2024m. March 28d. 11:56:52

Navigacija
· Pradžia
· Straipsniai
· Galerija
· Forumas
· Komentarai
· Anekdotai
· Kontaktai
Naujokams
· Taisyklės
· DUK
· ŽODYNAS
· Paieška
Naudinga
· Konkursai, siurprizai
· Video
· Nuorodos
· Siųstis
· PARAMA
 
 

Naujausia foto
Naujas šeimos narys :))
Naujas šeimos narys...
2023/03/25 11:16

 
 

Atsitiktinė foto

 
 

Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 2

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 8,002
· Naujausias narys: Kestutis
 
 
Peržiūrėti temą
 Spausdinti temą
Terariumo ventiliacija
diabolic
Patarkit kaip turi atrodyt ventiliacija 80 x 40 x 80 (I x P x A) išmatavimų tere. Temperatūra turėtų būti 25C - 35C, drėgmė ~ 50 - 60%.
Kokiose vietose geriausia būtų dėti groteles, kokio pločio?
 
Ravenous
standartiškai: priekyje apačioje (virš substrato) ir viršuje gale (stoge) prie galinės sienelės.
You are who you eat... Eat me.
 
http://www.egzotika.info
rtomazas
http://www.egzoti...to_id=1901

o antros groteles kaip ir sake ravenous virsuje prie galines sieneles. Ventiliacija labai gera, niekada nerasoja (bent jau pas mane taip)
 
Markizas Barabasas
Hmz. O jai Darantis terrą bet dvigubo stiklo dalies priekyje ? [nes man ukmergėje tokių smulkių detalių neišpjaus, o pats bijočiau subarškiti priekinį stiklą [pjaunant ovalą]. O jai aš per stogą padaryčiau kokias 2-3 išilgas linijas dengtas grotelėmis ? manau nuo to vedinimas nesuprastėtu :nezin:. Šjp tikrai norėčiau dėti tą dvigubą ir vėditi per priekį, bet nzn kaip man jį suchimičinti Sad
Sry. jai parašiau ne į temą, man patinka kalbėti :]
 
Sheepshegeris
Man buvo taspats tėvas suklijavo terariumą, bet buvo akvariumo tipo tik ant viršaus dar stiklas su tarpu orui. Žodžiu nieko blatno, todėl kaipnors masčiau padaryt, kad būtų ventiliacija tik ne tokia kaip visi daro nes man irgi problemos. Priekinei ventiliacijai paverčiau tą (akvariumą) šonu, priklijavau bėgelius ir padariau slankiojančius stiklus kaip sekcijose ar, kad ir kituose teruose. Gale 2 slankiojančių tų stiklų užklijavau po ventiliacijos groteles((nuo tero apačios iki viršaus)pas tave būtų 40), o vietoj galinės sienelės išgręžė 6 skyles. Aišku mao terariumo išmatavimai buvo kitokie ir nebuvo skirutmo kaip pakreptas terariumas, o kiek suprantu tau pakreipt taip nelb išeitų nes tikriausiai augintinis bus laipiojantis. Na bet tikiuosi padėjau.
[small]
Brachypelma smithi
Lasiodora parahybana
Grammastola rosea
 
Markizas Barabasas
Na taip... iš terras didelis bus ir estetika nlb kokia čia kraipyti tą terrą Smile. Auginsiu žaltį. Na o slankiojančias dureles niekaip nesuprantu kaip man jas padaryti, nors paskutiniu metu jau biški aiškiau Smile
Sry. jai parašiau ne į temą, man patinka kalbėti :]
 
rtomazas
Markizai paziurek i mano nuoroda, pamatysi kad as jokio ovalo nepjoviau.Nebutina ir tau. O du stiklus ideti labai paprasta, tereikia stiklajuosciu tik.Ir darai tokiu paciu principu kaip mano daryti terai, Tik dedi ne 1 o 2 stiklus
 
Markizas Barabasas
Stiklajuoščių ? gal gali apšviesti ? Ir kaip suprasti tada pasakymą ne 1, o du stiklus Smile ? aš tai kaip suprantu ten vaizdas iš šono [priekinio stiklo] turėtu būti toksai:
----- ___________
-----|+++++++++|
-----|_++++++++|
--->|B|_________|
Žiūrėkit tik brukšnelius, likusios detalės tik tam, kad palaikytu figūros formą Smile

Tas kvadračiuaks būtu tas "baldiuras" o pažymėtoje dalyje turėtu būti anga [ na estetiškiau būtu ovalas , nei kampas. Bet jo, manau tiktu ir kvadratas ten...]
Redagavo Markizas Barabasas 2008-01-22 22:41
Sry. jai parašiau ne į temą, man patinka kalbėti :]
 
garsas
:nezin:Frown:geek::geras::svilp: nieko neįkirtau
Redagavo garsas 2008-01-23 13:00
 
Markizas Barabasas
Atsiprašau. Aš stengiausi Smile. Na bet nieko, man pasiūlė gerą varijantą vietoj to baldiuro. Dėti nuo terro dugno 5cm lentelę ar stiklą, tada ant jos 2cm grotelės per visą ilgį ir tada toliau stiklas eina, ir baldiuro nereiks.
Sry. jai parašiau ne į temą, man patinka kalbėti :]
 
mascot69
O aš norejau paklausti kam 2stiklai, ar čia tik priekiniai daliai?
 
