2024m. April 16d. 14:47:18

Navigacija
· Pradžia
· Straipsniai
· Galerija
· Forumas
· Komentarai
· Anekdotai
· Kontaktai
Naujokams
· Taisyklės
· DUK
· ŽODYNAS
· Paieška
Naudinga
· Konkursai, siurprizai
· Video
· Nuorodos
· Siųstis
· PARAMA
 
 

Naujausia foto
Naujas šeimos narys :))
Naujas šeimos narys...
2023/03/25 11:16

 
 

Atsitiktinė foto

 
 

Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 2

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 8,003
· Naujausias narys: Alvyda
 
 
Peržiūrėti temą
Egzotika.Info » Ektotermai » Vorai
 Spausdinti temą
Voru kainos
k2
As nelabai zinojau kur sia tema idet todel parasiau cia.Jei ji nevietoj tj prasau jos iskart neistrint,noreciau bent viena atsakyma gauti :aciu: Norejau suzinoti kokios pvz Terroj voru kainos?Ka butu galima isigyti tarkim uz 60lt...??? Grin :aciu: Dar noreciau suzinoti kaip tos kainos parenkamos?Nes uz savo h.hercules mokejau 70lt o ji L8,na o b.smithi pardavinejo uz 100lt ir jis buvo na kokiu L5,taipogi a.versicolor 130lt uz L2...Na tiesiog keista kad is paziuros retesnis bei didesnis Afrikinis voras kainavo maziau negu mazesni voriukai...Dar karta :aciu:
Playing with bass!!!
 
DumBazz
Kainos parenkamos pagal voro dydį, ir retumą Wink Kad retesnis H hercules tai nepasakyčiau, kaina tikrai normali, kaip už tokio dydžio vorioką Smile O už 60 ką gali gauti?.. Žiūrint kokio nori Grin
 
http://www.flickr.com/photos/8661267@N07/
Damon
A. versicolor 130Lt? Shock Tai kiek kokio L2 A. metalica kainuotu?
 
k2
Na kiek uzsienio saituose skaiciau tai h.hercules isvis nepardavineja... Grin Tai dazniausiai buna tik h.gigas spalvine atmaina... Wink Tj taip pasiskaicius ir pamasciu jei cia istikro hercules tai jis manau daugiau turetu kainuoti GrinGrinGrin As irgi nustebau kad versicolor kaina tokia didele Wink Gal tj buvo l3 ne l2 db gerai nepamenu,bet tas padarelis tikrai max sieke 1cm Grin O kokio noreciau tj net nezinau...Tiksliau tj butu ne mano voras...O geriau butu koks draugiskesnis,nepiktas ir visai nieko kad butu matomas...Netjp kaip kos lividum...tai kaip suprantu tj turetu buti brachypelma,nes jos ramios...Atsimenu kad nedidukas smithi buvo terroj kai pirkau h.h bet jis rodos tjpat sieke 100lt suma...Dar visai ispudi paliko G.rosea suaugus rodos patele,bet kaina tjpat 100lt...Jej tureciau tiek manau paimciau...Na aisku tada :aciu: Jej kas neseniai buvot terroj ir matet voru parasykit kainos kokios ir kokie buvo...Na betkokiu atveju rytoj ten uzsuksiu Smile
Playing with bass!!!
 
donatas_s
O kokios rūšies vorai yra patys pigiausi?
+37060481407
 
http://www.egzotika.info
AivarasSt
tie kuriu tuo metu rinkoje daugiausia ir kuriu paklausa didziausia Smile
 
donatas_s
Tai tą suprantu, kad visoms prekėms galioja rinkos dėsniai, bet juk visvien Mersedesas visalaiką bus brangesnis už žigulį. Na gal ir nevykęs palyginimas, tačiau, kilo tokia mintis, visviena jukyra pigesni vorai ir brangesni, man reikia tik pavyzdžio.
+37060481407
 
http://www.egzotika.info
AivarasSt
man asmensikai atrodo kad brachypelmos pigios.. bet yra ir tokiu brachypelmu kurios pakankamai brangios Smile
 
rtomazas
B.Albopilosum manau pigiausia rusis.
 
