Lampropertis šeimos gyvatės

Cichlasoma.lt
  Puslapis apie ciklidus ir akvariumus

 
 
Jau yra:
Narių: 8289
Naujienų: 703
Straipsnių: 190
Nuotraukų: 7794
Video: 83
Failų: 25
Anekdotų: 232
Pranešimų: 39611
 
 
  
  36245173 aplankė mus
Draugai: Baidarių nuoma