2024m. March 28d. 23:29:14

Navigacija
· Pradžia
· Straipsniai
· Galerija
· Forumas
· Komentarai
· Anekdotai
· Kontaktai
Naujokams
· Taisyklės
· DUK
· ŽODYNAS
· Paieška
Naudinga
· Konkursai, siurprizai
· Video
· Nuorodos
· Siųstis
· PARAMA
 
 

Naujausia foto
Naujas šeimos narys :))
Naujas šeimos narys...
2023/03/25 11:16

 
 

Atsitiktinė foto

 
 

Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 4

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 8,002
· Naujausias narys: Kestutis
 
 
Peržiūrėti temą
Egzotika.Info » Ektotermai » Maistas
 Spausdinti temą
Svirpliu veisimas driezams/vorams
Gizma
nuo vandens indo galėjo per stipriai užkilti drėgmė, svirpliai pasiligoti ir tada sveikesni kolegos jais užkandžiauja. Jei tai tikrai susiję su vandeniu, o ne su vietos stoka ar skurdžiu racionu. O šiaip kanibalizmas lygiai taip pat klesti ir kai vandens trūksta.

Stipti svirpliai gali dėl 101 priežasties, nematant, niekas nepasakys dėl ko.
 
Big Party
Na vietos pakanka, sleptviu yra, kol neidejau vandens ir indelis nedidelis tad galetu uzkilti staiga dregme, beto niekad nepasireiske kanibalizmas. Del senumo irgi negali buti, nes nesenai subrendo, racionas manau pakankamas gauna ( salotu, obuoli, morku, pomidoro, kiaulpieniu, kaciu maisto, zuvu maisto, dar retkarciais ir kiausini virta gauna paskanauti) agurko pirktinio nevalgo ir pirktiniu obuoliu Grin dabar antra diena be vandens ir neivienas nenumire, o kai idejau vandeni tai per 2-3 dienas mire nemazai....
 
rytojus13
Irgi klausimas. Nusipirkau 60 svirpliu veisimui. savo drakonui neseriau. Pas mane jie svirpe. kokias 3 dienas jie buvo visi kartu. Erdve ne per didziausia, bet kaip ir nieko. po to perdejau pateles i akvariuma , kuriam buvo dregna zeme. jos po kokiu 5min pradejo det kiausinius. mates ju DAUG. jokio sildymo nedejau, drekinau zeme, bet jie man nesirita, tiesiog nesirita. kas cia gali but? ir dar. uztenka svirpliams kaciu maisto ir morku, ar reik dar ir ivairesnio??? padekit patarimais. ir jei nesunku, rasikit zinuteSmile
 
steu
Svirpliam kaip maisto pilnai uztenka selenu ir kokio nors gyvulinio. Kartu su patelem rwikejo det ir patinus, nes gali but kad sudejo neapvaisintus kiausinukus. Arba priklausomai nuo temperaturos dar nepraejo pakankamai laiko Smile) (6-14 dienu).

-
 
rammmm
Sveiki, esu šviežias šioje srityje ir iškilo keletas klausimų. Kuo skiriasi naminis svirplys nuo bananinio? Koks optimalus suaugusių svirplių skaičius turėtų būti 50-25-35 cm terariume laikant veisimui? Ar driežai ir vorai juos ėda tik gyvus?
 
donatas_s
Įveskite google acheta domestica ir gryllus asimilis ir žiūrėkite skirtumus.
+37060481407
 
http://www.egzotika.info
Albopilosumas
Ar tinka juodiesiem svirpliam paprasta žemė arba šeip smulkus gruntas? arba paprastos durpės? ar būtinos kokoso durpės ?
 
donatas_s
Ta prasme juodiesiems, čia mūsiškiems acheta domestica?
+37060481407
 
http://www.egzotika.info
Albopilosumas
nu pas manes tokie tik juodi, parduotuvėj pasakė kad juodieji svirpliai.
 
vipmantas
Mano siūlymas veisti ne svirplius, o tarakonus. 1. Maistingesni - mažesnis skeletas, daugiau baltymų. 2. Nesvirpia, tylesni. 3. Nesmirdi (svirpliai dvokia). 4. Lengvas veisimas. :thumb:
 
bendikas12
Patarkite is ko pirkti svirplius?
 
weri
kuo maitinti mažiukus svirplius savaites ar dviejų? Frown
 
D31v1d45
Jie man ėda tą ką ir duodu didiesiems, tai būtų vaisiai, daržoves, kačių/šunų maistą.
 
weri
D31v1d45 parašė:
kačių/šunų maistą.


sausą ėdalą ar tą iš skardinių ar paštetą?