donatas_s
Aišku, dėkuj už atsakymą. :aciu:
+37060481407
 
http://www.egzotika.info
Richardas
:laugh:isiterpsiu kaip pardavėjas:conf:Viskas aukšiau parašyta panašu i tiesa.Tik pas mus LT viskas gana paprasta.Dauguma voru importuoti.Tai kaina ira pakeliama į veslininko pageidaujamo pelno gavimo lygi.Tai ira priklauso nuo jo godumo ir pasvertos konkurencijos galimybės.Kiek kitaip ira su išveistais padarėliais .Po sekmingu manipuliaciju jus tapote laimingas pvz.500 voriuku turėtojas ir automatiškai verslininkas-nes teks juos parduoti.Tokius kiekius kuriuos gaunate suporavus vorus sunku net išdovanoti.Labai sunku palaikyti gyvus.Tai kaina jų bus itin maža nes šita armija kels jum tikrai begale rūpestėliu (juvelyrinio darbo)Jūs norėsite kuo greičiau išsivaduoti nuo staiga užklupusio vargelio.Todėl išvada:conf:nėra pigiau kaip pas veisėją(užsiknisusi veisėją):yes:Tik jų pas mus bevei nėra.Kai atsiras daugiau rinka persipildys greit-šalis maža-paklausa nedidelė:aciu:
Redagavo Richardas 2007-10-23 12:45
Aš nepiktai aš draugiškai .richardas riškus 1968m. Aš geras kai miegu ir miegu kai geras
 
karolis007
del h.hercules kainos galiu papriestarauti.jie yra pakankamai pigus.ir 70lt yra jo dvigubai didesne nei reali kaina Grin o ju kaina tokia, nes jie yra nepaklausus.faktiskai visi vorai is afrikos ar azijos yra pigesni ir reciau aptinkami pas pardavejus (aisku reiketu isskirti kaikurias rusis ar gentis).o brachypelmas ir avicularias vezasi visi ir kruvom, nes juos perka kaip pamise.todel ir kaina atitinkama.cia kaip ir bet kokioje prekybineja srityja galioja elementarus rinkos desniai Grin
 
football-rules
gal galite pasakyti kur kuo greiciau isigyt galeciau vora? kaina iki 200 LTL. Achiu. nesvarbu ar parduotuve ar ish zmogaus. KAUNE. Smile
 
Jadze
Smile Nu jau uz du simtus galima paauksuota nusipirkt Smile Kokio tu dydzio nori. Pas Vilmanta zoologijos muziejui visada galima ka nors rast.
 
Jadze
norfoj maciau nemazas Megaphobema robustum yra 165lt...
 
Vygis
Jadze parašė:
norfoj maciau nemazas Megaphobema robustum yra 165lt...

nu ne pradedančiajam :shy:
 
Damon
Jadze parašė:
norfoj maciau nemazas Megaphobema robustum yra 165lt...


Mazdaug kokio dydzio tas nemazas? Ir ko dar matei? Aciu.
 
Jadze
nzn, gal kokiu 10cm su kojom. Bet zinok sunku paskyt, nenoriu apgaut. Daugiau nieko nera is voru. Driezas yra su dygliuota uodega Smile
 
Damon
Aisku, idomu patele patinas? na patinas uz tokia kaina gal butu ir brangu.
 
Ignelis
kas parduoda

b.emilija arba b. smiths ? ir uz kiek?
 
Peršokti į forumą:
 
 

Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
 
 

Shoutbox
You must login to post a message.

2024-01-05 20:47
Kaip surasti savo įkeltas foto?

2023-10-17 02:27
Hey ho, Nenoriu post'o kurti. Gal kas agamiukus parduoda?

2023-10-16 16:55
Kitais metais egzotika.info bus pilnametė. Grin kiek pamenu, tai nuo 2006 metų gyvuoja. Wink

2023-09-17 12:57
Dėl to puslapis ir laikomas ir dar gyvas Smile

2023-09-13 13:49
Kaip gaila.. kiek čia informacijos pasisemta..

2023-09-02 17:51
Visos iniciatyvos palaikomos Smile

2023-08-06 15:41
Tai davai prikeliam! aš pats čia nebuvau kokius 15 metų xD

2023-07-22 16:51
Dabar pas daugumą namuose jau verda gyvenimai Grin

2023-07-12 22:30
Kazkada cia virė gyvenimas Smile

2023-07-10 12:14
Aš taip pat seniai buvau, krista, kad dar neištrynė Grin

 
 

Draugai, kolegos

Tarantulas.ru

Šinšilų ola

Egzotinių gyvūnų parduotuvė

D. Liekio gamtos tyrimai ir stebėjimai

Norit draugauti?
 
 

Naujausios nuorodos
Egzotiniu gyvūnų parduotuvė GERIAU...
  Geriausia specializuota elektorinė egzotinių ...

Trixie
  Produktai Jūsų augintiniams

Spidersonline.pl
  Elektroninė voragyvių parduotuvė. Į užklau...

Lampropertis šeimos gyvatės
  Lampropertis šeimos gyvatės

Cichlasoma.lt
  Puslapis apie ciklidus ir akvariumus

 
 
Jau yra:
Narių: 8282
Naujienų: 703
Straipsnių: 190
Nuotraukų: 7794
Video: 83
Failų: 25
Anekdotų: 232
Pranešimų: 39611
 
 
  
  36242180 aplankė mus
Draugai: Baidarių nuoma