2024m. March 29d. 03:03:47

Navigacija
· Pradžia
· Straipsniai
· Galerija
· Forumas
· Komentarai
· Anekdotai
· Kontaktai
Naujokams
· Taisyklės
· DUK
· ŽODYNAS
· Paieška
Naudinga
· Konkursai, siurprizai
· Video
· Nuorodos
· Siųstis
· PARAMA
 
 

Naujausia foto
Naujas šeimos narys :))
Naujas šeimos narys...
2023/03/25 11:16

 
 

Atsitiktinė foto

 
 

Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 2

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 8,002
· Naujausias narys: Kestutis
 
 
Peržiūrėti temą
Egzotika.Info » Ektotermai » Driežai
 Spausdinti temą
Eublefarai
omax
Uch tos šventės... Aš nesakiau, kad eublefarus reikia laikyt ant smėlio Pfft Pas mane jie auga ne ant smėlio. Aš akcentavau, kad pas mane auga patinas su patelėm Wink

Toliau... Galiu jum atvešt smėlio iš stepės (Kazachstano) Gal jūs kalbat apie smėlį kaip kopose? Tada taip, tokio ten nėra. Bet smulkaus žvyro yra kiek tik nori. Laaabai smulkaus. Kurio drąsiai gali prisiryt driežas. Ir jis ten gyvena. Bet pritariu Andriui, kad turi suteikt augintiniui ne pavojingas sąlygas.
 
dita
SVEIKI, GAL KAS GALI PASAKYTI KAIP ATSKIRTI EUBLEFARŲ LYTĮ. SKAIČIAU KAD NEGALIMA KARTU LAIKYTI TOS PAČIOS LYTIES DRIEŽIUKŲ. AČIŪ
Redagavo dita 2012-01-04 21:03
 
AndriusN
dita parašė:
SVEIKI, GAL KAS GALI PASAKYTI KAIP ATSKIRTI EUBLEFARŲ LYTĮ. SKAIČIAU KAD NEGALIMA KARTU LAIKYTI TOS PAČIOS LYTIES DRIEŽIUKŲ. AČIŪ


[img]http://www.lihs.org/files/caresheets/female.jpg[/img] is not a valid Image.[img]http://www.lihs.org/files/caresheets/male.jpg[/img] is not a valid Image.
"Šalta!" (P. Coelho)
 
Loona
dita parašė:
SVEIKI, GAL KAS GALI PASAKYTI KAIP ATSKIRTI EUBLEFARŲ LYTĮ. SKAIČIAU KAD NEGALIMA KARTU LAIKYTI TOS PAČIOS LYTIES DRIEŽIUKŲ. AČIŪ


Kartu negalima laikyti patinų.

Kartu negalima laikyti patino su per jaunomis ir nepasiruošusiomis poruotis patelėmis.

Kartu negalima laikyti paauglių skirtingų lyčių, nes poruotis pradeda pasiekę ~ 30 g svorio. Kai turėtų pasiekti patelės bent 55.

Kartu negalima laikyti patino su per mažai subrendusių ir pasiruošusių poruotis patelių. T.y. su viena dviem patelėmis. Būtina, kad jų būtų 3 ir daugiau. Geriausia, kad būtų 5 ir daugiau. Veisėjai įleidžia patiną pas 7-10 patelių.

Kartu negalima laikyti patino su sveikatos problemų turinčiomis patelėmis.

Kartu negalima laikyti driežų kai matoma kažkokia agresijos forma kitiems individams.

Kartu galima laikyti pateles. Bet ir jos subrandusios gali pradėti rodyti agresiją viena kitai. Šis variantas saugiausias.

Kartu galima laikyti tik panašaus dydžio driežus. Jokiu būdų neįleisti jauniklių pas susaugusius driežus kadangi tiesiog suės.

Kartu negalima laikyti patino su patelėmis jei nesiruošiama kiaušinių inkubuoti. Nereikia veltui pateles išsekinti.