Aš jiems ir obuolių ir morkyčių ir cukinijų idejau, bet man atrodo, kad jie nieko nevalgo. :nezin:
 
D31v1d45
Sauso, ai dar gali duoti sauso akvariuminių živelių maisto, labai noriai ėda Smile
na pas mane tie mažyliai kaip gyvena su didžkiais, tai maisto pastoviai visokio yra, nesimato kad ėstų, bet nemirštabir auga puikiai Smile
 
Karma
Gal kas turit pasidalint maistu? Reiketu maldininkui kazko "skanaus"
Ar nupirkciau kokia nedidele dezute (kaunas)
 
Gizma
Visa tema yra

http://www.egzotika.info/forum/viewthread.php?forum_id=7&thread_id=1825&pid=70184#post_70184
 
rytojus13
Sveiki Visi. Turiu klausima jumsSmile. planuoju pradeti veisti ir pardavineti svirplius Vilniuje. Man reikia zinoti, ko liaudziai reikia. Kiek matau, zoofobusus pardavineja nemazai zmoniu. Ar atsirastu pirkeju Vilniuje, ar net ne Vilniuje, kurie reguleriai pirktu sveikus, kokybiskus svirplius. Ar daugiau zmoniu pirktu peliukus, ar zoofobususSmile? Jei bus paklausa, bus ir verslas. Duokit zinot savo nuomone, nesigedykit Smile
 
Loona
Svirplius pirkčiau jei kaina būtų neperdidelė, nes tai, už kiek pardavinėja zooparduotuvėse - visiškas kosmosas. Pirkčiau didžiasias vaškines kandis. Už nekosminę kainą pirkčiau skėrius.
 
donatas_s
Pirkčiau, jeigu tai būtu ne acheta domestica, o Gryllus assimilis rūšies svirpliai.
 
http://www.egzotika.info
Peršokti į forumą:
 
 

Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
 
 

Shoutbox
You must login to post a message.

2024-01-05 20:47
Kaip surasti savo įkeltas foto?

2023-10-17 02:27
Hey ho, Nenoriu post'o kurti. Gal kas agamiukus parduoda?

2023-10-16 16:55
Kitais metais egzotika.info bus pilnametė. Grin kiek pamenu, tai nuo 2006 metų gyvuoja. Wink

2023-09-17 12:57
Dėl to puslapis ir laikomas ir dar gyvas Smile

2023-09-13 13:49
Kaip gaila.. kiek čia informacijos pasisemta..

2023-09-02 17:51
Visos iniciatyvos palaikomos Smile

2023-08-06 15:41
Tai davai prikeliam! aš pats čia nebuvau kokius 15 metų xD

2023-07-22 16:51
Dabar pas daugumą namuose jau verda gyvenimai Grin

2023-07-12 22:30
Kazkada cia virė gyvenimas Smile

2023-07-10 12:14
Aš taip pat seniai buvau, krista, kad dar neištrynė Grin

 
 

Draugai, kolegos

Tarantulas.ru

Šinšilų ola

Egzotinių gyvūnų parduotuvė

D. Liekio gamtos tyrimai ir stebėjimai

Norit draugauti?
 
 

Naujausios nuorodos
Egzotiniu gyvūnų parduotuvė GERIAU...
  Geriausia specializuota elektorinė egzotinių ...

Trixie
  Produktai Jūsų augintiniams

Spidersonline.pl
  Elektroninė voragyvių parduotuvė. Į užklau...

Lampropertis šeimos gyvatės
  Lampropertis šeimos gyvatės

Cichlasoma.lt
  Puslapis apie ciklidus ir akvariumus

 
 
Jau yra:
Narių: 8240
Naujienų: 703
Straipsnių: 190
Nuotraukų: 7794
Video: 83
Failų: 25
Anekdotų: 232
Pranešimų: 39611
 
 
  
  36149578 aplankė mus
Draugai: Baidarių nuoma