Markizas Barabasas
Mascot , čia nzn kaip paaiškinti , sunkoka Smile. Aš su vienu zoo shopo pardavėju šnekėjau, tai sakė galima daryti ir be 2x stiklo priekyje, bet vistiek groteles reikai dėti Smile. 2x stiklas atrodo estetišiau, čia jo pagrindinis + Smile
Sry. jai parašiau ne į temą, man patinka kalbėti :]
 
Richardas
Garsas čia ne mums tamsiems suprast:laugh:aš irgi neikirtau :laugh: Kažkoki laivų karą žaidžiaGrin Kaip tam anigdote : Nusipirkau spinta:trenk:kiek berenku karstas gaunasi:laugh: Statis jaunimas ir pastatys geriau nei mesVA.:geras:
Aš nepiktai aš draugiškai .richardas riškus 1968m. Aš geras kai miegu ir miegu kai geras
 
Markizas Barabasas
Žinoma , kad pastatysim, 3aukštų , murinį, su autonominiu šildimu, stiklo paketais, parketinėmis grindimis ir gražiu panoraminiu vaizdu į laukus arba į kiemą :conf:. Jau galit rezervuotis butus :geek:
Sry. jai parašiau ne į temą, man patinka kalbėti :]
 
Armandas
Tai priekyje apacioje tas antras tinklelis reikalingas kad nerasotu? :nezin: nes pasmane teras 25x25x25, pirktas terroi, tinklelis tera virsui, keliu cm plocio, ir nerasoja, viskas normaliai.. tai zadu kitus terus darytis tokiu pat principu, tik didesnius..
Redagavo Armandas 2008-02-26 21:32
 
http://myanimelist.net/profile/Armandas
Richardas
Vorui daug ventiliacijos nereikia.Jaigu forma tenkina daryk toki pat.Bet jeigu darysi dekoratyvu tera.Tai pasirūpinimas apžvalgos stiklo nerasojimu ir ........tt.Tau vėliau nekels problemu.
Aš nepiktai aš draugiškai .richardas riškus 1968m. Aš geras kai miegu ir miegu kai geras
 
Armandas
nu aisku.. reiks kanors megint lipdyt Grin :aciu:
 
http://myanimelist.net/profile/Armandas
lialiandas
o ar rasos teras jei ventiliacija bus tik viršui (vietoj dangčio bus tinklelis) ? bet nebus apačioje ventiliacijos . tero išmatavimai 80x30x40
.......................................................
 
Richardas
lialiandas parašė:
o ar rasos teras jei ventiliacija bus tik viršui (vietoj dangčio bus tinklelis) ? bet nebus apačioje ventiliacijos . tero išmatavimai 80x30x40
Itariu kad tai akvariumas Wink(Kas jame gyvens?)................................... Jaigu nori iš akvariumo padaryti tera?su kaikuriais galyma taip; Verti ant šono akvariuma, su silikonu klijais iklijuoji 2 juostas kad nebiru substratas , ir plasmasinius bėgelius stumdomam stiklui(kaip sekcijose).Užsakai stiklapjoviams du stikliukus-dureles (nušlifavus idedi)prieš užsakant stikliukus nepamirškite ventiliacija priekinė ir laidai pro prieki. Dabar uždedam plasmasini avkariumo dangti (jai turi).Taip gaunasi nelaikinas teras.
Redagavo Richardas 2008-03-12 01:47
Aš nepiktai aš draugiškai .richardas riškus 1968m. Aš geras kai miegu ir miegu kai geras
 
evalduxx
lialiandas parašė:
o ar rasos teras jei ventiliacija bus tik viršui (vietoj dangčio bus tinklelis) ? bet nebus apačioje ventiliacijos . tero išmatavimai 80x30x40


Neaišku kokia tame tavo terariume bus drėgmė. Bet jeigu tinkliukas bus per visą viršų, tai tikrai neturėtu niekas rasoti.
 
Peršokti į forumą:
 
 

Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
 
 

Shoutbox
You must login to post a message.

2024-01-05 20:47
Kaip surasti savo įkeltas foto?

2023-10-17 02:27
Hey ho, Nenoriu post'o kurti. Gal kas agamiukus parduoda?

2023-10-16 16:55
Kitais metais egzotika.info bus pilnametė. Grin kiek pamenu, tai nuo 2006 metų gyvuoja. Wink

2023-09-17 12:57
Dėl to puslapis ir laikomas ir dar gyvas Smile

2023-09-13 13:49
Kaip gaila.. kiek čia informacijos pasisemta..

2023-09-02 17:51
Visos iniciatyvos palaikomos Smile

2023-08-06 15:41
Tai davai prikeliam! aš pats čia nebuvau kokius 15 metų xD

2023-07-22 16:51
Dabar pas daugumą namuose jau verda gyvenimai Grin

2023-07-12 22:30
Kazkada cia virė gyvenimas Smile

2023-07-10 12:14
Aš taip pat seniai buvau, krista, kad dar neištrynė Grin

 
 

Draugai, kolegos

Tarantulas.ru

Šinšilų ola

Egzotinių gyvūnų parduotuvė

D. Liekio gamtos tyrimai ir stebėjimai

Norit draugauti?
 
 

Naujausios nuorodos
Egzotiniu gyvūnų parduotuvė GERIAU...
  Geriausia specializuota elektorinė egzotinių ...

Trixie
  Produktai Jūsų augintiniams

Spidersonline.pl
  Elektroninė voragyvių parduotuvė. Į užklau...

Lampropertis šeimos gyvatės
  Lampropertis šeimos gyvatės

Cichlasoma.lt
  Puslapis apie ciklidus ir akvariumus

 
 
Jau yra:
Narių: 8236
Naujienų: 703
Straipsnių: 190
Nuotraukų: 7794
Video: 83
Failų: 25
Anekdotų: 232
Pranešimų: 39611
 
 
  
  36147644 aplankė mus
Draugai: Baidarių nuoma