Griežtai po vieną reikia laikyti "karštas" eublefarų "pateles". T.y. eublefarus inkubuotus virš 34 laipsnių temperatūros. Jie fiziškai atrodo kaip patelės, bet genetiškai yra patinai (pagal kai kuriuos šaltinius). Šie individai yra nevaisingi ir agresyvūs. Tokių gali išperėti nepatyrę, neturintys tinkamos įrangos inkubavimui, nesekantys temperatūrų ir besistengiantys kuo greičiau išperinti eublefarus augintojai. Todėl geriausia pirkti eublefarus iš veisėjų, kurie pagal inkubavimo temperatūrą gali pasakyti jauniklio lyti.

Atrodo viskas.
Redagavo Loona 2012-01-05 11:37
 
Smithi7
Atkeliauja pas mane SEKMADIENI terariumas eublefarui .
Is kur man gauti stambiu akmenu ? Sad( Visur smulkus gruntas pardavinejimas.
 
AndriusN
Smithi7 parašė:
Atkeliauja pas mane SEKMADIENI terariumas eublefarui .
Is kur man gauti stambiu akmenu ? Sad( Visur smulkus gruntas pardavinejimas.


Arba prisirenki arba nusiperki.

http://www.e-senu...591_2.html
"Šalta!" (P. Coelho)
 
Gina
AndriusN parašė:

Arba prisirenki arba nusiperki.

http://www.e-senu...591_2.html


o šių parduodamų kampai nėra per aštrūs?
(pati mąstau, kur gauti, iki jūros toloka važiuoti)
 
AndriusN
Gina parašė:
AndriusN parašė:

Arba prisirenki arba nusiperki.

http://www.e-senu...591_2.html


o šių parduodamų kampai nėra per aštrūs?
(pati mąstau, kur gauti, iki jūros toloka važiuoti)


Nė kiek jie neaštrūs. Nuvažiuokit į Senukus ir pažiūrėkit. Pas mano eublefarą jau gana ilgą laiką tokie. Ir atrodo "pusė katės" ir patogu valyt. Smile Tik reik sudėt tvirtai, kad nei vienas nejudėtų. Smile
"Šalta!" (P. Coelho)
 
Loona
Senukuose yra ne tik tokių akmenų, jų yra ir kai kuriose gėlių, sodo prekių, akvariumistikos parduotuvėse. Ten galima rasti ir įvairių šakų dekoravimui. Pasirinkimas nėra jau toks ribotas. Sniego dar bent jau Vilniuje nėra, galima dar suspėti prisirinkti nemokamų Smile . Tik tada reikia sekti akvariumistų instrukcijomis kaip juos virinti.
 
Smithi7
:aciu: labai jum
 
dita
Ačiū Loonai už išsamų atsakymą. O kiek šitie driežiukai gyvena ?
 
AndriusN
dita parašė:
O kiek šitie driežiukai gyvena ?


Nepasivargink perskaityt. http://www.egzoti...icle_id=62
"Šalta!" (P. Coelho)
 
Smithi7
Savaites begyje , kai bus irengtas terariumiukas gal kas turetu parduoti miela eublefariuka ? Smile
 
Loona
O kiek šitie driežiukai gyvena ?


Rekordas patvirtintas yra 28 metai, bet yra duomenų ir apie 35 ir panašius skaičius...

Dažniausiai gyvena 15-20 metų geromis sąlygomis.

gal kas turetu parduoti miela eublefariuka ?


Turiu pardavimui 6 jauniklius šių metų veisimo ir tris suaugusius. Driežai nėra pigūs, bet ir ne standartinių spalvinių formų (albino, aptor, raptor, tangerine ...), su geru genofondu Smile . Reikia bent truputi apmažinti kiekį Smile

Pabandysiu savaitės bėgyje įkelti skelbimą su nuotraukomis. Jei labai nekantraujate rašykite až.
 
Smithi7
Būtų patogiau iš Kauno ... O su siuntimais nenoriu prasidėti ir pakenkt gyvūnui .
 
Gina
o man štai toks klausimas rūpi: kas pasirūpina driežiukais jūsų atostogų metu? nekiekvienas apsiimtų tokį gyvūnėlį pasaugoti Frown
 
Loona
Gina parašė:
o man štai toks klausimas rūpi: kas pasirūpina driežiukais jūsų atostogų metu? nekiekvienas apsiimtų tokį gyvūnėlį pasaugoti Frown


Paskutinį kartą mano suaugę sveiki eublefarai valgė prieš beveik du mėnesius. Jie šiuo metu žiemoja. Svoris jų dar nekrito, uodegos tokios pat storos. Toks ilgas žiemojimas aišku nėra būtinas, tiesiog taip susiklostė padėtis šeimoje, kad keletą mėnesių matėme, kad negalėsime skirti daug laiko ūkio priežiūrai tai dalis driežų ir buvo atrinkta žiemojimui. Kaip matome, kad kol kas toks ilgas maisto nebūvimas jokios įtakos jiems nedaro.

Jauniklius maitiname kas dvi dienos. Ir tik jaunikliams iki kokių 20 g. yra svarbus pastovus maitinimas. Jei eublefaras yra stambesnis nei 20 g. tai savaitė be maisto jam tikrai nepakenks, o didesniems ir kelios savaitės.

Svarbu, kad visada būtų vandens, kai išvažiuoji atostogauti ir kad driežas būtų sveikas, su stora uodega. Kasdieninės priežiūros ir bendravimo jiems tikrai nereikia. Retai kas atostogoms išvažiuoja daugiau nei kelioms savaitėms taip, kad čia tikrai ne problema.
 
Smithi7
Turiu jum kelis klausimėlius Wink
1. Ar galima į terariumą dėti ir kažką išgauti iš molio ? - Nes kai dėčiau akmenis tarpus iždėčiau moliu ir kaikur dar padaryčiau su molio dekoracijas (uzlipima ant akmens t.t.
2. Kas geriau, Šildomas kilimėlis ,akmuo ar lempa ?
Redagavo Smithi7 2012-01-09 00:08
 
Ugnyciuke
Aš tai kabelį naudoju, bet galima ir kilimėlį.. Nei akmens nei lempos negalima. :conf:
 
Smithi7
Geriausiu atveju kabelį galėčiau dėt tik į terariumo vidų, tai jeigu dėčiau akmenis tai prišiltų normaliai ?
 
Peršokti į forumą:
 
 

Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
 
 

Shoutbox
You must login to post a message.

2024-01-05 20:47
Kaip surasti savo įkeltas foto?

2023-10-17 02:27
Hey ho, Nenoriu post'o kurti. Gal kas agamiukus parduoda?

2023-10-16 16:55
Kitais metais egzotika.info bus pilnametė. Grin kiek pamenu, tai nuo 2006 metų gyvuoja. Wink

2023-09-17 12:57
Dėl to puslapis ir laikomas ir dar gyvas Smile

2023-09-13 13:49
Kaip gaila.. kiek čia informacijos pasisemta..

2023-09-02 17:51
Visos iniciatyvos palaikomos Smile

2023-08-06 15:41
Tai davai prikeliam! aš pats čia nebuvau kokius 15 metų xD

2023-07-22 16:51
Dabar pas daugumą namuose jau verda gyvenimai Grin

2023-07-12 22:30
Kazkada cia virė gyvenimas Smile

2023-07-10 12:14
Aš taip pat seniai buvau, krista, kad dar neištrynė Grin

 
 

Draugai, kolegos

Tarantulas.ru

Šinšilų ola

Egzotinių gyvūnų parduotuvė

D. Liekio gamtos tyrimai ir stebėjimai

Norit draugauti?
 
 

Naujausios nuorodos
Egzotiniu gyvūnų parduotuvė GERIAU...
  Geriausia specializuota elektorinė egzotinių ...

Trixie
  Produktai Jūsų augintiniams

Spidersonline.pl
  Elektroninė voragyvių parduotuvė. Į užklau...

Lampropertis šeimos gyvatės
  Lampropertis šeimos gyvatės

Cichlasoma.lt
  Puslapis apie ciklidus ir akvariumus

 
 
Jau yra:
Narių: 8240
Naujienų: 703
Straipsnių: 190
Nuotraukų: 7794
Video: 83
Failų: 25
Anekdotų: 232
Pranešimų: 39611
 
 
  
  36150156 aplankė mus
Draugai: Baidarių nuoma